Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-05-2019, 13:48   #381
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,554
Thanks: 6,927
Thanked 8,186 Times in 5,233 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 384
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
pse skeni numra telefoni ju mi gra qe tja jepni miqeve?

hej zot i madh na ruaj! une shyqyr skam asnje mike ketu, jam laj thaj toute seule
boji nji ftese plakut te knoq nja dy jave me te gatume dhe masazh.

nix sex se jom full
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 13:50   #382
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Bora nuk kam besim Te Jap nr tel plus dhe burri nuk don.
Kot nuk thone mieux tout seul que male accompagne.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beaute : 16-05-2019 nė 13:54
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 13:50   #383
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,541
Thanks: 10,078
Thanked 9,323 Times in 4,603 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
boji nji ftese plakut te knoq nja dy jave me te gatume dhe masazh.

nix sex se jom full
ty tkam shok mer dreq plus Linden e kam shpirtin tim se ha prapa krahve plak matuf
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 13:59   #384
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,541
Thanks: 10,078
Thanked 9,323 Times in 4,603 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Bora nuk kam besim Te Jap nr tel plus dhe burri nuk don.
Kot nuk thone mieux tout seul que male accompagne.
Po mos thuaj kot motra, gjysma, zemra..

Qendroni ajo qe jeni edhe ketu.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 14:02   #385
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,587
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Po mos thuaj kot motra, gjysma, zemra..Qendroni ajo qe jeni edhe ketu.
Po ti akom lodhesh me kete, po la forumin ku do e sheshi veten per ate qe enderron te jete e ku do i vej fotot e komshijes me canta qe kjo si di as emrin? Lol
Lere te luaj rolin se nuk ka ku iken jo.
Venom nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 14:03   #386
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Nese e ke fjalen per Angin ajo Eshte Pertej kesaj faqe. Ka dhe plot te tjere qe me kan njoh Pertej kesaj faqe . Ate E kam moter gjaku .
Un di ti ndaj gjerat . tkt pas pour ēa .
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 14:05   #387
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,541
Thanks: 10,078
Thanked 9,323 Times in 4,603 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Jepja Eden-it. Se asaj sapo i deklarove flamen e dashur!
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 14:06   #388
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Po ti akom lodhesh me kete, po la forumin ku do e sheshi veten per ate qe enderron te jete e ku do i vej fotot e komshijes me canta qe kjo si di as emrin? Lol
Lere te luaj rolin se nuk ka ku iken jo.

Ik ti mor morracak se spo te pyet kush . MBA vendin tend . Lepihu noj gjyshe e kaq .
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 14:06   #389
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,899
Thanks: 1,529
Thanked 8,721 Times in 3,854 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Na myten kalamajte ketu, lol. So immature!
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 14:07   #390
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,541
Thanks: 10,078
Thanked 9,323 Times in 4,603 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Na myten kalamajte ketu, lol. So immature!
Ku je ti mi seksi femer

ty vetem Landi ta di midene
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 14:07   #391
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Jepja Eden-it. Se asaj sapo i deklarove flamen e dashur!
Je fait ce que je veut non ?! Que c’est ce que t’arrive ? Lol

Ciao Bora se Jam ntimon.
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 14:08   #392
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Na myten kalamajte ketu, lol. So immature!
Pleqeria si femija i thone nje fjale.Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 14:09   #393
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,541
Thanks: 10,078
Thanked 9,323 Times in 4,603 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Je fait ce que je veut non ?! Que c’est ce que t’arrive ? Lol

Ciao Bora se Jam ntimon.
Jo mi per ty e kisha se po vrisje mendjen me kutine e mesazhave si te beje. Une jam ketu per ndihme
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 14:11   #394
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,587
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Lere se eshte ne timonin imagjinar duke shku ke nai takim biznesi imagjinar.
Po pati patente kjo po tme beshtyj gjith forumi mua. Lol
Venom nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 14:14   #395
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Jo mi per ty e kisha se po vrisje mendjen me kutine e mesazhave si te beje. Une jam ketu per ndihme
Tani qe po mbie ndermend dhe Ti ma kerkove nr e nuk ta kam dhen . Ndoshta je prekur.
Mos u merzit nuk je as e para as e fundit qe kam refuzuar.
Faleminderit per ndihmen tende e dashur !
Ta paqa borgj.

Pacim se do iki Te marr lilen .
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 14:14   #396
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,899
Thanks: 1,529
Thanked 8,721 Times in 3,854 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Ku je ti mi seksi femer

ty vetem Landi ta di midene
Po c’pate mi? Se kisha per ty. Po meqe te dogji, mbaje dhe ti me shendet. Rob te cuditshem. Lol. I jepni virtualitetit kaq rendesi se keni arrit ne ate pike spo beni dot dallimin me ate reale. Grow up, naplaby! Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 14:17   #397
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Lere se eshte ne timonin imagjinar duke shku ke nai takim biznesi imagjinar.
Po pati patente kjo po tme beshtyj gjith forumi mua. Lol
Ty te ka pershty Zoti mer t’ka len 1.30 �� ke dhe Ti Pola o zot . Lol
Mos do ta ve nforumt ?
Ti as ne enderr se sheh jetén qe Bej un .

Ik vdis tani se kam pune . Mu hiq
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 14:19   #398
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,043
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Thellsisht e shoh nje pelqim mes postimeve nga Beaute dhe Venom, te dyt jan te lezetshem lool, edhe kur kapen dyqysh e bejne me stil ndermjet veti

Te vetmit jeni qe me shtini me qesh kur ju shoh duke u kap, tjert nuk din aq mire

Paqe per ju te dy

Adea hiqe mallkimin qe i ke be forumit lool.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 14:22   #399
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Lumi se mos ma hell nr e tel dhe patenten ktu ?
Kur tbej paqe Kosove shkije. Lol

Ika vertet tani se me shkoi von lol
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 16-05-2019, 14:22   #400
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Thellsisht e shoh nje pelqim mes postimeve nga Beaute dhe Venom, te dyt jan te lezetshem lool, edhe kur kapen dyqysh e bejne me stil ndermjet veti

Te vetmit jeni qe me shtini me qesh kur ju shoh duke u kap, tjert nuk din aq mire

Paqe per ju te dy

Adea hiqe mallkimin qe i ke be forumit lool.

Per dhjerjen??


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur