Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli > Russia 2018

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-06-2018, 21:02   #41
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,109
Thanks: 2,036
Thanked 2,020 Times in 1,143 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 82
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Ēa ore eshte ndeshj hapese e boterorit? Dhe oraret e ndeshjeve te tjera plss ...
http://www.goal.com/it/notizie/calen...313aidghgg6uld
Venom nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 08-06-2018, 21:10   #42
Linda
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,809
Thanks: 2,680
Thanked 1,148 Times in 655 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Ēa ore eshte ndeshj hapese e boterorit? Dhe oraret e ndeshjeve te tjera plss ...
E di qe te pelqen auf Deutsch

http://www.fussball-em-info.de/wm-20...lplan-2018.pdf
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Linda pėlqehet nga
i vjetėr 08-06-2018, 21:14   #43
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,723
Thanks: 3,001
Thanked 3,462 Times in 1,910 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 367
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Russia 2018 - Faza E Grupeve.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
po kerkoj nji ekip me bo tifo
Ja nje oferte qe nuk refuzohet.P.s. e gjeta pa boobsa se ramazan.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 08-06-2018, 21:35   #44
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,853
Thanks: 2,241
Thanked 2,108 Times in 1,101 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Vamos Argentina.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Hawk pėlqehet nga
i vjetėr 08-06-2018, 21:56   #45
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,598
Thanks: 5,924
Thanked 6,996 Times in 4,462 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 319
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Ēa ore eshte ndeshj hapese e boterorit? Dhe oraret e ndeshjeve te tjera plss ...
dorzoja 10-tshen Gjergjit
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-06-2018, 19:43   #46
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,786
Thanks: 1,111
Thanked 1,169 Times in 642 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Botėrori 2018| FIFA publikon hartėn ku janė shitur mė tepėr biletaRreth 2.4 milion bileta janė shitur pėr ndeshjet e Botėrorit tė Rusisė, i cili do tė zhvillohet nė 11 stadiume. FIFA bėri kėtė njoftim zyrtar ditėn e sotme. “Kur duhen edhe 7 ditė nga hapja e turneut tė Kupės sė Botės, FIFA konfirmon se janė shitur 2.403.116 bileta nė tė gjithė botėn qė kur nisėn shitjet nė shtatorin e vitit 2017”, saktėson FIFA nėpėrmjet njė njoftimi zyrtar.
“Shumica e tyre janė shitur pėr fansat rus, 871.797, tė ndjekur nga fansat amerikan me 88.825 dhe nė vendin e tretė pozicionohen brazilianėt qė kanė blerė 72.512 bileta. Kolumbia ndjek listėn me 65,234 mė pas vijnė: Gjermania me 62,541 bleta, Meksika me 60,302, Argjentina me 54,031, Peruja me 43,583, Kina me 40,251, Australia me 36,359 dhe Anglia me 32,362 bileta tė shitura, shtete kėto qė pėrbėjne dhjetėshen e parė tė vendeve qė kanė blerė mė tepėr bileta”.
“Kėrkesat ndėrkombėtare pėrbėjnė 54% tė shitjeve. Deri mė 15 korrik do tė vijojė shitja e biletave, tė cilat mund tė ndryshojnė edhe gjeografinė e zonave qė i kanė blerė ato”, thotė FIFA nė njoftimin zyrtar.
Ēmimet e biletave pėr Kupėn e Botės ndahen nė tre kategori, ndėrsa FIFA ka njoftuar edhe pėr ēmimin pėr secilėn kategori. Njė kategori e veēantė ėshtė ajo qė vlerėsohet e katėrta, e cila ėshtė mė e lirė dhe qė u prezantua nga FIFA nė korrik tė vitit 2016. Pra, ishin biletat e rezervuara pėr banorėt e vendit pritės, Rusi.
FIFA ka njoftuar qė nė korrikun e vitit 2016 se cili do tė jetė ēmimi i biletave nė bazė tė tre kategorive tė pėrmendura mė sipėr. Ato variojnė nga 105$-285$ pėr kategorinė e tretė, 165$-480$ pėr kategorinė e dytė dhe nga 210$ deri nė 750$ pėr kategorinė e parė, e cila vlerėsohet edhe si mė e shtrenjta. Ndėrkohė qė biletat pėr hapjen dhe ndeshjet finale tė Kampionatit Botėror kanė njė politikė tė ndryshme tė ēmimeve.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-06-2018, 15:09   #47
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,786
Thanks: 1,111
Thanked 1,169 Times in 642 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Parashikimet pėr Botėrorin, Brazili e Gjermania shihen favorite


Botėrori i Rusisė nis pas 4 ditėsh, por parashikimet pėr skuadrėn fituese nga kompanitė e basteve kanė nisur prej kohėsh.

Sipas asaj qė publikohet tek e pėrditshmja “Marca”, dy prej pėrfaqėsueseve qė shihen si favoritet kryesore janė Brazili dhe Gjermania.
Menjėherė pas tyre, nė klasifikimin pėr pretendimet pėr fitoren nė fund, shihen Spanja e Franca, tė ndjekura nga Argjentina e Belgjika.
Dhjetėshen e skuadrave favorite pėr triumfin final nė Kupėn e Botės e mbyllin Anglia, Portugalia, Uruguaji e Kroacia.
Por, parashikimet nuk ndalen kėtu.
Janė vėnė kuota edhe pėr futbollistin qė do tė jetė shėnuesi mė i mirė i turneut, e sipas kompanive tė basteve, ky titull do t’i takojė brazilianit Neymar, ndėrkohė qė tė tjerė kandidatė pėr kėtė trofe janė edhe sulmuesi i Argjentinės, Lionel Messi, dhe ai i Portugalisė, Cristiano Ronaldo.
Duke qėndruar te kėta tė fundit, pėr Messin, arritja sėrish nė finalen e Kupės sė Botės dhe fitorja e trofeut kuotohet me koeficientin 26. E njėjta histori edhe pėr Cristiano Ronaldon e Portugalinė, por 33-vjeēari dhe pėrfaqėsuesja e tij e kanė njė precedent, triumfin nė “Euro 2016”.
Tjetėr parashikim interesant i kompanive tė basteve ėshtė ai pėr ekipet finaliste. Sipas tyre, probabiliteti mė i madh ėshtė qė kjo finale tė luhet mes Gjermanisė e Brazilit, me koeficient 12, i ndjekur nga sfida Gjermani-Spanjė, Brazil-Spanjė dhe Francė-Spanjė.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-06-2018, 15:11   #48
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,109
Thanks: 2,036
Thanked 2,020 Times in 1,143 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 82
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Pritet shume nga Gjermania por une mendoj se kete vit do zhgenjej.Ka goxha probleme ne cdo repart te fushes.
Venom nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-06-2018, 20:54   #49
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,786
Thanks: 1,111
Thanked 1,169 Times in 642 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Zvicra frikė nga huliganėt, me policinė e saj nė Rusi


Zvicra bėhet kombėtarja e parė qė zbarkon nė botėrorin rus me policė me vete. Pėrfaqėsuesja helvetike ka krijuar njė ekip prej 5 ekspertėsh qė do tė shoqėrojnė lojtarėt nė ēdo dalje. Detyra e tyre primare ėshtė garantimi i sigurisė sidomos nė ndeshjet e ashtuquajtura me rrezik tė lartė.


Zėdhėnėsja e policisė zvicerane Lulzana Musliu i bėri thirrje tifozėve qė tė ndjehen tė sigurt pasi agjentėt nuk do ndėrhyjnė nė raste arrestimesh apo trazirash, por do tė jenė aty pėr ēdo pėrshkallėzim situate.
Grupi i lėvizshėm i policisė zvicerane pėrfshin dy agjentė tė quajtur “Spotters”, ekspertė nė ēėshtjet e huliganizmit dhe tė aftė qė tė zbulojnė elementėt e rrezikshėm dhe ata qė cenojnė sigurinė e ekipit. Ata do jenė operativė qė pėrpara fazės sė grupeve, dhe mė pas nė ndeshjet qė pritet tė zhvillohen nė stadiumin e Rostov nė 17 Qershor, si dhe nė Kaliningrad dhe Novgorod, ditė mė vonė.
Skuadra e policisė helvetike do tė shėrbejė pėr tė distancuar elementėt kriminalė si dhe do tė jetė njė urė lidhėse mes tifozėve zviceranė dhe agjentėve rusė nė rastet e organizimeve masive tė tifozėve. Kohėzgjatja e misionit, sigurisht do tė varet nga kombėtarja e trajnerit Petkoviē, por duket se policėt janė tifozėt mė tė mėdhenj qė pėrfaqėsuesja zvicerane tė shkojė tė paktėn deri nė ēerekfinale.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-06-2018, 22:37   #50
The.Mask
V.I.P
 
Avatari i The.Mask
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Dibėr / Lurė
Posts: 416
Thanks: 11
Thanked 37 Times in 32 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
The.Mask do tė bėhet i njohur mjaft shpejtThe.Mask do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Shpresoj nje humbje sa me te shpejte per Zvicren edhe pse nuk kam asgje kunder kombit Zvicerian por cdo shqiptar me pak dinjitet deshiron humbjen e pseudo shqiptareve qe luajne aty.

Edhe pse me vjen keq ta them por do bej tifo per shkinine kundra Zvicres, te pakten shkijt u bashkuan, nuk e tradhtuan kombin e tyre, dhe ja arriten te shkojne ne shume kupa botrore gjate historise se tyre. Jo sikur mercenerat e Albanistanit qe shiten identitetin per disa pare qe fituan, dhe sot thirren zvicerian, belg, gjerman, grek etj..

Ne Kupen botrore 2014 kishte 11 lojtare shqiptar qe nuk perfaqsonin dot Shqiperine, nje ekip komplet futbolli. Sot ka 5 shqiptar dmth nje gjysem ekipi.

Keto dite edhe Shkodra behet pjese e Gjermanise duhet te kaloni kufi aty se nuk eshte Shqiperi deri sa gjermanet jan ne gare per ta fituar botnorin. Turpi i shqiptareve nuk ka fund.
The.Mask nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-06-2018, 12:36   #51
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,440
Thanks: 170
Thanked 2,240 Times in 1,214 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Zyrtare: Njė ditė para fillimit tė botėrorit, Spanja shkarkon LopeteguinJulen Lopetegui mė nuk ėshtė trajner i kombėtares spanjolle.

Njė ditė para se tė startojė kampionati botėror nė Rusi, Federata e Futbollit tė Spanjės ka shkarkuar trajnerin qė nėnshkroi ditėn e djeshme me Real Madridin.

Kėshtu ka bėrė tė ditur Federata Spanjolle, e cila ndihet e zhgėnjyer me veprimin e strategut duke arritur marrėveshje pa dijeninė e tyre me klubin madridlen.“Ne nuk ndjehemi tė tradhtuar, por problemi ėshtė se si kanė rrjedhur gjėrat duke neglizhuar krejtėsisht Federatėn Spanjolle tė Futbollit. Kjo ėshtė diēka qė nuk mund tė tolerohet”.

“Ne e falėnderojmė Julenin pėr gjithēka qė ka bėrė, sepse ai ėshtė njė nga njerėzit mė meritor pėr pjesėmarrjen nė botėrorin e Rusisė, por ne jemi tė detyruar ta shkarkojmė atė”.

“Duhet tė japim njė mesazh tė qartė pėr tė gjithė punonjėsit e Federatės spanjolle se ka disa forma tė veprimit qė duhet tė pėrmbushen dhe nuk duhet tė shkelen”, ka pohuar zyrtari i Federatės sė Spanjės, Luis Rubiales.

Theksojmė se “Stuhia e Kuqe” gjendet nė grupin B sė bashku me Portugalinė, me tė cilėn do tė luajė tė premten (15 qershor), Marokun dhe Iranin.

Ndryshe, spanjolli ėshtė dashur ta merr drejtimin e Realit pas botėrorit qė do tė startojė gjatė ditės sė nesėrme nė Rusi. /Telegrafi/
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-06-2018, 18:05   #52
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,598
Thanks: 5,924
Thanked 6,996 Times in 4,462 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 319
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Te fundit nga Rusia 2018...

....Dhe tani hajde e luaj vet per Spanjen...keshtu mesohet ti kete thene Presidentit te Federates Spanjolle te Futbollit Rubiales ...kapiteni i saj Sergio Ramos...

Shkak per kete lloj kryengritje te lojtareve te kombetares spanjolle vetem nje dite perpara boterorit dhe dhe 2 dite para ndeshjes se tyre decizive me Portugaline ...mesohet te jete bere shkarkimi nga ana e Federates dhe e Presidentit Rubiales te trajnerit Lopetegui i cili beri publike firmosjen e kontrates se tij per te qene tash e mbrapa ne krye te pankines se Realit te Madridit...

Duke qene se pjesa dermuese e kombetares spanjolle perbehet nga lojtare te Realit...ka gjasa qe ky boteror te quhet i deshtuar totalisht ende pa startuar per ish kampionet e botes se 2010 dhe kampionet e Europes se 2012

Perpara Boterorit ne Moske u mbajt edhe Kongresi i radhes i FIFA ku ne shenje respekti per vdekjen e Presidentit te Federates se Kosoves ...Fadil Vokrri ...perpara celsjes se punimeve te tij delegatet e te pranishmit kane mbajtur 1 minute heshtje..

FIFA vendosi gjithashtu qe Boterori i 23 ne vitin 2026 i cili do te lihet me 48 skuadra te zhvillohet ne 3 vende njeheresh...duke ja u besuar kete eveniment SHBA, Kanadase e Meksikes...

Shqiperia si gjithmone...ha buken e permbys kupen....ishte nder te paktat vende qe votoi kunder kandidatures Amerikane dhe voten e saj e coi pro Marokut...Nga shtabi mjeksor francez i kombetares vijne lajme jo fort te mira..

Ka te ngjare qe Mbape te humbase ndeshjen e pare ndaj Australise qe luhet te diten e shtune me 16 qershor....pasi demtimi i tij dy diite me pare ne stervitje duket me i komplikuar se c'u mendua ne fillim..Federata egjiptiane e futbollit ka precizuar se nese Salah nuk do te luaje ne ndeshjen e pare ndaj Uruguajit te premten...ai nuk do te mund te mungoje kurresesi ne takimin deciziv ndaj Rusise qe do te luhet diten e Marte me 19 Qershor...

A.R.D
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-06-2018, 18:19   #53
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,071
Thanks: 1,639
Thanked 1,391 Times in 919 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Shume gabim e beri Reali megjithe kete Lopetegin.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 13-06-2018, 18:51   #54
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,786
Thanks: 1,111
Thanked 1,169 Times in 642 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Sigurishte do perdoret per alibi ne rast deshtimi Spanja ne botror
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-06-2018, 16:00   #55
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,786
Thanks: 1,111
Thanked 1,169 Times in 642 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Fillon kupa e botes. Ndeshja hapese kto momente Rusi-Arabia Saudite!
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i {A_N_G_E_L_69} pėlqehet nga
i vjetėr 14-06-2018, 16:15   #56
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,786
Thanks: 1,111
Thanked 1,169 Times in 642 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Gol Rusia 1-0
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-06-2018, 16:34   #57
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,109
Thanks: 2,036
Thanked 2,020 Times in 1,143 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 82
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Ndeshje e lodhme...
Venom nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-06-2018, 16:52   #58
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,071
Thanks: 1,639
Thanked 1,391 Times in 919 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Ndeshje kooperativash.
Njė gjė nuk mora vesh. Pse nuk u kėndua kėnga e Botėrorit, ajo e Era Istrefit, apo e humba unė dhe nuk e pashė?
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-06-2018, 16:58   #59
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,786
Thanks: 1,111
Thanked 1,169 Times in 642 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Ndeshje kooperativash.
Njė gjė nuk mora vesh. Pse nuk u kėndua kėnga e Botėrorit, ajo e Era Istrefit, apo e humba unė dhe nuk e pashė?
Do perfomohet ne finale
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-06-2018, 17:02   #60
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 41,535
Thanks: 12,119
Thanked 10,753 Times in 6,549 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 555
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hidhet Shorti i Botėrorit Russia 2018

Sauditėt paskan mė shumė qef tė vrapojnė drejt portės tyre se kundėrshtarit.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Tags
futboll, kampionati boterore

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur