Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Ortodoks

Ortodoks Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-08-2013, 15:07   #1
Davidi
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jun 2013
Posts: 186
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Davidi ėshtė nė rrugė tė mbarė
Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

"Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha" keshtu pat thene kryepeshkopi Anastas para disa vitesh,e ku ka pergjigje me te bukur se kjo ne keto dite kur Kryepeshkopi beri inagurimin e katedrales se re te mrekullueshme te Gjirokastres.

Kryepeshkopi Anastas( Janullatos ) viziton Gjirokastren
Festa e Shėn Marisė nė 15 gusht ishte njė ditė e vecantė pėr Mitropolinė e Gjirokastrės sepse pėrvec festės,me ta ndodhej edhe Kryepeshkopi i Tiranės,Durresit dhe gjithė Shqipėrisė.Ai shoqerohej gjithashtu nga Episkopi i Amantias,Nathanaeli.

Anastasi: puna e madhe pėr Orthodhoksėt e rajonit ...

Funksionimi i parė, e cila nė thelb u kthye nė "Pėrurim" u festua nė katedralen e re dhe tė mrekullueshme tė Gjirokastrės.

Kryepeshkopi
Nė fjalėn e tij, zoti Anastas pėrgėzoi pėr punėn e bėrė pėr Katedralen e re,e cila ėshtė nė fazėn finale tė pėrfundimit, pas mundimeve dhe sakrificave tė shumė viteve dhe falėnderoi besimtarėt pėr pėrkrahjen e tyre. Pėrgėzoi Mitropolitin Dhimitėr pėr kėmbėngulje dhe durimin e treguar gjatė gjithė kėsaj periudhe, si dhe drejtuesit e Mitropolisė sė Gjirokastrės pėr kontributin e tyre nė punėn e pėrsosur.

Davidi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2013, 15:21   #2
juanito02
V.I.P
 
Avatari i juanito02
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 899
Thanks: 0
Thanked 63 Times in 44 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
juanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

Beni kisha greke beni po mallkimit te shqiptareve si shpetoni dot.
__________________
Albania Uber Alles
juanito02 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i juanito02 pėlqehet nga
i vjetėr 19-08-2013, 15:39   #3
Gon!
IllyrianMuslim
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 6,547
Thanks: 751
Thanked 701 Times in 282 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

Si ia puthin duart grekut! Ncncncnc...
Gon! nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2013, 17:35   #4
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,744
Thanks: 13,754
Thanked 8,185 Times in 5,450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gon! Shiko postimin
Si ia puthin duart grekut! Ncncncnc...
Keta PLEHRAT ma quajne veten skipetare.
Keta jane aq NDYRESIRA,qe femijet SHQIPTARE i edukojne ne vendet e tyre te shenjta ne malet pisis greqiris.
Keshtu Gon.
Gjuajne me gure dhe ne(a ka me qelbsillik) ndertojme varreza.
Mir,mir.....
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2013, 18:11   #5
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 44,328
Thanks: 13,047
Thanked 11,467 Times in 7,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 588
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Davidi Shiko postimin
"Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha" keshtu pat thene kryepeshkopi Anastas para disa vitesh,e ku ka pergjigje me te bukur se kjo ne keto dite kur Kryepeshkopi beri inagurimin e katedrales se re te mrekullueshme te Gjirokastres.
Shih shih, nuk ma kishte marė mėndja se u ndėrtokan nė kėtė formė Qishat!!! Deri mė sot e dija se janė shpenzuar eurot lum pėr to.

Merni shėmbull o shqiptarė...merni shėmbull o tė humbur....me gjithė ata gurė qė i hedh Greqia me gjith Janullatosin Shqipėrisė do ta kishim zgjidhur me kohė problemin e strehimit pa shpenzuar asnjė kacidhe.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2013, 19:25   #6
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 3,987
Thanks: 304
Thanked 308 Times in 222 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

Ndėrtoni more shkolla, spitale, qendra shkencore....po mjaft mė me kisha e me xhami! Shihni pėrpara e jo nė mesjetė. Nė mesjetė ndėrtoheshin kisha e xhami, tani kombet qė pėrparojnė janė ato qė ndėrtojnė shkolla e qendra shkencore!
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edvin83 pėlqehet nga
i vjetėr 19-08-2013, 19:33   #7
engel
V.I.P
 
Avatari i engel
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,786
Thanks: 590
Thanked 622 Times in 310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
engel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

Tani gjithe hallet qe ka Gjirokastra mbaruan.
E gezofshi kishen e re .

Po ndonje bamiresi do bejne ?
__________________
GJEEGJEZA : Kur gjen shteg pa leje futet, ditėn vjen e natėn zhduket, bėj ta kap e lodhem kot, emrin kush nga ju ma thotė...???
engel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2013, 19:40   #8
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,764
Thanks: 3,038
Thanked 3,513 Times in 1,934 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 369
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.Po ky me pantolona te shkurter, ka frike se mos ja merr ngordhesira edhe topet?

Jo mer mos u frikeso, ngordhesires i mjafton qe t'a ka marr trurin. Kaq donte ai.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2013, 18:38   #9
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 21,704
Thanks: 8,998
Thanked 7,915 Times in 5,065 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 401
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Davidi Shiko postimin
"Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha" keshtu pat thene kryepeshkopi Anastas para disa vitesh,e ku ka pergjigje me te bukur se kjo ne keto dite kur Kryepeshkopi beri inagurimin e katedrales se re te mrekullueshme te Gjirokastres.

Kryepeshkopi Anastas( Janullatos ) viziton Gjirokastren
Festa e Shėn Marisė nė 15 gusht ishte njė ditė e vecantė pėr Mitropolinė e Gjirokastrės sepse pėrvec festės,me ta ndodhej edhe Kryepeshkopi i Tiranės,Durresit dhe gjithė Shqipėrisė.Ai shoqerohej gjithashtu nga Episkopi i Amantias,Nathanaeli.

Anastasi: puna e madhe pėr Orthodhoksėt e rajonit ...

Funksionimi i parė, e cila nė thelb u kthye nė "Pėrurim" u festua nė katedralen e re dhe tė mrekullueshme tė Gjirokastrės.

Kryepeshkopi
Nė fjalėn e tij, zoti Anastas pėrgėzoi pėr punėn e bėrė pėr Katedralen e re,e cila ėshtė nė fazėn finale tė pėrfundimit, pas mundimeve dhe sakrificave tė shumė viteve dhe falėnderoi besimtarėt pėr pėrkrahjen e tyre. Pėrgėzoi Mitropolitin Dhimitėr pėr kėmbėngulje dhe durimin e treguar gjatė gjithė kėsaj periudhe, si dhe drejtuesit e Mitropolisė sė Gjirokastrės pėr kontributin e tyre nė punėn e pėrsosur.
JAN BO KISHAT (DHE XHAMITE) SI "McDonalds"......SHERBEJNE USHQIM (SHPIRTEROR) TE MYKUR DHE TE SHPEJTE.....PO HARRONI DICKA..... QE PASURIA E PATUNDSHME E TYRE ESHTE ARSYEJA E VERTETE PERSE HIDHEN E PERDRIDHEN BUBAJKAT.....KA ARDH KOHA QE TU VIHET TAKSE KETYRE FELLIQSIRAVE.
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 24-08-2013, 18:45   #10
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,196
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

Paramendoni sikur te kishte qen ky Janulla nje Arabe apo Turke ne krye te Komunitetit Musliman ne Shqiperi kosove apo Maqedoni si do reagonin Ortodokset e Shqiperis.


Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-08-2013, 18:58   #11
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,196
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

[QUOTE=Davidi;398595]"Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha" keshtu pat thene kryepeshkopi Anastas para disa vitesh,e ku ka pergjigje me te bukur se kjo ne keto dite kur Kryepeshkopi beri inagurimin e katedrales se re te mrekullueshme te Gjirokastres.

Kryepeshkopi Anastas( Janullatos ) viziton Gjirokastren
Festa e Shėn Marisė nė 15 gusht ishte njė ditė e vecantė pėr Mitropolinė e Gjirokastrės sepse pėrvec festės,me ta ndodhej edhe Kryepeshkopi i Tiranės,Durresit dhe gjithė Shqipėrisė.Ai shoqerohej gjithashtu nga Episkopi i Amantias,Nathanaeli.

Anastasi: puna e madhe pėr Orthodhoksėt e rajonit ...

Funksionimi i parė, e cila nė thelb u kthye nė "Pėrurim" u festua nė katedralen e re dhe tė mrekullueshme tė Gjirokastrės.

Kryepeshkopi
Nė fjalėn e tij, zoti Anastas pėrgėzoi pėr punėn e bėrė pėr Katedralen e re,e cila ėshtė nė fazėn finale tė pėrfundimit, pas mundimeve dhe sakrificave tė shumė viteve dhe falėnderoi besimtarėt pėr pėrkrahjen e tyre. Pėrgėzoi Mitropolitin Dhimitėr pėr kėmbėngulje dhe durimin e treguar gjatė gjithė kėsaj periudhe, si dhe drejtuesit e Mitropolisė sė Gjirokastrės pėr kontributin e tyre nė punėn e pėrsosur.


Citim:
Anastasi: puna e madhe pėr Orthodhoksėt e rajonit ...

Cka do te thote kjo Ortodokset e Rajonit a?do te thote kjo se Janullati deshiron Integrimin e Ortodokve te Shqiperis me Ortodokset e Rajonit si Serbet Greket Maqedonet Malazezet Bullgaret Rumunet dhe Russet, shtete keto qe perfaqsojne ket fe dhe te cilat Historikisht kan qen dhe jane per zhdukjen e Kombit Shqiptare, a?do ti integroj Janulla Ortodokset Shqiptare ne ket familje fetare ne qofte se po a rrezikon kjo Shqiperin dhe Kombin Shqiptare duke pase parasysh Integrimin e Ortodoksve te Shqiperis ne Institucionet e Shtetit Shqiptare, dhe a munde te qoje kjo ne ndarje fetare ne Shqiperi dhe humbje te besimit ndaje Shqiptarve Ortodokse te Integruar ne Familje pan-Ortodokse te Rajonit nga Shqiptaret tjere.
Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 21:14   #12
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,450
Thanks: 1,460
Thanked 1,528 Times in 907 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilia spiro Shiko postimin
David, po te kujtoj fjalet e Zotit Krisht: "Mos u hidhni derrave margaritare tuaj, qe te mos u kthehen e t`u shqyejne". Ne kete forum kafshesh nuk ja vlen te besh postime te tilla. Te sugjeroj "forumi-shqiptar", forum i qyteteruar deri diku, i kam kerkuar administratorit bile te me heqe emrin fare, por s`e ka bere, do t`i jem mirenjohes po ta beje. Ketu provokohemi nga kafshet o david.
Ai forum mund tė jet shumė gjėra vetėm shqiptar nuk ėshtė.

Nėse ti vėrtetė beson nė Zot nuk tė lejohet pėrdorimi i kėsaj gjuhe.

Ky forum nuk ka kafshė, por njerėz nga tė gjitha shkollat e mendimeve dhe bindjeve tė ndryshme tė cilėt kan krijuar njė lloj harmonie qė nuk egziston nė botėn tėnde edhe pse ti pretendon tė jesh zėri i paqes qė gjoja predikon fjalėn e Zotit.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 21:24   #13
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,148
Thanks: 11,013
Thanked 6,081 Times in 3,789 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 326
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

Me ate meresh ti?
Dhe Jesus himself eshte lodhur me te
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-02-2019, 13:38   #14
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 21,704
Thanks: 8,998
Thanked 7,915 Times in 5,065 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 401
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilia spiro Shiko postimin
David, po te kujtoj fjalet e Zotit Krisht: "Mos u hidhni derrave margaritare tuaj, qe te mos u kthehen e t`u shqyejne". Ne kete forum kafshesh nuk ja vlen te besh postime te tilla. Te sugjeroj "forumi-shqiptar", forum i qyteteruar deri diku, i kam kerkuar administratorit bile te me heqe emrin fare, por s`e ka bere, do t`i jem mirenjohes po ta beje. Ketu provokohemi nga kafshet o david.
Po mire moj delja e perendise....shkoni tek ajo vatha e derrave greke te atij forumit te shitur ku asgje nuk ka Shqipetare.....shkoni atje e llomotisni per margaritare e derra se ketu ne kete forum SHQYPTAR nuk keni vathe e nuk do keni lirshmerine te livadhisni me buzukun tuaj arrogant e te pa ftyre prej te shiturish.
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-02-2019, 13:51   #15
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,391
Thanks: 525
Thanked 730 Times in 554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

Col..pse ma keni bezdisur ilian?
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-02-2019, 13:57   #16
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 21,704
Thanks: 8,998
Thanked 7,915 Times in 5,065 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 401
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

Ka nevoje per tyten tende tja pastroje lengjet toksike ne kaplloqe......
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-02-2019, 16:16   #17
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,731
Thanks: 3,857
Thanked 4,213 Times in 1,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilia spiro Shiko postimin
David, po te kujtoj fjalet e Zotit Krisht: "Mos u hidhni derrave margaritare tuaj, qe te mos u kthehen e t`u shqyejne". Ne kete forum kafshesh nuk ja vlen te besh postime te tilla. Te sugjeroj "forumi-shqiptar", forum i qyteteruar deri diku, i kam kerkuar administratorit bile te me heqe emrin fare, por s`e ka bere, do t`i jem mirenjohes po ta beje. Ketu provokohemi nga kafshet o david.
Po cfar kerkon te futesh tek ky forum nese e quan ''forum kafshesh''?
Ik andej dhe debato me vehten tende se nuk ka njeri tjeter...
Ps.kerkesa do te plotsohet me siguri por ti do futesh prap me tjeter ''gzof''/nofke....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i e panjohura pėlqehet nga
i vjetėr 11-02-2019, 16:28   #18
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 12,421
Thanks: 4,767
Thanked 9,823 Times in 3,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilia spiro Shiko postimin
David, po te kujtoj fjalet e Zotit Krisht: "Mos u hidhni derrave margaritare tuaj, qe te mos u kthehen e t`u shqyejne". Ne kete forum kafshesh nuk ja vlen te besh postime te tilla. Te sugjeroj "forumi-shqiptar", forum i qyteteruar deri diku, i kam kerkuar administratorit bile te me heqe emrin fare, por s`e ka bere, do t`i jem mirenjohes po ta beje. Ketu provokohemi nga kafshet o david.
Ofendim per te gjithe anetaret. Koha per pushime
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 11-02-2019, 16:32   #19
King Bardhyl
Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,654
Thanks: 2,028
Thanked 1,661 Times in 1,103 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e panjohura Shiko postimin
Po cfar kerkon te futesh tek ky forum nese e quan ''forum kafshesh''?
Ik andej dhe debato me vehten tende se nuk ka njeri tjeter...
Ps.kerkesa do te plotsohet me siguri por ti do futesh prap me tjeter ''gzof''/nofke....
Futet sepse ėshtė troll. Por ky ėshtė tjetėr kategori trolli. Ky bėn pjesė te grupi i trollėve qė paguhen nė bazė tė rreshtave qė pėrmban ēdo postim i tyre. Ėshtė fenomen shumė i njohur nė botėn virtuale i pėrdorur fillimisht nga Rusėt, quhen ushtria e trollėve tė Kremlinit. Ky ėshtė pjesėtar i njė tjetėr ushtrie. Me njė fjalė, nxjerr bukėn e gojės duke vjellė nėpėr forume, nė fund tė muajit bėhen hesapet dhe pėr sa rreshta tė postuar ka, pėr aq paguhet.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 11-02-2019, 16:59   #20
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,731
Thanks: 3,857
Thanked 4,213 Times in 1,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me guret qe na gjuajne,ne ndertojme kisha.

Une desha ta fshij nga forumi e jo ta beje vetem perjashtim por erdhi Leaf dhe mori at qe kerkoj ani qe jo te merituaren...
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i e panjohura pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur