Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Analiza / Shkrime / Opinione

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-12-2018, 16:49   #1
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,689
Thanks: 7,310
Thanked 3,378 Times in 1,752 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
"Shqiponja" zgjedhet fjala e vitit nė ZvicėrPas ndeshjes me Serbinė, ku Xhaka dhe Shaqiri festuan golat e tyre duke bėrė simbolin kuqezi tė shqiponjės me duar, mediat sportive vlonin nga debati lidhur me kėtė ēėshtje.
Zvicra e mposhti Serbinė me rezultatin 2-1 me dy golat e lojtarėve shqiptarė.
Megjithatė, habia vjen nga juria e Shkollės sė Lartė e Zürichut pėr Shkenca Aplikative e cila ka zgjedhur fjalėn "Doppeladler" (Shqiponjė) si fjalėn e vitit nė Zvicėr.
Nė njoftimin e tyre thuhet: “Nė vitin 2018 shqiponja ka qenė e pranishme gjithandej dhe ėshtė shfaqur nė pėrditshmėrinė e Zvicrės; me debatet mbi tė do tė merremi edhe njė kohė tė gjatė."
______________________________________
https://www.zeri.info/sport/228784/s...tit-ne-zvicer/
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Fshatari pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur