Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-11-2018, 17:42   #61
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,018
Thanks: 3,249
Thanked 3,713 Times in 2,058 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 398
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Mė mirė qė nuk ka udhėtuar. Ka qenė vendim i ftohtė nga ekipi i Liverpulit. Pse tė rrezikosh jetėn dhe mirėqėnien e njė lojtari pėr njė ndeshje futbolli.

Shaqiri le tė luaj kur tė vin nė Liverpul.
Ne Liverpool ishin ne ndeshjen e pare dhe humben 4 me 0.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 07-11-2018, 19:20   #62
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,877
Thanks: 1,111
Thanked 1,213 Times in 665 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

No Shaqiri no party
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2018, 11:34   #63
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,359
Thanks: 4,993
Thanked 3,151 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

Mendoj qe arsyeja pse Klop nuk e ka marr Sahqirin ne Beograd nuk ishte vetem "provokacija" e berjes se shkabes me duar, por edhe ajo e festes serbe te 11 Nentorit, ne nder te mbi 1,2 milion njerze, viktima te luftes se I boterore. Klop ka bart simbolin e lules natalie ramonda (emertim serb cvet natalijini ramonde, sipas careshes apo mbretreshes serbe Natalie Obrenovic).
Jam i bindur se per kete gjest qe ka bo Klop eshte i paguar nga lobistet serb, me qellim qe t`mos prishet se paku atmosfera sportive, jo vetem ne stadium, por edhe jashte tij.

Tani pyetja ime eshte; Klop injoroi e c`vleresoi shqiptaret, perkunder pasojave te humbjes se ndeshjes, dhe nderoi e vlersoj serbet me qellim e vetedije te sinqert, apo sic thash me lart , i paguar me para???

Po e sjell linkun e artikullit dhe fotos ku shihet simboli i asaj lule te purpurte dhe trak apo shirit te gjelbert, ne pjesen e majt te gjoksit ne fanelen sportive te klopit.


https://deutsch.rt.com/gesellschaft/...-ganz-serbien/
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Samiu : 10-11-2018 nė 11:37
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 10-11-2018, 15:04   #64
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,327
Thanks: 14,140
Thanked 8,410 Times in 5,615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kloppi nuk e merr Shaqirin nė Beograd pėr ndeshjen kundėr Zvezdės

@Sami

Sorry...vetem nje shtese.

Me aprovimin e uefa(me te vogel) tek artikulli.

Ndersa atij belgut KERRKUSH si thot gja.

ehhhhhhhhhhhhhhhhhh
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 30-11-2018, 12:38   #65
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,877
Thanks: 1,111
Thanked 1,213 Times in 665 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Capitano! Legend of Liverpool!

Stiven Gerrard

__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Angel69 : 06-12-2018 nė 16:13
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angel69 pėlqehet nga
i vjetėr 02-12-2018, 14:08   #66
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,877
Thanks: 1,111
Thanked 1,213 Times in 665 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

One city. Two rivals. 960 meters. ����
Sot luhet derbi i Liverpool!

Liverpool VS Everton
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 16:11   #67
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,877
Thanks: 1,111
Thanked 1,213 Times in 665 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Nisja me e mire e Liverpool ne 126 vite histori qe ka bere ne Premier League!

12 fitore, 3 barazime, zero humbje
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angel69 pėlqehet nga
i vjetėr 16-12-2018, 17:01   #68
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,877
Thanks: 1,111
Thanked 1,213 Times in 665 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Pasditja nė Premier League rezvoi njė nga ndeshjet mė tė forta tė gjithė historisė sė saj, Liverpuli dhe Manēesteri. Ishin tė kuqtė e Jurgen Klop qė fituan me shifrat 3-1, nė njė sfidė spektakolare.

I pari qė zhbllokoi shifrat ishte Sadio Mane nė minutėne 24-t, me njė shkėputje fantastike qė i bėri mbrojtjes sė “djajve”, dhe pėrballė De Geas nuk fali.

Por, vetėm pas 9 minutash, Xhesi Lingard solli baraspeshėn, me njė top qė Alison e la brenda zonės pas grushtimit.

Tashmė, ėshtė Xherdan Shaqiri qė nė minutėn e 73-tė, vetėm 3 minuta pasi ishte futur nė fushė, i jep sėrish avantazhin Liverpulit.

Dhe mė pas, nė minutėn e 81-tė ishte sėrish Shaqiri qė me njė tė majtė nga jashtė zone, dėrgoi topin nė cepin e portės.

No Shaqiri no party!
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angel69 pėlqehet nga
i vjetėr 16-12-2018, 17:20   #69
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,438
Thanks: 710
Thanked 1,312 Times in 769 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 133
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Bravo Shaqo.
Nje lloj shuplake per t'gjithe ato qe ne fillim te sezonit e cilsuan si nje blerje te deshtuar te Liverpoolit.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 16-12-2018, 17:23   #70
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,327
Thanks: 14,140
Thanked 8,410 Times in 5,615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Liverpool FC

Tradhtari e mujte unitedin .
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-12-2018, 21:29   #71
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,256
Thanks: 15
Thanked 632 Times in 404 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Mediat angleze e paraqesin lojen e Shaqirit si " Dancing In The Rain " - vallezim ne shi i Shaqirit.

Bravo Shaq
Hyri ne loje ne min. 70 ... gol ne te 73 dhe ne te 80.
Lojtar i ndeshjes.Liverpool duket i frikshem,e ka mbytur Man Utd...36 me 6 gjuajtje ne porte per Liverpool.
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Semiku pėlqehet nga
i vjetėr 21-12-2018, 07:39   #72
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,877
Thanks: 1,111
Thanked 1,213 Times in 665 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Nje nga finalet me te ēmendura te Champions League

__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2018, 19:06   #73
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,877
Thanks: 1,111
Thanked 1,213 Times in 665 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Liverpool + 4 nga vendi i dyte qe mbahet nga Man City!

Era titull ne Anfield Road...
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2018, 19:30   #74
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,438
Thanks: 710
Thanked 1,312 Times in 769 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 133
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Per titull eshte shume heret. Kater pike sjane shume dhe kalendari ardhshem nuk e favorizon Liverpoolin sepse ka Newcastle , Arsenal dhe Man city.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2018, 09:20   #75
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,877
Thanks: 1,111
Thanked 1,213 Times in 665 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Rivalitet i ashpėr nė Premier Ligėn angleze, teksa gjėrat kanė nisur tė qartėsohen. Liverpuli, Manēester Siti dhe Totenhemi janė momentalisht 3 ekipet qė do po luftojnė pėr titullin kampion. Skuadra e Jyrgen Klop ėshtė shkėputur 4 pikė nga ndjekėsit e Sitit dhe tė tilla nga vendi i tretė qė mbahet nga Totenhemi.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-12-2018, 16:45   #76
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 138
Thanks: 190
Thanked 44 Times in 37 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Liverpool FC

ricky_ch nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-12-2018, 19:15   #77
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,468
Thanks: 1,897
Thanked 1,155 Times in 778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Shaqiri ,,,,,,
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-12-2018, 22:08   #78
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,877
Thanks: 1,111
Thanked 1,213 Times in 665 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Ēfarė thotė historia, ja pse Klop duhet tė ketė kujdes

Fitorja ndaj Njukasėll dhe humbja e Manēester Sitit ndaj Leisterit, ka bėrė qė shumė tifozė tė Liverpulit tė besojnė me tė drejtė se ky ėshtė viti i tyre dhe se pritja 28-vjeēare do tė marrė fund. “Tė kuqtė” ndodhen gjashtė pikė larg vendit tė dytė, pozicion ky qė prej ditės sotme mbahet nga Totenhemi.

Nėse shfletojmė librat e statistikave duhet tė kthehemi pas nė nėntor tė vitit 2002 pėr ta parė Liverpulin, po nė kėto pozita. Asokohe tė drejtuar francezi Zherard Hulier, Liverpuli u duk se do rikthehej te titulli kampion.

Por, mė pas situata mori njė kthesė 180 gradė. Vetėm dy fitore nė 16 ndeshje tė kampionatit anglez, ecuri kjo qė bėri qė nė fund tė sezonit, skuadra ta shikonte veten nė vendin e pestė dhe titulli t’i shkonte rivalėve tė pėrjetshėm tė Manēester Junajtid.

P.S
Liverpool e mbyll ne vendin e pare fazen e pare, +6 pike nga vendi i dyte qe mbahet nga Totenham. Man City ne vend te trete -7 nga Liverpool.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angel69 pėlqehet nga
i vjetėr 27-12-2018, 03:45   #79
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,327
Thanks: 14,140
Thanked 8,410 Times in 5,615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Liverpool FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Ēfarė thotė historia, ja pse Klop duhet tė ketė kujdes

Fitorja ndaj Njukasėll dhe humbja e Manēester Sitit ndaj Leisterit, ka bėrė qė shumė tifozė tė Liverpulit tė besojnė me tė drejtė se ky ėshtė viti i tyre dhe se pritja 28-vjeēare do tė marrė fund. “Tė kuqtė” ndodhen gjashtė pikė larg vendit tė dytė, pozicion ky qė prej ditės sotme mbahet nga Totenhemi.

Nėse shfletojmė librat e statistikave duhet tė kthehemi pas nė nėntor tė vitit 2002 pėr ta parė Liverpulin, po nė kėto pozita. Asokohe tė drejtuar francezi Zherard Hulier, Liverpuli u duk se do rikthehej te titulli kampion.

Por, mė pas situata mori njė kthesė 180 gradė. Vetėm dy fitore nė 16 ndeshje tė kampionatit anglez, ecuri kjo qė bėri qė nė fund tė sezonit, skuadra ta shikonte veten nė vendin e pestė dhe titulli t’i shkonte rivalėve tė pėrjetshėm tė Manēester Junajtid.

P.S
Liverpool e mbyll ne vendin e pare fazen e pare, +6 pike nga vendi i dyte qe mbahet nga Totenham. Man City ne vend te trete -7 nga Liverpool.
Trainieri gjerman EKIPIN e ka ndertuar ose klubi ka investuar ....487 milion euro.Juvja e ime ndoshta me shume,dhe dallimi eshte: qe Reds CDO NDESHJE e rrafin porten,ose godasin ne te mbi 20 HERE.Neve te juves nja 7-8 here.Me kete TRAINIER neve SHPARTALLONIM cdo....rest + Shaqiri eshte ne GRAND FORM=EKIPI.

Kaq.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-12-2018, 13:06   #80
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,327
Thanks: 14,140
Thanked 8,410 Times in 5,615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: Liverpool FC


Viti qe VIJON....CHAMPION,me ata veshllapushet e mbretereshes.

CITAT.....

GRANDE JURGEN....dhe bayern ha nja 3-4 petlla dhe perseja???Ka lon mustaqe ai qentralja i bavarezeve....ne i duket vetja malsor
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 49a1a7ed4c48cbc3428c82bb6675509c.jpg (24.0 KiloByte, 18 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur