Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin

Mbi forumin Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-11-2018, 21:54   #21
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,244
Thanks: 3,422
Thanked 3,672 Times in 2,502 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A ėshtė e mundur qė tė hapėsh njė diskutim serioz nė kėtė forum?

paqeter, Dojtschland suche superstar

vijne ketu hapin temat dhe hajt se gjynof, ti bejme muhabetin mos ti leme te vetmuar ne teme, tani edhe art kerkojne se orkester dasmash jemi ketu neve

kane thene po u dha gishtin ta marrin doren e kemben e ēfare te mberrijne te marrin
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 06:26   #22
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,777
Thanks: 0
Thanked 666 Times in 237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 168
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A ėshtė e mundur qė tė hapėsh njė diskutim serioz nė kėtė forum?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Erdhi Dimri Shiko postimin
Kam vėnė re qė janė disa anėtarė qė fusin turinjtė nė ēdo temė qė hapet dhe e bastardojnė me muhabete shoqėrore (chit-chat & groupthink). Hapa njė temė pėr artistėt e Forumit, dy artistė u pėrgjigjėn, kurse tė tjerėt (25 postime rresht) filluan tė ma bastardojnė temėn brenda tre minutave. A ėshtė mundur qė tė ruhet serioziteti nė kėtė forum --nėse jo gjithandej, tė paktėn nė disa tema?

Unė si anėtar si duhet tė veproj me ata qė mė bastardojnė diskutimet?

Ju falėnderoj pėr ēdo sugjerim dhe ndihmesė!
Vogelushe , pershendetje mire se te rrish
Tema serioze kemi mjafte ... sidmos te lajmeve te politkes se ndryshe nuk quajm seriozitete, duam te jetojme pak, kupton ?
PS: Me paska mar malli pak me u kollit lol
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur