Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-08-2019, 22:42   #21
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,092 Times in 2,293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Re: Projektligji/ Pasaporta shqiptare edhe pėr qytetarėt e Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Kur te duash.
Vendimet e rendesishme nuk merren nen ndikimin e alokoholit

Mendo edhe nje here deri neser.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 22:42   #22
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,546
Thanks: 142
Thanked 4,467 Times in 2,489 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Projektligji/ Pasaporta shqiptare edhe pėr qytetarėt e Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Pitja dhe Ēeshtja eshte, nese do i lejoj BE, nese masovizohet pasaportizimi ?
Nje problem tjeter eshte strumentalizimi elektoral. Megjithate une kam pershtypjen qe ky problem eshte minimizuar qe kur shqiptaret e Kosoves kane ēmitizuar Partine Demokratike si perfaqesuese e shqiptareve gege dhe kane kuptuar qe Shqiperia nuk do i laje kurre mekatet qe i ka bere, nga cilado parti te perfaqesohet.
__________________
Festina lente!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mistrece : 13-08-2019 nė 22:45
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 22:44   #23
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,546
Thanks: 142
Thanked 4,467 Times in 2,489 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Projektligji/ Pasaporta shqiptare edhe pėr qytetarėt e Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Vendimet e rendesishme nuk merren nen ndikimin e alokoholit

Mendo edhe nje here deri neser.
Ti e di qe une kam fjale burrash edhe pas 9 apo 10 birrash.

Jam mjaftueshem e mbrojtuar nga disa leje qendrimi, gjithsesi.
__________________
Festina lente!
🖤 (1)
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 22:50   #24
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,092 Times in 2,293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Re: Projektligji/ Pasaporta shqiptare edhe pėr qytetarėt e Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Ti e di qe une kam fjale burrash edhe pas 9 apo 10 birrash.

Jam mjaftueshem e mbrojtuar nga disa leje qendrimi, gjithsesi.
Yep, true story.

Pardon per anglishten.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 22:51   #25
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,546
Thanks: 142
Thanked 4,467 Times in 2,489 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Projektligji/ Pasaporta shqiptare edhe pėr qytetarėt e Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Yep, true story.

Pardon per anglishten.
Ani bre loqk.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 22:55   #26
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,092 Times in 2,293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Re: Projektligji/ Pasaporta shqiptare edhe pėr qytetarėt e Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Ani bre loqk.
Urime pashaporten nanush.

Mund te udhetosh ne 2 shtete e gjysem pa vize.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-08-2019, 18:22   #27
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,107
Thanks: 1,427
Thanked 2,005 Times in 1,037 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Projektligji/ Pasaporta shqiptare edhe pėr qytetarėt e Kosovės?

Une do behesha qytetar i Kosoves perpara se te behesha Shqiperise. Ta provoje me Kosoven nje here se per Shqiperine mbetem jetim gjith jeten. Fundja fundit Kosoven e kemi teze
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-08-2019, 19:43   #28
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Posts: 1,368
Thanks: 17
Thanked 170 Times in 141 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
Re: Projektligji/ Pasaporta shqiptare edhe pėr qytetarėt e Kosovės?

mendoj se titulli i artikullit ketu, eshte gabim, se ligji nuk eshte per pajisjen e shqiptarve te kosoves me pashaporta te shqiptare, por per dhenien e nenshtetesise shqiptare, per kurbetlinjt e pare, te cilet ndodhen ne amerike, egjypt, ukraine, turqi, itali, argjentine,
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur