Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-07-2019, 14:18   #21
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,465
Thanks: 15,084
Thanked 8,919 Times in 6,017 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Tregoni receta te smoothies!

Kete perdor shkruesi(dhe SHUM rralle).KRYESORJA se cfar fut ne te...sipas meje.

Keto...900W,2000W apo YPSYLON W....jane pallosherira,apo si xhepi ta konvenon.

Meqenese ra fjala....luleshtrydhe, limon(ky me perpara i SHTRYDHUR),mjalte dhe ...te verdhe VEZE(kjo blehet SADE BIO).

Pune SHIJESH.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg Kalorik-Maya-Blender-L13089933.jpg (20.1 KiloByte, 32 shikimet)

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga SystemA : 13-07-2019 nė 14:20
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2019, 15:11   #22
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,996
Thanks: 16,863
Thanked 21,379 Times in 8,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Tregoni receta te smoothies!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
po smuth pjeshke ben ky? se me spinaq e morem vesh.

prandaj trasheni nga bythet ju amerikanet
kjo te dobeson oh ledio, ste trash


systema jam dakort, ska rendesi cfare perdor, pothuajse te gjitha blender jan njesoj
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2019, 15:12   #23
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,996
Thanks: 16,863
Thanked 21,379 Times in 8,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Tregoni receta te smoothies!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postiminE paske kap me oferte me duket .
Perdore me kete cicivene e vogel ne cep poshte djathtas. Dhe e ke kollaj pastrimin.
po e pam ne televizor dhe i berem order kjo qe postove eshte pak ndryshe, siduket latest model
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2019, 15:14   #24
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,490
Thanks: 2,814
Thanked 2,787 Times in 1,553 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Tregoni receta te smoothies!

Ka nja nje vit e ca qe kam edhe une nji si keto, NutriBullet me duket quhet e se kam perdor naiher.
Do bej keto recetat sa te le duhanin keto dite.
🖤 (1)
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2019, 15:15   #25
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,996
Thanks: 16,863
Thanked 21,379 Times in 8,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Tregoni receta te smoothies!

eshte mire, te pakten njehere ne dite te pish nje smoothie dhe ju ne shqiperi i keni frutat dhe perimet te lira, ketu kushtojn me shume frutat dhe perimet sesa fast food
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
🖤 (1)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2019, 15:29   #26
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,517
Thanks: 2,610
Thanked 2,429 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Tregoni receta te smoothies!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
komshie kur bera kete smoothin tend, disa ne pune ishin kurjoz ta provonin..po un vija shume ginger dhe limonin me lekur..dhe kur i jepja ta provonin ne nje gode, i dilnin lot nga syt dhe me pyesnin “hiw can you drink this?”
Sekreti eshte tek bananja. Sa me e vjeter aq me e embel. Mund ti hedhesh 1,5 or 2 ripe bananas po e do me te embel. Ginger the size of a quarter and 1/4th small lemon. Greens 2-3 cups and one or 2 cups water.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
🖤 (1)
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2019, 15:29   #27
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,527
Thanks: 1,782
Thanked 1,918 Times in 1,442 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Tregoni receta te smoothies!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jorina Shiko postimin
Spinaq+
Domate+
Kastravec+
Laker Pink+

Ene qe Thmudhiiiiiii ��������
Edhe pete e behet byrek lol

Leng pule e ben soup lol
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
🖤 (1)
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 00:37   #28
Jorina
Super Anėtar
 
Avatari i Jorina
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Vendndodhja: Zh
Posts: 129
Thanks: 93
Thanked 107 Times in 31 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Jorina ka mbyllur reputacionin
Re: Tregoni receta te smoothies!

Thmudhiiii pin njerzit paranoid se menojn se do jetojn gjith jeten
🖤 (1)
Jorina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 00:38   #29
Jorina
Super Anėtar
 
Avatari i Jorina
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Vendndodhja: Zh
Posts: 129
Thanks: 93
Thanked 107 Times in 31 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Jorina ka mbyllur reputacionin
Re: Tregoni receta te smoothies!

edhe sille miellin ene vaj lule dielli ene bojm byrek
🖤 (1)
Jorina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 06:19   #30
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,527
Thanks: 1,782
Thanked 1,918 Times in 1,442 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Tregoni receta te smoothies!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jorina Shiko postimin
Thmudhiiii pin njerzit paranoid se menojn se do jetojn gjith jeten
Smoothie eshte per te shijuar kur koha eshte e ngrohte, i hedh akull e shijon nje pije te ftohte.

Keta qe pijn smoothies per diet a per ndonje gje tjeter jane kokrre budallit. smoothie pin kur ske dhembe ose tek tu si pije freskuese.

Zoti ti ka dhene dhembet dhe fruta e plote ka me shume te mira se kur e shtrysh, perdor dhembet, pertyte, kaloje poshte se smooth ta ben stomaku lol. Si e ben smooth stomaku se ben asnje makineri.
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
🖤 (1)
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 06:22   #31
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,527
Thanks: 1,782
Thanked 1,918 Times in 1,442 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Tregoni receta te smoothies!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
un kam kete lion
nje si kjo bera une nje muaj me perpara
i shtova banane e qumesht lol
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
🖤 (2)
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 06:23   #32
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,527
Thanks: 1,782
Thanked 1,918 Times in 1,442 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Tregoni receta te smoothies!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jorina Shiko postimin
edhe sille miellin ene vaj lule dielli ene bojm byrek
me pak pete e pete te holla se i bie te hash brum lol
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
🖤 (1)
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 13:40   #33
Jorina
Super Anėtar
 
Avatari i Jorina
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Vendndodhja: Zh
Posts: 129
Thanks: 93
Thanked 107 Times in 31 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Jorina ka mbyllur reputacionin
Re: Tregoni receta te smoothies!

jam dakort me ty
dietat funksionojn pėr njė kohe tė shkurt, me mire ėshtė tė ndryshosh ushqimin dhe tė mbash fitnesin.
Kto Smoothie jan okay pėr ti pire kur ste premton koha ama nuk jan zavendesim ushqimi, njeriu duet tė ushqehet me te gjitha proteina/karbohidrate (te mira) vitamina etc
Ushqimi i njė anshem nuk ben fare qoft Smoothie apo Fastfood!
Une pėr vete i haj tė gjitha vetem n mas te caktuar dmth ha 1/2.
Keshtu humba 20 kg dhe i feel good as nuk ndjej munges ushqimi sepse ka kohe qė nuk merem me Dieta me
Dieta funksionon edhe pastaj kthehet n Jo-Jo effekt dmth perfiton jo vec peshen e humbur por dyfishin.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mandi : 16-07-2019 nė 02:34
Jorina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur