Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-07-2014, 17:24   #21
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,634 Times in 1,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kerkoj libra free anglisht dhe shqip !

Edhe *shkarkova* doje te thoshe
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2014, 17:54   #22
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj libra free anglisht dhe shqip !

Eh! edhe ate desha te shkruaja ...
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2014, 18:08   #23
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,634 Times in 1,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kerkoj libra free anglisht dhe shqip !

Harraqe
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-07-2014, 09:19   #24
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj libra free anglisht dhe shqip !

Katil!
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2014, 22:36   #25
The Helper
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: May 2011
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
The Helper do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Kerkoj libra free anglisht dhe shqip !

Pershendetje, mund te drejtoheni ketu http://scbks.blogspot.com/ per libra shqip dhe te huaj te kategorive te ndryshme
The Helper nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 21:25   #26
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,191
Thanks: 6,871
Thanked 3,185 Times in 1,307 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj libra free anglisht dhe shqip !

1809, UDHĖTIM NĖ SHQIPĖRI I JOHN HOBHOUSE

Lexoje / shkarkoje:
https://archive.org/download/gri_000...5008733186.pdf


______
Titulli: A Journey Through Albania: And Other Provinces of Turkey in Europe and Asia, to Constantinople, During the Years 1809 and 1810
Autori: John Cam Hobhouse Baron Broughton
Botues: James Cawthorn, 1813

__________________

🖤 (1)
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2019, 23:04   #27
Erdhi Dimri
me ortekė
 
Avatari i Erdhi Dimri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Posts: 738
Thanks: 412
Thanked 424 Times in 243 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj libra free anglisht dhe shqip !

Per filozofi guglo Stanford Encyclipedia of Philosophy. Per libra klasike ne gjuhet orgjinale guglo Tuft's Perseus Ancient Texts. Per libra me te drejta te plota leximi, shperndarjeje dhe perkthimi guglo Project Gutenberg, per miliona libra pa te drejta shperndarjeje dhe perkthimi (ne forme PDF, Word dhe EPUB) kerko Library Genesis.

https://en.wikipedia.org/wiki/Library_Genesis
https://www.gutenberg.org/

Lexim te mbare!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Erdhi Dimri : 16-02-2019 nė 23:08
🖤 (2)
Erdhi Dimri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur