Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-04-2019, 22:05   #521
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,602
Thanks: 6,322
Thanked 7,423 Times in 4,787 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Ky ktu nolt m'ka prish muve…
kur kom ardh sefte n'forum kom qene cun i mire dhe i turpshem
Sa te takohemi ne forum, bojm xing….
Ja kom bo bene, vetem po se kapa se do hakmerrem rondshem masnej, me koka qiu dhe birra t'ftofta
schade qe nuk ke aeroport aty afer
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 25-04-2019, 22:07   #522
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 16,580
Thanks: 4,313
Thanked 9,965 Times in 3,433 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 272
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Ky ktu nolt m'ka prish muve…
kur kom ardh sefte n'forum kom qene cun i mire dhe i turpshem
Sa te takohemi ne forum, bojm xing….
Ja kom bo bene, vetem po se kapa se do hakmerrem rondshem masnej, me koka qiu dhe birra t'ftofta
Korrigjoje shpejt ate gjen e pjekme sa nuk Te ka pare Akrepi.

@ Leaf yll ne cdo aspekt .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 25-04-2019, 22:17   #523
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,602
Thanks: 6,322
Thanked 7,423 Times in 4,787 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Gatuan mire dhe edhte binjak
ty ta hongsha at synin e bukur. sot gatujm si Akrepi se jan bo gjith katunaret shefa
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 22:24   #524
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 12,464
Thanks: 4,791
Thanked 9,861 Times in 3,320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

Ledio jepi shancin te gjithve me e ni veten shefa

Te gjith e njofin si burri Lindes
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 26-04-2019, 07:59   #525
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 4,761
Thanks: 5,449
Thanked 3,391 Times in 1,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

sexsy women
__________________
Femna nuk fitohet as nuk blihet,femna zgjedh
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 08:11   #526
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,091
Thanks: 381
Thanked 1,395 Times in 566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

Awwww naqja simpatikuuu
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Buzeqeshje pėlqehet nga
i vjetėr 26-04-2019, 08:33   #527
The ICEman
V.I.P
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 328
Thanks: 173
Thanked 70 Times in 53 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
The ICEman ėshtė njė i shkėlqyerThe ICEman ėshtė njė i shkėlqyerThe ICEman ėshtė njė i shkėlqyerThe ICEman ėshtė njė i shkėlqyerThe ICEman ėshtė njė i shkėlqyerThe ICEman ėshtė njė i shkėlqyerThe ICEman ėshtė njė i shkėlqyerThe ICEman ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

....Zjerm 😻
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 08:55   #528
Jolene
🔒
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 14,867
Thanks: 5,254
Thanked 6,551 Times in 3,087 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 663
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

Approachable
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 09:41   #529
The ICEman
V.I.P
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 328
Thanks: 173
Thanked 70 Times in 53 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
The ICEman ėshtė njė i shkėlqyerThe ICEman ėshtė njė i shkėlqyerThe ICEman ėshtė njė i shkėlqyerThe ICEman ėshtė njė i shkėlqyerThe ICEman ėshtė njė i shkėlqyerThe ICEman ėshtė njė i shkėlqyerThe ICEman ėshtė njė i shkėlqyerThe ICEman ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

straightforward
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 10:17   #530
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,020
Thanks: 2,319
Thanked 2,207 Times in 1,144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

Marvel fans.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 10:28   #531
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 4,761
Thanks: 5,449
Thanked 3,391 Times in 1,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

Tifoz I arsenalit lol
__________________
Femna nuk fitohet as nuk blihet,femna zgjedh
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 10:29   #532
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 4,761
Thanks: 5,449
Thanked 3,391 Times in 1,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buzeqeshje Shiko postimin
Awwww naqja simpatikuuu
Kja kukull 😘😘😘😘😘
__________________
Femna nuk fitohet as nuk blihet,femna zgjedh
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 10:31   #533
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,020
Thanks: 2,319
Thanked 2,207 Times in 1,144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

Lozonjar, nuk e vret koken.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 10:35   #534
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 4,761
Thanks: 5,449
Thanked 3,391 Times in 1,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

12 e ka oren si me ken shkodran
__________________
Femna nuk fitohet as nuk blihet,femna zgjedh
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 10:38   #535
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,700
Thanks: 226
Thanked 2,347 Times in 1,280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

Naqist i madh
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 10:54   #536
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 3,733
Thanks: 262
Thanked 1,186 Times in 755 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

Ujk i vjeter.
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 13:48   #537
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,020
Thanks: 2,319
Thanked 2,207 Times in 1,144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

Ujk i ri....
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 14:26   #538
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,342
Thanks: 24
Thanked 1,972 Times in 1,266 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 141
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

Ujk qimezi
__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 14:33   #539
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 21,771
Thanks: 9,024
Thanked 7,937 Times in 5,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrshkruani antarin/en sipėr

Fiqing.......
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur