Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-06-2018, 18:47   #1
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 20,060
Thanks: 8,514
Thanked 7,427 Times in 4,767 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 378
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Metoda e parandalimit tė rėnies sė flokėve pėrmes kafesė

Metoda e parandalimit tė rėnies sė flokėve pėrmes kafesėRėnia e flokėve ėshtė njė ndėr problemet mė tė mėdha nė botė, pėr tė cilėn vazhdimisht po kėrkohen trajtime tė ndryshme. Ndėrsa, njė forum i mjekėsisė popullore, siē duket ka gjetur njėrin nga trajtimet, e madje mjaft tė pėrballueshme.

Metoda ėshtė e thjeshtė, gjithēka qė ju nevojitet ėshtė 1 lugė kafe tė pėrgatitur (e freskėt), 1 filxhan me ujė dhe 5 lugė ēaji pluhur kėna.

Hidhni ujė nė njė tigan dhe e vereni nė vlim. Pasi tė fillojė tė vlojė, vendose pluhurin e kafesė nė tė. Sapo tė pėrgatitet kafeja, fikni nxehėsen dhe lereni tė ftohet pak. Tani nė njė tas xhami, vendosni pluhur kėna. Shtoni kafenė ngadalė dhe filloni ta pėrzieni.

Pasi pasta tė jetė gati, aplikojeni nė tė gjithė seksionin tuaj tė flokėve. Duhet tė filloni nga rrėnjėt dhe tė pėrfundoni deri tek fijet e flokut. Pasi ta keni kryer procedurėn, mbulojeni kokėn me kapelė dushi dhe lereni tė qėndrojė pėr 3-4 orė

Shpėlajeni mė pas kokėn me njė shampo bimore dhe ujė tė vakėt. Mos harroni tė aplikoni kondicioner tėrėsisht. Sė fundi, lani kokėn me ujė tė ftohtė dhe lereni tė thahet nė ajėr.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 05-06-2018, 19:19   #2
Frank
V.I.P
 
Avatari i Frank
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Here!
Posts: 1,579
Thanks: 305
Thanked 354 Times in 237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
Frank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Metoda e parandalimit tė rėnies sė flokėve pėrmes kafesė

Brainaic hec se te doli fati
Frank nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur