Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-05-2019, 17:55   #541
King Bardhyl
Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 4,297
Thanks: 2,398
Thanked 1,945 Times in 1,301 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
E kam te veshtire ta lexoj secilin postim si dhe te kthej pergjigje sepse tema ecen shume shpejt.

Ato ishin 20 cent e mija per kete teme. Ju si te doni, por mos harroni se femijet nuk i keni robota. Edukata eshte shume e rendesishme por me kalimin e kohes do te kene te drejte dhe liri mendimi e veprimi. Jo gjithmone do te jene ashtu si do te donit ju te ishin.

Kaq kisha per kete teme. Juve diskutim te kendeshem ne vazhdim.

Over and out.
Pak i tepruar ky shqetesimi jot Rex. Fotografite fshihen nga nje moderator, nuk eshte ndonje problem. Megjithese ato e nxoren sheshit dhe nuk e paten problem.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2019, 18:29   #542
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,000
Thanks: 3,920
Thanked 3,175 Times in 1,521 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

me ben pershtypje pacientet qe bejne ramadanin vijne ne urgjence per probleme shendeti dhe nuk pranojne te marrin ilacet nga goja, vec me perfusione apo me supozitore pranojne

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Marya : 26-05-2019 nė 18:31
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2019, 18:32   #543
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 19,996
Thanks: 9,064
Thanked 7,582 Times in 3,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 292
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
me ben pershtypje pacientet qe bejne ramadanin vijne ne urgjence per probleme shendeti dhe nuk pranojne te marrin ilacet nga goja, vec me perfusione apo me supozitore pranojne
rrasini suposta
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur