Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-04-2019, 22:40   #661
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,866
Thanks: 13,775
Thanked 8,200 Times in 5,459 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
mire se erdhe o flori, si shkoj sot?
lexova diku qe duhej te punoje mbasdite mgja….
Hajt mo, si gjith dynjoja, s'ke cbo…
perndrysh na bje me bo noi sulm anej kah aeroportet si ai xinxifilli Murataj
Po mir e Babe...u merzita pak se do m`iki Moli,se ka gjet pune qeter,por ske cbo.Visto me drague...ASNJI TJETER sot...ene Performer e kena grup.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 25-04-2019, 23:13   #662
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 11,678
Thanks: 9,922
Thanked 5,290 Times in 2,455 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ok. shqip ....pershnes Leaf qe e kam si yll.... me radhe .......

me te vogla. baba ,sami agaa ,sys, koli. busa. qaushi, landi....qekan shum
hahahahah. sa qeshė duke tė tė sharė, o drague ballisti majtist e tė tė thosha: harram e pac qė s'mė ke futur nė listė, kur pashė listėn thashė:i mencur ėshtė qerratai, ...!
busen po deshe hiqe! ...
Sonte nuk qenka pėr sherre. Tė jetė shenjė e mirė kjo?
__________________
as me miq, as me anmiq ...

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 25-04-2019 nė 23:36
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 06:01   #663
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,602
Thanks: 6,322
Thanked 7,423 Times in 4,787 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
hahahahah. sa qeshė duke tė tė sharė, o drague ballisti majtist e tė tė thosha: harram e pac qė s'mė ke futur nė listė, kur pashė listėn thashė:i mencur ėshtė qerratai, ...!
busen po deshe hiqe! ...
Sonte nuk qenka pėr sherre. Tė jetė shenjė e mirė kjo?
nuk e kisha maru listen shoku msus iher ka Reka e iher ka Klosi
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 26-04-2019, 07:13   #664
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 3,733
Thanks: 262
Thanked 1,186 Times in 755 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Pershendetje djathtiste e majtiste, njerez te idealit dhe sakrifices...

__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Onyx pėlqehet nga
i vjetėr 26-04-2019, 10:04   #665
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 11,678
Thanks: 9,922
Thanked 5,290 Times in 2,455 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
nuk e kisha maru listen shoku msus iher ka Reka e iher ka Klosi
s'e kisha pėr rejonet ....
__________________
as me miq, as me anmiq ...
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 10:05   #666
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 11,678
Thanks: 9,922
Thanked 5,290 Times in 2,455 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetjet e anetareve....

Mirėmėngjesi!
Ju dėshiroj ditė tė mbarė e nė vazhdim fundjavė tė mrekullueshme!

Demka,
__________________
as me miq, as me anmiq ...
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur