Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-05-2019, 14:02   #201
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,255
Thanks: 6,728
Thanked 7,946 Times in 5,077 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
DianaAdea
daku ke nai menje per sex? i love usa

ledio
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 14:04   #202
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 598 Times in 473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
daku ke nai menje per sex? i love usa

ledio

Aha,

Hic fare dhe kjo me shqeteson.

M'u kujtua nje shprehje e nje shoqes time nga Tepelena: Oiii, u plakem dhe s'e lagem!


Shyqyr Zotit qe nuk kam cfare te humbas.

Vetem pema thahet!Adea

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Adea : 16-05-2019 nė 14:28
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adea pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2019, 16:56   #203
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 598 Times in 473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Hey milet, Degjoni e mbani vesh:

Treni ka shtypur nje plesht!Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adea pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2019, 17:09   #204
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 598 Times in 473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Akrep,

Me keqardhje te madhe te njoftoj se ti nuk quhesh Artan.Artan eshte Seyfert. Ose njeriu me maske. Gruaja e tij quhet Stela!

Si perfundim SiBora eshte Stela!

Mos u hidhero old man!


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 17:32   #205
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,274
Thanks: 12,274
Thanked 6,733 Times in 4,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Akrep,

Me keqardhje te madhe te njoftoj se ti nuk quhesh Artan.Artan eshte Seyfert. Ose njeriu me maske. Gruaja e tij quhet Stela!

Si perfundim SiBora eshte Stela!

Mos u hidhero old man!


Adea
Make up ur mind Lady
Am I Stela apo Jorgo?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2019, 17:34   #206
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,004
Thanks: 14,157
Thanked 12,220 Times in 7,624 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 669
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Hey milet, Degjoni e mbani vesh:

Treni ka shtypur nje plesht!
Vajte me kusi nė dorė tė merrje dhjam ti?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2019, 17:37   #207
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 598 Times in 473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Make up ur mind Lady
Am I Stela apo Jorgo?

Stela is a man-eater!

Nuk je ti. Po ty te vjen nga pas vec.

PS. Wonder Why!

Adea

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Adea : 16-05-2019 nė 17:41
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 17:39   #208
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 598 Times in 473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Abs-joetisti eating snacks
Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 17:50   #209
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 598 Times in 473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Sopoti eshte violinist dhe ai eshte krijese gjermano-izraelite.

Quhet ndryshe edhe David! Per permbushjen e profecise se Dhjates se Vjeter.


David played the cord that pleased the lord!


Ate e kam te misheruar ne fis per nje arsye te vecante. Eshte im kusheri i pare i cili ishte violinist i talentuar dhe tentoi per shume vite te fitonte te drejten e Institutit te Larte te Arteve per dirigjim orkestre.

Im shoq ka nje violine te cilen e luajti ne femijeri dhe po keshtu ime bije.

Une ose engjejte e mi kemi vene shenja te vecanta trupave te gjysmes tone te misheruar.

A e ka pare ndonje Sopotin ne plazh?

Ai duhet te kete ne anen e majte te trupit ate qe une kam ne anen e djathte te trupit.

Disa nishane te cilat formojne nje shenje hyjnore.


Kush e ka njohur personalisht?

A jeni ne gjendje te konfirmoni?Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 20:34   #210
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,554
Thanks: 5,166
Thanked 11,122 Times in 3,897 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 334
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Kjo teme duhet te quhet : thashathemet e Adea-s.
E ke myt!
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 22:23   #211
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 8,328
Thanks: 23
Thanked 2,401 Times in 1,498 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 171
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Akrepi
Unsullied is*actually a*married man.Adea kur heq varsen behet plake ne fakte ktu edhe pa varese na ka dal e re!!!


Adem Baratheon never appears on*the battlefield without a*laptop charger.

Where Cooly Tarley, the brother of*The Night’s Watch get his winter coat?Kurt Lannister is*holding a*coffee cup during the wedding of*his niece.
Sibora Targaryen is*drinking Starbucks coffee.

__________________
“When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives,”

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Viking : 16-05-2019 nė 22:25
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 17-05-2019, 02:05   #212
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 598 Times in 473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Bad Teacher eshte came!

Chimera!

Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 14:18   #213
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 598 Times in 473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

SiBora eshte AlbaneseHoney dhe ajo eshte serbe!Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adea pėlqehet nga
i vjetėr 17-05-2019, 15:04   #214
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 598 Times in 473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Make up ur mind Lady
Am I Stela apo Jorgo?

Ti je dashnori i SiBores (albino) e cila me pare ka qene, eshte e martuar me Fshatarin ose Danielin. Divorci nuk eshte bere ende.
Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 15:17   #215
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 598 Times in 473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Eshte nje mal. Ose me mire te them nje koder. E rrethuar me male. Shoh nje kompleks me ndertesa. Shoh nje kolovarse e cila tundet papushim edhe kur nuk fryn ere. Aty jam une.

Shoh debore, shume debore. Shoh nje qen Husky me sy shume te bukur. Ai e ndjen pranine time.


Shoh njerez qe hyne e dalin nga ndertesat e kompleksit.

Me duket sikur kam lindur aty.


Duhet te jete ose ne Suedi ose ne Zvicer.

Degjoj ulerima.

Po zevendesojne trupin e dikujt qe ka vdekur me nje xhuxhmaxhuxh tjeter.
Eshte i frikesuar. Shume.


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 15:52   #216
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 598 Times in 473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Urgjent

Shoh nje helikopter qe pergatitet te fluturoje.

Shoh nje banak ku serviren kokteje. SiBora eshte banakiere.

Ate e kane sjelle derr ne thes si nuse per dike. Ajo i ka vetullat te bera me tatuazh. Ajo ka dy femije, te dy bjonde. Jane te Danielit i cili eshte serbo-kroat dhe rri me kaskete ne koke. Danieli ka shtepi me vete po ashtu edhe SiBora, per ceshtje taksash. Ata pelqejne natyren dhe pelqejne te lundrojne me kajake. SiBora eshte bread-maker. Ajo pastron edhe ne nje hotel.


Ajo e pranon perzemersisht nje refuzim dhe si shperblim kerkon te pajiset me dokumente duke fallsifikuar nje martese me nje banor te kompleksit.


Mos hipni ne helikopter. Piloti eshte pijanec.


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 16:14   #217
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,638
Thanks: 2,409
Thanked 4,310 Times in 2,774 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 154
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 17-05-2019, 16:22   #218
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 598 Times in 473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Piloti quhet Louis por emrin e vertete mund t'a kete Kristoff. Ai i ka buzet shume te medha. Me le pershtypjen se eshte Damjan spanjolli ose Bad-Teacher.

Te gjithe jane krijesa te Vjollces (Mistreces) e cila u nda nga burri i saj shqiptar dhe u martua me nje Mike (Serbi) qe eshte Anglez. Ajo ka dy femije qe ajo i ka me burrin shqiptar te cilet Mike i ka dashur si te vetet.

Vjollca eshte e shendoshe dhe i ka floket kacurrela.

Krijesa te saj jane Bora dhe Bad Teacher.

Beratsja e vertete eshte angazhuar si perkthyese.

Te gjithe jeni te rrethuar!

Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 17:47   #219
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,004
Thanks: 14,157
Thanked 12,220 Times in 7,624 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 669
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Po mė tingėllojnė mė shumė si hedhje falli se sa si thashetheme.
Mos je gjė arrixhofkė?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 18:08   #220
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,408
Thanks: 16,347
Thanked 20,712 Times in 8,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 495
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po mė tingėllojnė mė shumė si hedhje falli se sa si thashetheme.
Mos je gjė arrixhofkė?
jo eshte cik pak... e shkalluar lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur