Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore > Jeta e natės

Jeta e natės Diskutime rreth jetės sė natės.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-09-2010, 13:40   #21
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,901
Thanks: 3,384
Thanked 1,254 Times in 728 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Me thon te drejten u bona kohe pa shku

Edhe ne men se kisha me shku njiher pernjiheresh,po tani qe pash kte temen ,me ka hyp nji deshir me shku,shpresoj te shkoj kte fund jave

Kush do me ardh me mu,te ngrej doren
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2010, 13:43   #22
mary
DELIRIO
 
Avatari i mary
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: diku ne univers
Posts: 1,018
Thanks: 0
Thanked 10 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
mary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

shatz a te vi dhe une me ty se u be kohe pa shku ne najt
__________________
I'm never gonna say i'm sorry for the essence of my soul
mary nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2010, 13:47   #23
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,901
Thanks: 3,384
Thanked 1,254 Times in 728 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mary Shiko postimin
shatz a te vi dhe une me ty se u be kohe pa shku ne najt
Me gjith qef

Ishalla je e urte mi,se une jam shum grindavece

Po kshtu pin ndonje pije alkolike?
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2010, 13:48   #24
USA NR1
United State of Albania
 
Avatari i USA NR1
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: uhu sa larg
Posts: 1,885
Thanks: 73
Thanked 36 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
USA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"une
USA NR1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2010, 14:01   #25
mary
DELIRIO
 
Avatari i mary
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: diku ne univers
Posts: 1,018
Thanks: 0
Thanked 10 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
mary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga schatz Shiko postimin
Me gjith qef

Ishalla je e urte mi,se une jam shum grindavece

Po kshtu pin ndonje pije alkolike?
une e urte mi?? Si engell jam

alkol deri ne tre shishe vere as nuk i degjoj fare
__________________
I'm never gonna say i'm sorry for the essence of my soul
mary nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-09-2010, 10:48   #26
francovice
Anėtar i ri
 
Avatari i francovice
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Vlore
Posts: 17
Thanks: 0
Thanked 12 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
francovice ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Ne NIGHT CLUBS pothuajse cdo natė !
francovice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-09-2010, 12:29   #27
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,194
Thanks: 582
Thanked 3,434 Times in 636 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Ka pothuaj 1 vit qe skam qen ne night club ...
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-09-2010, 14:29   #28
Noellag
Mi vida
 
Avatari i Noellag
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,969
Thanks: 239
Thanked 200 Times in 144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Noellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Shum here ,me pelqen te boj jet note ,qejf qejf ..
Noellag nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-09-2010, 15:10   #29
tété
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Posts: 1,729
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
tété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Nuk para i frekuentoj sepse nuk jane ne tipin tim.
Pelqej me mire nje pub te kendshem.
tété nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2010, 13:51   #30
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,754
Thanks: 5,335
Thanked 11,393 Times in 3,981 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Un dal ne pub apo ne disko keto klubet me duken bajate
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2011, 00:51   #31
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 686 Times in 245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

asnjehere nuk kam qen dhe nuk do kisha shku ....
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2012, 21:41   #32
Diellza
Super Anėtar
 
Avatari i Diellza
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 181
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
Diellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Kta jan gjera qe ja kemi lene rinise.
__________________
I miss you...
Diellza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-08-2012, 11:27   #33
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,754
Thanks: 5,335
Thanked 11,393 Times in 3,981 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Nuk i frekuentoj shpesh , po dal kur e di qe te nesermen e kam pushim , kur dal me shoqerin edhe e di ēa me pret ..

Diellza ti me jep pershtypjen si goc e re mu , ēne ja like rinise??
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-08-2012, 22:54   #34
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 686 Times in 245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Meri , une dal por max 23 ora shpi jam. Dmth prej 23: 05 e deri ne mjes jam per ''Kurre'' apo nuk eshte kjo Tonight G'?
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-08-2012, 22:58   #35
Corn
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 324
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 14
Corn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėm
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

duke pare oren cdo fundjav
Corn nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2012, 21:42   #36
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 3,997
Thanks: 1,616
Thanked 1,761 Times in 754 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Me shijon me shume nje pije me miq ne nje pub apo bar ku dhe mund te diskutojme. Vendet ku buēet muzika dhe nuk mund te degjosh as veten tek mendon i kemi lene mbrapa me adoleshencen
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2013, 20:02   #37
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,285 Times in 1,512 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Kam harruar, se kur kam qene, heren e fundit....
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2013, 20:44   #38
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,909
Thanks: 1,111
Thanked 1,229 Times in 678 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Dikur shkojsha 3 here ne jave...tani kur shkoj 3 her ne muaj me duken shume ..
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2013, 21:40   #39
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,878 Times in 2,571 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Me pare shume rralle,tani icik me shpesh te shtunave,kur eshte ngrohte.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-03-2013, 03:35   #40
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,878 Times in 2,571 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Cdo te shtune.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur