Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Enciklopedi

Enciklopedi Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-05-2018, 19:46   #41
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,057
Thanks: 1,624
Thanked 1,385 Times in 916 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Mė kujtove mangallin e barkėrrit. Babai ime ka qenė mjeshtėr nė punimin e drurit, por jo vetėm ishte artist i vėrtetė. I bėnte vet mangallėt.

Mbaj mėnd prushin qė e nxirnim nga soba dhe e fusnim nė mangall. Ishte gjė e thjeshtė por e bukur. Sidomos kur e kujtojė tani.

Atėherė ishim tė gjithė fėmijė. Atė na thot edhe nėna sot. ' sa tė mir ishit kur ishit tė vegjėl, tani qė u martuat ju prishėn gratė' hahahah
I hidhnim edhe njė ēikė sheqer se nė kėtė mėnyrė thuhej qė nuk tė zinte dhimbja e kokės.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 11-05-2018, 19:49   #42
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,057
Thanks: 1,624
Thanked 1,385 Times in 916 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga pleurat Shiko postimin
ky filmi jam i sigurt se i pelqen yokos.
e ke full hd

https://www.youtube.com/watch?v=eIk4S7QjFJc
Ishte njė karroxhi qė ja kishte vėnė emrin pelės Bedrana. Ja fuste tė bėrtiturit nė mes tė qytetit, hec Bedrana, hec tė them.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2018, 19:52   #43
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,553
Thanks: 5,893
Thanked 6,962 Times in 4,441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 310
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Ishte njė karroxhi qė ja kishte vėnė emrin pelės Bedrana. Ja fuste tė bėrtiturit nė mes tė qytetit, hec Bedrana, hec tė them.
Ka qene.., ec bedrana te cafsha ballin
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 11-05-2018, 19:54   #44
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,265
Thanks: 7,202
Thanked 5,802 Times in 2,436 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)E ku me harru milicine !

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 11-05-2018 nė 20:10
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2018, 20:00   #45
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,057
Thanks: 1,624
Thanked 1,385 Times in 916 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Te bahēe komshisė keni hyrė ndonjėherė kėshtu si rastėsisht pėr ndonjė verige rrush, ndonjė kumbull, fik, etj? Plaku shtėpisė dėgjonte zhurmat dhe dilte, merrte njė thupėr dhe shikonte lartė nė pemė. Ne ngjiteshim lartė qė tė mos na shikonte. Ai poshtė bėrtiste, a qėn a qėn, tė pashė po zbrit poshtė. Ne hiē, nuk ndiheshim. Ikte pastaj se kish frikė se mos rrėzohej ndonjėri nga ne.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 11-05-2018, 20:02   #46
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,057
Thanks: 1,624
Thanked 1,385 Times in 916 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Ka qene.., ec bedrana te cafsha ballin
Me sqepar tė hapsha varrin.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 11-05-2018, 20:03   #47
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,393
Thanks: 1,427
Thanked 1,492 Times in 889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Harabela me cark ke zene ndonjehere? Germonim nje grope te vogel ne toke dhe hidhnim therrime buke brenda pastaj vendosnim ne ane nje tulle pjertas qe mbahej me nje shkop. Kur harabeli afrohesh te gropa per te ngrene therrimet, levizte shkopin dhe tulla binte dhe e zinte ne grope.
Kam zene qe cke me te...

Por kur lexova poezine e Naimit 'Zogu dhe Djali' me dolen te gjitha perhundesh

U rritem ne nje kohe absurde me ligje dhe norma shoqerore barbaresh.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beu_Shpata pėlqehet nga
i vjetėr 11-05-2018, 20:08   #48
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,393
Thanks: 1,427
Thanked 1,492 Times in 889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Te bahēe komshisė keni hyrė ndonjėherė kėshtu si rastėsisht pėr ndonjė verige rrush, ndonjė kumbull, fik, etj? Plaku shtėpisė dėgjonte zhurmat dhe dilte, merrte njė thupėr dhe shikonte lartė nė pemė. Ne ngjiteshim lartė qė tė mos na shikonte. Ai poshtė bėrtiste, a qėn a qėn, tė pashė po zbrit poshtė. Ne hiē, nuk ndiheshim. Ikte pastaj se kish frikė se mos rrėzohej ndonjėri nga ne.
hahahaha

Ishim si majmune nuk linim peme pa hypur. sidomos manat qe ishin peme shume te larta. i hypnim pa promlem fare.

me kujtove nje rast ku djali i xhajes hypi ne fik. Vuri kemben ne nje dege te holle dhe ra nga fiku mbi hardhine me tela e u ca ne fytyre nga veshi ne vesh. Ja qepen carjet, por u fry ne fytyre u be si perbindesh per disa jave aq sa edhe femijet e lagjes kur e shikonin ja fusnin me vrap nga frika. hahahaha
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2018, 20:12   #49
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,057
Thanks: 1,624
Thanked 1,385 Times in 916 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
hahahaha

Ishim si majmune nuk linim peme pa hypur. sidomos manat qe ishin peme shume te larta. i hypnim pa promlem fare.

me kujtove nje rast ku djali i xhajes hypi ne fik. Vuri kemben ne nje dege te holle dhe ra nga fiku mbi hardhine me tela e u ca ne fytyre nga veshi ne vesh. Ja qepen carjet, por u fry ne fytyre u be si perbindesh per disa jave aq sa edhe femijet e lagjes kur e shikonin ja fusnin me vrap nga frika. hahahaha
Fiku e ka degėn tė butė, kėputet menjėherė, nuk tė mban.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2018, 20:17   #50
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,057
Thanks: 1,624
Thanked 1,385 Times in 916 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Bėnim shpata me ristela dėrrase nga arkat e domateve. Pastaj gjenim ndonjė degė tė mirė dhe e bėnim hark. Kishim parė Odisenė te filmi dhe e ngrohnim harkun nė zjarr, me demek qė tė bėhesh mė elastik. Ndaheshim me grupe pastaj. Po ishte hall se asnjė nuk pranonte qė tė bėhesh turk ose romak, tė gjithė Skėnderbe dhe Ilirė.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2018, 20:27   #51
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,553
Thanks: 5,893
Thanked 6,962 Times in 4,441 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 310
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Te bahēe komshisė keni hyrė ndonjėherė kėshtu si rastėsisht pėr ndonjė verige rrush, ndonjė kumbull, fik, etj? Plaku shtėpisė dėgjonte zhurmat dhe dilte, merrte njė thupėr dhe shikonte lartė nė pemė. Ne ngjiteshim lartė qė tė mos na shikonte. Ai poshtė bėrtiste, a qėn a qėn, tė pashė po zbrit poshtė. Ne hiē, nuk ndiheshim. Ikte pastaj se kish frikė se mos rrėzohej ndonjėri nga ne.
une kam pas komshi dr. Ndroqin

me ēote plaka per vizite dhe ne darke i vidhshim rrushin ne bahce
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 11-05-2018, 22:19   #52
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 1,488
Thanks: 1,138
Thanked 670 Times in 422 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Kam zene qe cke me te...

Por kur lexova poezine e Naimit 'Zogu dhe Djali' me dolen te gjitha perhundesh

U rritem ne nje kohe absurde me ligje dhe norma shoqerore barbaresh.
Te drejten thuaj, sa here i ke gjujt maceve me gure?
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2018, 00:22   #53
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,393
Thanks: 1,427
Thanked 1,492 Times in 889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Bėnim shpata me ristela dėrrase nga arkat e domateve. Pastaj gjenim ndonjė degė tė mirė dhe e bėnim hark. Kishim parė Odisenė te filmi dhe e ngrohnim harkun nė zjarr, me demek qė tė bėhesh mė elastik. Ndaheshim me grupe pastaj. Po ishte hall se asnjė nuk pranonte qė tė bėhesh turk ose romak, tė gjithė Skėnderbe dhe Ilirė.
Edhe kėtė e mbaj mėnd. Bėnim hark plepi. Nuk lam tenxhere pa prish, kapakun si mburoje e tenxheren si helmet.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beu_Shpata : 12-05-2018 nė 00:27
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beu_Shpata pėlqehet nga
i vjetėr 12-05-2018, 00:26   #54
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,393
Thanks: 1,427
Thanked 1,492 Times in 889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murik Shiko postimin
Te drejten thuaj, sa here i ke gjujt maceve me gure?
Asgjė herė. Nuk mbaj mėnd ta kem bėrė.

Njė herė kam vrarė njė pulė me llastiqe. Nui kisha shumė shenjė, por pėr dreq shkoi mu nė shenjė me klloēkėn e komshisė. E kėrkoi e shkreta por nuk e gjeti dot mė

'Baaa, ē'u bė me klloēkėn time' dėgjoja ti thoshte nėnės sime. A ka ardhur andej nga ju?

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beu_Shpata : 12-05-2018 nė 00:41
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beu_Shpata pėlqehet nga
i vjetėr 20-05-2018, 01:48   #55
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,952
Thanks: 13,242
Thanked 7,821 Times in 5,220 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 332
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

An....YOKO alias Ketro.
Gjum te OMEL....BABY.
beni.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2018, 11:13   #56
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,952
Thanks: 13,242
Thanked 7,821 Times in 5,220 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 332
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
une kam pas komshi dr. Ndroqin

me ēote plaka per vizite dhe ne darke i vidhshim rrushin ne bahce
Maj MEN Cenin.Me tregoi pllumat dhe parakrahu shkoi ne VEN.
Me DHEMI ne SHPIRT por ....e KREU....AI.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2018, 11:17   #57
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 4,667
Thanks: 1,473
Thanked 1,386 Times in 883 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

As nuk kam qene ne plan ne kete kohe ('75 - '85).
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2018, 13:27   #58
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,460
Thanks: 6,642
Thanked 4,996 Times in 2,122 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

e ndiqja kete transmision televisiv vetem per femrat e bukura qe kercenin aty

__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 03-09-2018, 13:39   #59
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,159
Thanks: 801
Thanked 441 Times in 271 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

nuk mbaj mend asgje na kjo periudhe, se une ne 84-en kam lind lol
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2018, 13:42   #60
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,460
Thanks: 6,642
Thanked 4,996 Times in 2,122 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)


__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur