Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-12-2018, 10:26   #221
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,327
Thanks: 14,140
Thanked 8,410 Times in 5,615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Angelisa po ty me ke kane thene qe ngjan?
Amon ca pytje....


Babushi okay....

Shnet.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 10:27   #222
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 6,097
Thanks: 0
Thanked 457 Times in 341 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Do ndryshoj prap avatarin. Do vej nje nene me dy kalamaqer lol
Nuk ka sesi, une jam e martuar edhe jasht edhe brenda forumit lol
He se shaka po beja, te tema veshjeve e vura re
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Oxygen pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 10:42   #223
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,327
Thanks: 14,140
Thanked 8,410 Times in 5,615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Kjo rusja shkruan se cfar nuk i pelqen....genjeshtaret dhe burrat qe flasin vetem per veten.

PS: deri me sot shkruesi nuk ka hasur femer ruse llacke,perjashto noi tek-tuk.

AproPO....kqyrini targen.

Chapeau.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg Cg6C_FhW0AAVOBy.jpg (17.4 KiloByte, 75 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 10:45   #224
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,603
Thanks: 11,476
Thanked 6,360 Times in 3,988 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 362
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Kjo rusja shkruan se cfar nuk i pelqen....genjeshtaret dhe burrat qe flasin vetem per veten.

PS: deri me sot shkruesi nuk ka hasur femer ruse llacke,perjashto noi tek-tuk.

AproPO....kqyrini targen.

Chapeau.
E te bukura jane ruset System por me e bukur kjo shqipja
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 10:51   #225
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 5,015
Thanks: 6,558
Thanked 2,483 Times in 1,328 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

E bukur qenka kjo por ma shum se ty jo.
Harrove ti qe je ma e mira prej krejtve..? D
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rimi. pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 10:53   #226
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,328
Thanks: 2,330
Thanked 2,288 Times in 1,454 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Angelisa co nje foton tende se kam degjuar qe dukesh si modele
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 10:58   #227
Jolene
Privacy is luxury.
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 15,391
Thanks: 5,583
Thanked 6,946 Times in 3,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
E te bukura jane ruset System por me e bukur kjo shqipja
Morena right?
E ke pa si eshte katandis meqe ra llafi lol
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 11:12   #228
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,179
Thanks: 4,714
Thanked 10,446 Times in 3,677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 299
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Plotesisht dakort me Rimin jo me kot kam then Angi Eshte Missi i perjetshem i kesaj faqe dhe jashte saj.
Sis i kam heq gjislliqet .

Pėr temen : Ky Eshte me terheqesi ( i pazevendesueshem ) per syt e mi.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg AAD1CD0B-E49A-453A-94EC-D092FDDBB724.jpg (21.7 KiloByte, 68 shikimet)
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 11:19   #229
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,603
Thanks: 11,476
Thanked 6,360 Times in 3,988 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 362
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Morena right?
E ke pa si eshte katandis meqe ra llafi lol
Ne fakt pashe nje dite qe ishte zhgarravitur gjithandej thashe me vete te jesh e bukur dhe te shemtohesh lol
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 11:20   #230
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,603
Thanks: 11,476
Thanked 6,360 Times in 3,988 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 362
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Angelisa co nje foton tende se kam degjuar qe dukesh si modele
Eda e ke degju Gabim
I’m nothing like a model lol
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 11:22   #231
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,328
Thanks: 2,330
Thanked 2,288 Times in 1,454 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Let me be the judge of that se ka lloj lloj modelesh
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Khaleesi pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 11:26   #232
Sopoti
Banned
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,983
Thanks: 5,182
Thanked 5,740 Times in 3,037 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Eda e ke degju Gabim
I’m nothing like a model lol
Total modesti je.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 11:39   #233
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,327
Thanks: 14,140
Thanked 8,410 Times in 5,615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
E te bukura jane ruset System por me e bukur kjo shqipja
ANGI.....Beni ka pak qejf qe tja u nreje NERVAT cave patriote me flamur ne forum(nuk shkon vetem te mi qojne MUA).

Permbledhje e shkurter: Ashtu si ēdo grua nė botė, gratė ruse kanė idetė e tyre tė dashurisė dhe takimeve.. Gratė ruse preferojnė tė bėhen miq tė mirė, pėrpara se tė pėrparojnė nė marrėdhėniet e tyre(dhe kete e di UNE,ndoshta me mire se ca te tjere).Takimi i grave ruse ėshtė gjithmonė emocionues! Kėto femra kanė njė natyrė tė gėzuar dhe gjithmonė duan tė shohin mė tė mirėn nė ēdo person. Edhe pse shpesh supozohet se rusėt janė njė komb tepėr melankolik (qė mund ta kete prejardhjen nga literatura ruse, e cila gjithmonė ėshtė e mbushur me trishtim dhe tragjedi), kėto vajza janė gjithashtu entuziaste nė tė njėjtėn kohė.Nė kontrast me humorin sarkastik britanik, shakat e femrave ruse janė gjithmonė te zgjuara.

PS...si te gjitha femrat e tjera,por qe duan dhe .....rehatine.

Diten e mire nga Beni,dhe ma mer menja qe Beaute do ta kete treguar FOTON e SAJ.Brune me BARDHA eshte....KONTRAST ose BARDH e ZI pa color.

Puc dhe KLM.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 13:07   #234
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,603
Thanks: 11,476
Thanked 6,360 Times in 3,988 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 362
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
ANGI.....Beni ka pak qejf qe tja u nreje NERVAT cave patriote me flamur ne forum(nuk shkon vetem te mi qojne MUA).

Permbledhje e shkurter: Ashtu si ēdo grua nė botė, gratė ruse kanė idetė e tyre tė dashurisė dhe takimeve.. Gratė ruse preferojnė tė bėhen miq tė mirė, pėrpara se tė pėrparojnė nė marrėdhėniet e tyre(dhe kete e di UNE,ndoshta me mire se ca te tjere).Takimi i grave ruse ėshtė gjithmonė emocionues! Kėto femra kanė njė natyrė tė gėzuar dhe gjithmonė duan tė shohin mė tė mirėn nė ēdo person. Edhe pse shpesh supozohet se rusėt janė njė komb tepėr melankolik (qė mund ta kete prejardhjen nga literatura ruse, e cila gjithmonė ėshtė e mbushur me trishtim dhe tragjedi), kėto vajza janė gjithashtu entuziaste nė tė njėjtėn kohė.Nė kontrast me humorin sarkastik britanik, shakat e femrave ruse janė gjithmonė te zgjuara.

PS...si te gjitha femrat e tjera,por qe duan dhe .....rehatine.

Diten e mire nga Beni,dhe ma mer menja qe Beaute do ta kete treguar FOTON e SAJ.Brune me BARDHA eshte....KONTRAST ose BARDH e ZI pa color.

Puc dhe KLM.
Ska gje Beni ti ju ngre nervat une i zbus

Kush femer nuk e do rehatine! Kjo ska te bej me
Komb as me origjine as me ngjyre, te gjitha duan rehatine. Agree

Kalofsh Mire dhe ti
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 23:36   #235
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,327
Thanks: 14,140
Thanked 8,410 Times in 5,615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Ska gje Beni ti ju ngre nervat une i zbus

Kush femer nuk e do rehatine! Kjo ska te bej me
Komb as me origjine as me ngjyre, te gjitha duan rehatine. Agree

Kalofsh Mire dhe ti
Para 2 oresh,udhetova me nje FEMER nga AFRIKA qe ka BMV(nejse kjo pak rendesi ka)
OVER the TOP.
IQ-ne MAKSIMALE.
Edhe....Maje Suzane se Beni do zbresi.
Kujtova se do vije me mua...hihihi.

Ca ti bosh????

Se SHUMICA tek lavoro e Benit jane....mysebet.


BONUS ...kjo.

AproPO....neser kemi festen e krishtlindjeve....Beni do vish???

Nuk e di se te shtunen kam dicka me te rendesishme.

Po erdha une!!!

Gagac njoni.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2018, 09:28   #236
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,603
Thanks: 11,476
Thanked 6,360 Times in 3,988 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 362
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

.................
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2018, 09:30   #237
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,603
Thanks: 11,476
Thanked 6,360 Times in 3,988 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 362
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
.................
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2018, 09:59   #238
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,689
Thanks: 7,310
Thanked 3,378 Times in 1,752 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Bukur, bukur por pak artificiale !
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2018, 10:01   #239
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,603
Thanks: 11,476
Thanked 6,360 Times in 3,988 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 362
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Bukur, bukur por pak artificiale !
Aspak artificiale Fshatari
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2018, 10:20   #240
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,588
Thanks: 7,471
Thanked 6,103 Times in 2,564 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Shume pak foto meshkujsh ne kete teme !

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 07-12-2018 nė 10:23
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur