Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-05-2019, 18:42   #321
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,758
Thanks: 834
Thanked 1,586 Times in 920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Mesi eshte i lindur.
Ronaldo me....vullnet dhe dhune.

Ku qendron dallimi???????????ß

Qe Ronaldon e ka...JUVJA.

KONSTANT.Ne cdo NDESHJE.Kemi nje PLEHRE trainier.
Dallimi eshte qe Juvja e ka marre shume vone Ronaldon , dhe nuk beri blerje te mjaftueshme cilsore per ti pershtat nje ekip ashu sic beri Reali. Ke reali Ronaldo kishte Modric , T. Kross , ndersa ke Juvja kishte Pjanic , Matuidi , diference e madhe.

Alegri duhet te ike , por per momentin ske me te mire ne qarkullim , vetem po u rikthy Conte.
__________________
Always loud & always proud!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga AAO : 05-05-2019 nė 18:44
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-05-2019, 18:45   #322
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,954
Thanks: 790
Thanked 3,071 Times in 1,706 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Fillove ti tu u hedh dege m'dege?
Pergjigju pyetjeve qe te bera?

Te fitosh te njejtet trofe me 2-3 ekipe te ndryshme nuk eshte matės per tu fut tek me te miret e gjitha koherave. Jane komponent tjere qe futen per te percaktu me te mirin e gjitha koherave.
CR7 mund te futet me mik ke top 5 vetem per golat , trofete dhe te qenurit konstant ne formen e tij , por smund t'jete kurrsesi para Peles , Maradones , Messit , Croyff per bukurine qe i kane dhene ksaj loje.
Per bukuri te futbolli, asnje nuk krahasohet me Ronaldinjon, edhe pse nuk ka pas vazhdimesi suksesit si keta dy, por me lujt me top e me be art ne futboll asnje si ronaldinjo nuk ka qene.
Cili lojtar ka fitu top te art me dy ekipe te ndryshme dhe lider ne dy ekipe?
Pse Mesi nuk po guxon mu largu prej Barcelones e me sfidu veten tek ndonje ekip tjeter, shembull tek Interi yt ?
Pse Mesi ne Argjentin po zhduket krejt dhe argjentinasit ja kan rexu statujen pikerisht per ket gje!
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-05-2019, 18:46   #323
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,481
Thanks: 15,092
Thanked 9,024 Times in 6,087 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Dallimi eshte qe Juvja e ka marre shume vone Ronaldon , dhe nuk beri blerje te mjaftueshme cilsore per ti pershtat nje ekip ashu sic beri Reali. Ke reali Ronaldo kishte Modric , T. Cross , ndersa ke Juvja kishte Pjanic , Matuidi.

Alegri duhet te ike , por per momentin ske me te mire ne qarkullim , vetem po u rikthy Conte.
Alergjia eshte...disfatist.Me jep CLOPP dhe e kqyrim.Juvja ka lojtare...CILESORE.Modric eshte lojtar...ZERO.
Chapeau.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-05-2019, 18:48   #324
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,954
Thanks: 790
Thanked 3,071 Times in 1,706 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Beni per mendimin tim per lige te championeve trener italian eshte vetem Carlo Anchelloti, te tjeret qe jane per momentin nuk bejne pune.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-05-2019, 18:53   #325
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,481
Thanks: 15,092
Thanked 9,024 Times in 6,087 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Beni per mendimin tim per lige te championeve trener italian eshte vetem Carlo Anchelloti, te tjeret qe jane per momentin nuk bejne pune.
Kur blen Cristinen,duhet te bazohesh ne TE.I VETMI ke JUVENTUS qe te VDES.Fatkeqesi qe kemi nje trainier...PASIV.Do preferoja...Jurgen.
Masanej e kqyrim.
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-05-2019, 18:57   #326
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,481
Thanks: 15,092
Thanked 9,024 Times in 6,087 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Ronaldo ne ndeshjet e fundit...3 Simeones te darit.2 AJAXIT,1 zhulave te Interit+derby.
Koificent i bie....150%.
Fatkeqesi e Juves.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-05-2019, 18:59   #327
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,954
Thanks: 790
Thanked 3,071 Times in 1,706 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ronaldo ne ndeshjet e fundit...3 Simeones te darit.2 AJAXIT,1 zhulave te Interit+derby.
Koificent i bie....150%.
Fatkeqesi e Juves.
Kush e ka besu qe Ronaldo arrin i vetem me eliminu Atletikon kur lojen e pare ka humb 2 me 0.
Ndaj atletikos kan humb di bayerni si barcelona me mesin!
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-05-2019, 19:06   #328
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,481
Thanks: 15,092
Thanked 9,024 Times in 6,087 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Kush e ka besu qe Ronaldo arrin i vetem me eliminu Atletikon kur lojen e pare ka humb 2 me 0.
Ndaj atletikos kan humb di bayerni si barcelona me mesin!
Inshallah kete vit apo ai qe do pasoje do behet me mire.Me Ronaldon...udheheq ne fushe pa filluar ndeshja.
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-05-2019, 19:08   #329
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,758
Thanks: 834
Thanked 1,586 Times in 920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Per bukuri te futbolli, asnje nuk krahasohet me Ronaldinjon, edhe pse nuk ka pas vazhdimesi suksesit si keta dy, por me lujt me top e me be art ne futboll asnje si ronaldinjo nuk ka qene.
Cili lojtar ka fitu top te art me dy ekipe te ndryshme dhe lider ne dy ekipe?
Pse Mesi nuk po guxon mu largu prej Barcelones e me sfidu veten tek ndonje ekip tjeter, shembull tek Interi yt ?
Pse Mesi ne Argjentin po zhduket krejt dhe argjentinasit ja kan rexu statujen pikerisht per ket gje!
Ti flet me tifozllik miku im.
Top te arte me 2 ekipe te ndryshme ka fitu Ronaldo Fenomeni
Kampionate me 4 ekipe te ndryshme ka fitu Luiz Figo , Sporting , Barca , Real , Inter

Pse Messi nuk guxon me u largu nga Barcelona thote? Lol
Ndoshta sepse ndihet mire aty ku eshte , ashu sic ndihej mire Totti ke Roma apo Gerrard ke Liverpooli.
Pastaj Messi ska cfare ti provoje askujt sesa i mire eshte , ti mendon se do deshtonte ne nje kampionat si ai Italian , me Chievo , Frosinone , Spali?
112 golat ne evrope e tregojne qarte vlerat qe ka si lojtar , 26 prej tyre ja ka shenu 6 ekipeve me te mira angleze.

Pse svjen ke Interi ? Lol
Pse nuk erdhi CR7 ke interi por zgjodhi Juven qe ka 8 vjet qe e fito kampionatin rregullisht.

Messi ne Argjentine po zhduket krejt thote lol
65 gola me kombetaren dhe 4 finale te humbura perfshi nje kupe bote dhe vjen nje tifoz i CR7 dhe thote ka hup krejt lol.
Futbolli eshte loje kolektive miku im , nuk jane individed ata qe nxjerrin ekipe kampion , por eshte nje ekip i tere qe duhet te funksionoje sic duhet , se me kte llogjiken tende CR7 duhet te fitonte championsin kte vit me Juven

Ika tashi se ske asnje argument te forte.

Klm
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-05-2019, 19:13   #330
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,954
Thanks: 790
Thanked 3,071 Times in 1,706 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Endri nuk je pergjigj si duhet, asnjeri prej ketyre nuk ka fitu top te arte dhe gjitha trofet duke perfshi ligen e championeve, kete nuk e ka bere askush perveq ronaldos, fenomeni ka fitu por i kan mungu liga e championeve, perndryshe finalet e humbura mos i permend, ashtu Juventusi eshte rekord me 9 finale te humbura, te themi tash Juventusi eshte me i trofeshem se Real Madridi!
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 13:42   #331
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,954
Thanks: 790
Thanked 3,071 Times in 1,706 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Allegrit i ofrohet kontratė e re, italianit do t’i rritet edhe rrogaTrajneri i Juventusit, Max Allegri thuhet se i ėshtė ofruar njė zgjatje tė kontratės deri nė vitin 2021 me njė pėrmirėsim tė lehtė tė rrogės.

Sipas La Stampa, takimi i shumėpritur midis Allegrit dhe presidentit, Andrea Agnelli u zhvillua tė mėrkurėn nė mbrėmje.

Gazeta shpjegon se Agnelli vuri ‘nė tryezė’ ofertėn e njė rinovimi pėr trajnerin, duke e lidhur atė nė klub edhe pėr njė sezon shtesė.Gjithashtu, rroga do t’i rritej nga ajo aktualja qė fiton prej 7.5 milionė eurove, tė cilėn e merr pa tatim.

Kjo lėvizje e zyrtarėve tė kampionit italian ka tė ngjarė tė rezultojė me largimin e Paulo Dybalas nga klubi gjersa nuk pėrjashtohet edhe largimi i Joao Cancelos dhe Miralem Pjanicit.

Ndryshe, nė rast tė kundėrt, Simone Inzaghi i Lazios mund tė marrė kontrollin e shtabit teknik tė skuadrės sė Italisė. /Telegrafi/
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 11:49   #332
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,954
Thanks: 790
Thanked 3,071 Times in 1,706 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Zyrtare: Allegri largohet nga Juventusi

Trajneri Massimiliano Allegri dhe Juventusi do t’i ndajnė zyrtarisht rrugėt me pėrfundimin e kėtij sezonit.

Faqja zyrtare e klubit italian bėnė tė ditur se do t’i ndajnė rrugėt me trajnerit italian,

“Allegri nuk do tė ulėt nė stolin e Juventusit nė sezonin e ri 2019/2020”.

“Trajneri italian dhe presidenti Andrea Agnelli do tė takohen sė bashku nė konferencėn pėr shtyp, e cila do tė mbahet nesėr (e shtunė) mė 18 maj, nė orėn 14:00 nė sallėn e konferencave tė stadiumin Allianz”, thuhet nė njoftimin e Juventusit.

Allegri ishte trajner i Juventusit pėr pese zone, ku fitoi pesė herė radhazi titullin nė Serie A dhe arriti dy herė finalen e Ligės sė Kampionėve. /Telegrafi/
🖤 (1)
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 13:39   #333
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,481
Thanks: 15,092
Thanked 9,024 Times in 6,087 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Shyqyr me ne fund.Do thone...mori kaq apo mori aq.Me te kalburit ne SerieA,ene gjyshi im dilte kampion.


e para.
E dyta...me keq nuk ka se si behet sepse perseja...luanim MISERABEL dhe i NGORDHNIM te qeret.Ne finalet qe kemi humbur me e pakta...do u rrifnim.
AproPOPOPOPO...njoni eshte i ftum per i kafe,dhe kam nje ndjenje qe do....KRYET.

KAQ dhe klm...MIQVE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2019, 20:25   #334
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,481
Thanks: 15,092
Thanked 9,024 Times in 6,087 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Bravo ATALANTA,me MERITE.
Te kuqen per BERNA duhej ta kurseje-
@milankat.

SHtttttttttttttttttttttttttttttttt zgjebsa.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2019, 20:29   #335
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,954
Thanks: 790
Thanked 3,071 Times in 1,706 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Juventusi qellimisht leshoj pike, vetem Milano mos te kualifikohet ne lige te championeve.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2019, 20:36   #336
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,481
Thanks: 15,092
Thanked 9,024 Times in 6,087 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Sipas kqyrimit tim...ATALANTA e MERITONTE.
Dhe nuk ju fal ASPAK.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-05-2019, 18:24   #337
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,501
Thanks: 2,816
Thanked 2,817 Times in 1,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Me 90% trajneri i ardhshem i Juventus do te jete Pep Guardiola.
Ne itali shume media e shohin akoma te pamundur por ka disa persona qe jane shume te informuar mbi Juventusin qe e bejne te kryer.
Arsyeja e largimit nga City duket se eshte bllokimi i merkatos per 2 sezone si dhe rreziku se mund te mos lejohen nga Uefa per te marre pjese ne Chl.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-05-2019, 18:25   #338
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,954
Thanks: 790
Thanked 3,071 Times in 1,706 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Venom dulen e pergenjeshtrun lajmin, lajmi eshte i pavertet.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-05-2019, 18:30   #339
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,501
Thanks: 2,816
Thanked 2,817 Times in 1,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Venom dulen e pergenjeshtrun lajmin, lajmi eshte i pavertet.
Lajmi eshte shume i vertete, duket i ngjashem me situaten e vjetedhme per CR7.
Luca Momblano qe eshte shume i informuar mbi Juven e quan te mbyllur.
Vjet ishte i pari qe foli per Ronaldon, kete vit ka fol per Guardiolen qe para 3 muajsh kur te gjithe mendonin se do rinovonte Allegr.
Te shohim gjithsesi, edhe une akoma se besoj.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-05-2019, 21:06   #340
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,909
Thanks: 1,111
Thanked 1,230 Times in 679 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Me 90% trajneri i ardhshem i Juventus do te jete Pep Guardiola.
Ne itali shume media e shohin akoma te pamundur por ka disa persona qe jane shume te informuar mbi Juventusin qe e bejne te kryer.
Arsyeja e largimit nga City duket se eshte bllokimi i merkatos per 2 sezone si dhe rreziku se mund te mos lejohen nga Uefa per te marre pjese ne Chl.
Nqs Manchester City do te kete keto penalitete, lajm i besuar me duket!

Taksirati im qe per here te pare ne jete do kem simpati per Juventus nese vjen Guardiola lol
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur