Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 29-11-2018, 10:39   #1
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,676
Thanks: 7,287
Thanked 3,368 Times in 1,745 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Budallalleku i radhes !

Topi: Shqiptarėt bashkohen nė BE

Ish-presidenti i Shqipėrisė Bamir Topi gjatė njė interviste ekskluzive pėr gazetėn “Zėri” ka thėnė se bashkimi kombėtar do tė ndodhė vetėm atėherė kur Shqipėria e Kosova do tė pranohen nė Bashkimin Evropian (BE). Me anėtarėsimin nė BE, sipas tij, do tė ketė bashkim tė trojeve shqiptare, meqė pas kėsaj kufijtė do tė jenė vetėm virtualė, shkruan sot Gazeta "Zėri".
Nuk ka shqiptar i cili nuk e do bashkimin e trojeve shqiptare. Njė gjė tė tillė secili mund ta ėndėrrojė veēmas nė prag tė 28 Nėntorit, Festės sė Flamurit. Kėshtu ka deklaruar ish-presidenti i Shqipėrisė, Bamir Topi, i cili gjatė njė interviste ekskluzive pėr gazetėn “Zėri” ka thėnė se bashkimi kombėtar do tė ndodhė vetėm atėherė kur Shqipėria e Kosova do tė pranohen nė Bashkimin Evropian (BE).
Me anėtarėsimin nė BE, sipas tij, do tė ketė bashkim tė trojeve shqiptare, meqė pas kėsaj kufijtė do tė jenė vetėm virtualė. Teksa ka folur pėr gjendjen e shqiptarėve pėrgjatė viteve ka vlerėsuar se atyre u janė bėrė padrejtėsi tė mėdha, veēmas shqiptarėve qė kanė mbetur jashtė kufijve tė Shqipėrisė. Tutje, gjatė intervistės pėr “Zėrin” nuk ka lėnė pa kritikuar klasėn politike tė Kosovės e tė Shqipėrisė.
“Nuk u falet pushtetarėve nga Shqipėria e nga Kosova qė kanė kėtė nivel sikurse tash, nivelin e bashkėpunimit. Ka shumė fjalė dhe shumė pak vepra”, ka theksuar Topi. Ndėrkohė, gjersa ka folur pėr padrejtėsitė qė vazhdojnė t’u bėhen shqiptarėve tė Luginės sė Preshevės, ish-presidenti i Shqipėrisė ka thėnė se ajo qė ngjan nė kėtė pjesė tė banuar me shqiptarė nuk ndodh askund tjetėr nė botė. Pėr situatėn e shqiptarėve nė Luginė Topi nuk ka amnistuar nga pėrgjegjėsia as Shqipėrinė, as Kosovėn. (Shkrimin e plotė mund ta lexoni nė numrin e sotėm tė Gazetės Zėri si dhe nė versionin Online me parapagim nė online.zeri.info)
________________________________
http://zeri.info/aktuale/227688/topi...shkohen-ne-be/
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-11-2018, 11:26   #2
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,993
Thanks: 6,549
Thanked 2,478 Times in 1,323 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Budallalleku i radhes !

Bami ka te drejte per gjithcka pervc faktit qe per aq kohe sa ndenji ne presidence s beri sikur nje dite te vetme presidentin.

Le qe cja fus kot dhe une , se mos ka pas niher president shqiperia.
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-11-2018, 18:12   #3
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,393
Thanks: 525
Thanked 731 Times in 554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Budallalleku i radhes !

Me ka humbur Meri

Do ta gjej kur te bashkohemi ne BE
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-11-2018, 19:23   #4
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,393
Thanks: 525
Thanked 731 Times in 554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Budallalleku i radhes !

Por po nuk shkuam ne BE
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-11-2018, 19:30   #5
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,393
Thanks: 525
Thanked 731 Times in 554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Budallalleku i radhes !

Taulant Balla tha qe do shkojme
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-11-2018, 19:37   #6
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,393
Thanks: 525
Thanked 731 Times in 554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Budallalleku i radhes !

Po Taulanti nga e di
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-11-2018, 19:41   #7
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,393
Thanks: 525
Thanked 731 Times in 554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Budallalleku i radhes !

Po ai eshte deputet ne parlamentin europian
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur