Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore > Jeta e natės

Jeta e natės Diskutime rreth jetės sė natės.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-06-2010, 18:01   #1
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 686 Times in 245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Diten apo Naten kafen e jetes?

Me tregoni cila eshte me e mire me argetuese kafja e dites apo ajo e nates ne Shqiperi dhe vende tjera te botes .....
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-06-2010, 08:50   #2
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,755
Thanks: 5,335
Thanked 11,395 Times in 3,982 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Mua me pelqen kur dal ne darke me shum se diten ..buze detit emm ka lezet
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-06-2010, 10:21   #3
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 686 Times in 245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

dhe mua me pelqen te dal naten edhe pse nuk dal shume po thujase keto kohet e fundi hicc ama edhe ajo e dites me pelqen , dhe sa i perkete rrethit pra jeta e nates ne Shqiperi nuk di si eshte flas per vendin tim ketu qe e rrethon nje popull tjeter eshte shume bukur fare mire , po ja qe mundesia pak te dal naten
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 11:56   #4
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,901
Thanks: 3,384
Thanked 1,254 Times in 728 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Me pelqen me teper ne darke,se me shijon me mire kafja
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 12:36   #5
mary
DELIRIO
 
Avatari i mary
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: diku ne univers
Posts: 1,018
Thanks: 0
Thanked 10 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
mary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

une kam filluar ta pi ne kete orar kur jam ne pune se kam vene re qe me jep energi..
__________________
I'm never gonna say i'm sorry for the essence of my soul
mary nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 14:12   #6
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,465
Thanks: 15,084
Thanked 8,919 Times in 6,017 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga schatz Shiko postimin
Me pelqen me teper ne darke,se me shijon me mire kafja
Pike kafe me qumesht te kondeksionuar me dukethahahahahaha
Boj shaka schatzele
Ne mengjes kush duhanin e pi.
Por si ekspresi ne Tirone nuk pi ne asnje shtet tjeter.
Te pakten keshtu me eshte dukur mua.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 14:14   #7
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,439
Thanks: 6,495
Thanked 7,932 Times in 3,787 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Ne mgjes se dua te zgjohem, ne darke se sdua te fle...
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-01-2011, 21:54   #8
megg
Anėtar
 
Avatari i megg
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: "
Posts: 68
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 9
megg ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Ne darke,mundesisht ne ballokon perballe detit e perqafuar nga flladi i veres dhe
nje muhabet i qete e i embel
megg nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2011, 09:18   #9
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,274
Thanks: 4,651
Thanked 4,689 Times in 1,425 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Dmth ti lart pike kafen vetem ne vere lol

Mua me shijon ne ēdo vakt
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2011, 16:15   #10
megg
Anėtar
 
Avatari i megg
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: "
Posts: 68
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 9
megg ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin
Dmth ti lart pike kafen vetem ne vere lol

Mua me shijon ne ēdo vakt
Keshtu e shijoj me shum po edhe ne dimer afer zjarrit dhe muhabetit te lezetshem gjithmone me njerezit e mi te dadhur ose ne nje club te
rehatshem
megg nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2011, 20:02   #11
Alb
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 229
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 9
Alb do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Vallai ai ekspresi i mengjesit para se te fillosh rendin e dites te hap syte.
Kurse ajo e nates eshte per qejf me shoqerine dhe nje dore muhabet
__________________

Live Your Life With No Regrets.
Alb nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-02-2011, 01:20   #12
INFINITY
Looks DO Kill
 
Avatari i INFINITY
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 159
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
INFINITY do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Ne mengjes me shijon kafja me coffee liquer brenda, kurse ne darke me shijon caji.
INFINITY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-02-2011, 01:57   #13
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,130
Thanks: 6,525
Thanked 3,082 Times in 1,267 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Sic dihet kafja pihet ne mengjes aty eshte kenaqesia saj pasi sa je zgjuar nga gjumi, pastaj ne darke pij nga nje shishe birr "me shijon"
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-02-2011, 23:37   #14
No Way
Anėtar
 
Avatari i No Way
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 46
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
No Way ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Ne mengjes dhe vetem ne mengjes!Ku ka si aroma e kafes sa hap syte?!!!Te mos ishte ajo do rrija gjysmen e dites me syte gjysem te hapur si pule qorre!

Megjithese e kam perdorur shume kafen dhe gjate nates,kur isha me sezon provimesh!Kafe e forte,qetesia e nates,perqendrim maksimal,rezultat me se i kenaqshem!

Sidoqofte nuk do ta krahasoja kurre me shijen e kafes se mengjesit!!!
No Way nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-02-2011, 09:36   #15
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,385
Thanks: 210
Thanked 488 Times in 319 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Ne mengjes.

Kur ngrihesh ne mengjes. Pasi ke lare syte. Ulesh ne ballkon dhe pi kafen e nxehte ne shoqerin e flladit te fresket te mengjezit. Mua me pelqen mengjezi. Eshte koha kur bota gjallerohet pas pergjumjes se nates. Dhe nje kafe ne kete segment kohe eshte ideale!
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-02-2011, 10:56   #16
unejsa
Jetoj vetem per TY
 
Avatari i unejsa
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shijak
Posts: 396
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
unejsa ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Tani varet dhe nga lloi i kafes dhe nga personat qe ke afer ne kafe se cdo person ka kohen e vet

ne pergjithsi mua me pelqen kafja e darkes
__________________
Gruaja mund ta duroje varferine,shemtine dhe jeten plot angazhime te burrit,
mirepo ajo nuk mund ta duroje sjelljen e keqe te tij.
unejsa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2011, 22:03   #17
Juliana
Anėtar
 
Avatari i Juliana
 
Data e antarėsimit: Nov 2010
Vendndodhja: Nuk ka rendesi sesa te bukura jan enderrat e mia,rendesi ka qe ti do mbetesh enderra ime e preferuar
Posts: 59
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 12
Juliana ėshtė njė gur i ēmuarJuliana ėshtė njė gur i ēmuarJuliana ėshtė njė gur i ēmuarJuliana ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Kafja e darkes,mbas punes. Panvaresisht qe je shum e lodhur ato min qe kalon me shoqerin te bejn te mos mendosh per nje cast per asgje
__________________
Me te mira se une...Sa te duash. Me te keqija se une....Yyyyy me lopate i gjen..Por si une s'ekzistojne .:)
Juliana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2011, 14:44   #18
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,247
Thanks: 792
Thanked 1,222 Times in 915 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Me mire pa kafe fare se ne ketu ne shqiperi jemi te semure pas kafeneve...do i bej nje kerkese berishes te bllokoje importin e kafes se ky i ka qef keto vendimet e cmendura...ku i dihet,mbase na hipen deshira te punojme ndonje cike po u mbyllen kafehanet...
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2011, 17:25   #19
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,901
Thanks: 3,384
Thanked 1,254 Times in 728 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Jo ore jo,une si dahem notes .me shijon me shum sesa diten .........kafja
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2011, 17:31   #20
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,661
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
Jo ore jo,une si dahem notes .me shijon me shum sesa diten .........kafja
Noten mi noten ..
noten eshte bo dhe robi.... lol
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur