Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Studentėt

Studentėt Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-09-2015, 06:41   #201
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 466 Times in 215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kujtime nga bankat shkollore

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Lejohej cigarja gjate provimit prof?
haha pershendetje miku im se pari,se dyti kerkoj falje per vones te pergjjes,kurse sa i perket pyetjes sate un pergjigjem me PO...
Ne kohen time kemi pas te drejt ne amfiteatra dhe salla te pim cigare kuptohet kur kishim provim ,jo gjat ligjeratave dhe ushtrimeve.Por ka pas edhe asi qe nuk lejonin sepse i pengonte ,,,,,sepse kishim stres dhe cigarja na hapte syte,na kthjellte dhe ishim te suksesshem... i nderuar athere fakulteti teknik ne prishtine ka pas profesora shum te fort!!!,kam pas fat qe kam qen student i tyre edhe pse ka qen kriteret e larta per te kalu provimin...kjo ishte ne pika te shkurta miku im..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2015, 06:57   #202
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,668
Thanks: 2,762
Thanked 2,576 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kujtime nga bankat shkollore

Mbaj mend ne klase te 9-te sa kishim vajtur ne Canada dhe te gjth ne shkolle mendonin se vllai im ishte i dashuri im lol. Cdo mengjes me conte ne shkolle mua nje here pastaj vinte tek shkolla e tij. Pushimin e kalonim bashk. Shkolla ku vajta per 2 simestra ishte e mbushur me te huaj (nga Srilanka, India, Afrika etc etc) dhe meqe isha e bardh (jo per arsye tjeter ) me ngacmonin shume cunaket dhe vllai me mbronte me prezencen e tij lol
Security te shkolla ishte nje femer qe me donte shume dhe gjithmon me pyeste per "te dashurin" dhe me anglishten time te paket i shpjegoja qe ishte vllai. Nuk me besonte deri sa nje dite i tregovem ID-te me emrat tan qe te shikonte se kishim te njejtin mbiemer dhe domethen ishte vllai im. "AHHH DOMETHEN JENI TE MARTUAR???" thot. Eh cme gjeti. Kisha shume turp qe ajo mendonte se un kisha te dashur ne mosh 14 vjece.
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2015, 07:21   #203
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,881
Thanks: 877
Thanked 1,656 Times in 966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kujtime nga bankat shkollore

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
shalli i kuq i pionierit!
lol
Cme kujtove shallin e kuq. Aq keq na kishte ushqy monizmi me propaganden e tij saqe ne si fmije vdisnim te vinim shallin e kuq dhe te krahasoheshim me trimat partizane
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2015, 07:25   #204
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,541
Thanks: 10,078
Thanked 9,323 Times in 4,603 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kujtime nga bankat shkollore

une kam shume nostalgji per ate kohe.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2015, 07:27   #205
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,554
Thanks: 6,927
Thanked 8,186 Times in 5,233 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 384
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kujtime nga bankat shkollore

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
lol
Cme kujtove shallin e kuq. Aq keq na kishte ushqy monizmi me propaganden e tij saqe ne si fmije vdisnim te vinim shallin e kuq dhe te krahasoheshim me trimat partizane
ne si me te vjeter se ty Endri kemi shkruajtur me pene ne fillore.

nje dite mu derdh ne xhep kallamarku.o bona gjithe boje.
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2015, 07:41   #206
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,578
Thanks: 3,674
Thanked 4,232 Times in 2,373 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kujtime nga bankat shkollore

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fehmikaciu Shiko postimin
haha pershendetje miku im se pari,se dyti kerkoj falje per vones te pergjjes,kurse sa i perket pyetjes sate un pergjigjem me PO...
Ne kohen time kemi pas te drejt ne amfiteatra dhe salla te pim cigare kuptohet kur kishim provim ,jo gjat ligjeratave dhe ushtrimeve.Por ka pas edhe asi qe nuk lejonin sepse i pengonte ,,,,,sepse kishim stres dhe cigarja na hapte syte,na kthjellte dhe ishim te suksesshem... i nderuar athere fakulteti teknik ne prishtine ka pas profesora shum te fort!!!,kam pas fat qe kam qen student i tyre edhe pse ka qen kriteret e larta per te kalu provimin...kjo ishte ne pika te shkurta miku im..
Prof, shume faleminderit per pergjigjen.

Me beri pershtypje pjesa me bold. Dikur profesorat e mire i keni cilesu si 'profesora te forte'. Sot, studentat, profesorave te forte ju referohen si 'profesora idiot'...sepse ju lodhet b... shume me e jap provimin. lol

Nje nga ata profesorat e forte/idiot e kam te familjes. lol
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2015, 07:44   #207
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,578
Thanks: 3,674
Thanked 4,232 Times in 2,373 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kujtime nga bankat shkollore

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Puhiza Shiko postimin
Lejohet perderisa akoma ste ka dal gjumi.
E din lulin me rakete?? 1 varg mbaj mend: kur u zgju pa qe kish endrru
Trus moj ti aty
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2015, 08:54   #208
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 466 Times in 215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kujtime nga bankat shkollore

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Prof, shume faleminderit per pergjigjen.

Me beri pershtypje pjesa me bold. Dikur profesorat e mire i keni cilesu si 'profesora te forte'. Sot, studentat, profesorave te forte ju referohen si 'profesora idiot'...sepse ju lodhet b... shume me e jap provimin. lol

Nje nga ata profesorat e forte/idiot e kam te familjes. lol
Jam ne ngjarje rex dhe e din edhe vet se qka mesohet tani ne fakultete,un shum vite i mesoj studentet neper provime te ndryshme por me nuk jan ato kritere qe kemi pas ne,un pershembull kam pas 5 vite fakultet mbi 40 provime dhe shum prej tyre ne 3-pjes (pjesa me laborator,shkrim dhe perfundimtarja) qe i bie gati 100 her me pas testim ne provime te ndryshme,pastaj literatura shumica ka qen e huaj..
Gjerat kan ndryshuar rex,tani ka shum fakultete dhe askush nuk ankohet nga provimet dhe e shof se qka pason nga kjo..nuk eshte me ranci sasia por kualiteti,perb te pas kualitet duhet me pas edhe kritete te ashpra ne provime
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2015, 11:29   #209
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,550
Thanks: 17,469
Thanked 22,345 Times in 8,667 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 513
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kujtime nga bankat shkollore

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fierakja Shiko postimin
Mbaj mend ne klase te 9-te sa kishim vajtur ne Canada dhe te gjth ne shkolle mendonin se vllai im ishte i dashuri im lol. Cdo mengjes me conte ne shkolle mua nje here pastaj vinte tek shkolla e tij. Pushimin e kalonim bashk. Shkolla ku vajta per 2 simestra ishte e mbushur me te huaj (nga Srilanka, India, Afrika etc etc) dhe meqe isha e bardh (jo per arsye tjeter ) me ngacmonin shume cunaket dhe vllai me mbronte me prezencen e tij lol
Security te shkolla ishte nje femer qe me donte shume dhe gjithmon me pyeste per "te dashurin" dhe me anglishten time te paket i shpjegoja qe ishte vllai. Nuk me besonte deri sa nje dite i tregovem ID-te me emrat tan qe te shikonte se kishim te njejtin mbiemer dhe domethen ishte vllai im. "AHHH DOMETHEN JENI TE MARTUAR???" thot. Eh cme gjeti. Kisha shume turp qe ajo mendonte se un kisha te dashur ne mosh 14 vjece.
Pothuajse dicka te tille me ndodhte dhe mua..shikoja kushuririn ne hallway dhe sic flisnim vinin dhe e pulyesin "yo is that your girl" :/....also nui merrja vesh atehere sec ishte nje lezbike dhe nje dite me pyet nje grua ne shkolle "ke te dashur" un i them "jo jo jo".:.ke girlfriend me pyet...dhe un mendova se po thoshte nje vajze shoqe dhe i them po kam...qyqa ka menduar se mos isha lezbo
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2015, 12:06   #210
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,578
Thanks: 3,674
Thanked 4,232 Times in 2,373 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kujtime nga bankat shkollore

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fehmikaciu Shiko postimin
Jam ne ngjarje rex dhe e din edhe vet se qka mesohet tani ne fakultete,un shum vite i mesoj studentet neper provime te ndryshme por me nuk jan ato kritere qe kemi pas ne,un pershembull kam pas 5 vite fakultet mbi 40 provime dhe shum prej tyre ne 3-pjes (pjesa me laborator,shkrim dhe perfundimtarja) qe i bie gati 100 her me pas testim ne provime te ndryshme,pastaj literatura shumica ka qen e huaj..
Gjerat kan ndryshuar rex,tani ka shum fakultete dhe askush nuk ankohet nga provimet dhe e shof se qka pason nga kjo..nuk eshte me ranci sasia por kualiteti,perb te pas kualitet duhet me pas edhe kritete te ashpra ne provime
Ka akoma ndonje profesor tek tuk me principe ne UP, ndersa per privatet s'kemi cka te flasim. Profesoret kane presion nga pronaret qe te mos e rrezojne asnje student ne provim. Ke pronar te kolegjeve private qe vet nuk e kane te kryer as shkollen e mesme. Ku i ha palla atij se cfare gjenerata nxjerr, ai i do paret ne banke ne fund te muajit.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2015, 12:09   #211
Anathema
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2015
Vendndodhja: Ne humbetiren e kaosit
Posts: 1,534
Thanks: 180
Thanked 473 Times in 250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
Anathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kujtime nga bankat shkollore

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
shalli i kuq i pionierit!
ha ha ha ....shume pak e pata fatin ta vija....mezi prisja te kaloja nga fatose ne pionere...po ce do fati sqe me mua
__________________
Me shprehjen "mos u hiq se di, mos u hiq se ke" pershendes kete dynja boshe qe na rrethon!!!!
Anathema nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2015, 12:15   #212
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 466 Times in 215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kujtime nga bankat shkollore

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Ka akoma ndonje profesor tek tuk me principe ne UP, ndersa per privatet s'kemi cka te flasim. Profesoret kane presion nga pronaret qe te mos e rrezojne asnje student ne provim. Ke pronar te kolegjeve private qe vet nuk e kane te kryer as shkollen e mesme. Ku i ha palla atij se cfare gjenerata nxjerr, ai i do paret ne banke ne fund te muajit.
Kjo eshte shum brengosese i nderuar,per ket arsye jemi duke vuajtur te gjith dhe do tna kushtoj neve si komb tani dhe ne te ardhmen...ata qe marrin diploma pa dije do tna bejn jeten te hidhur sepse pe shef qe kurgja nuk po shkon si duhet ne as nje fush te jetes!!
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2015, 18:35   #213
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,074
Thanks: 33
Thanked 47 Times in 15 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Kujtime nga bankat shkollore

...........
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-06-2016, 06:30   #214
COB
IllyrianMuslim
 
Avatari i COB
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 885
Thanks: 34
Thanked 82 Times in 55 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
COB ka njė atmosferė spektakolareCOB ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Kujtime nga bankat shkollore

Nuk e harroj shuplakėn e arsimtarit, edhe pse nuk kisha faj, sherri i shokut, unė e hėngra shuplakėn
__________________
Mos e shikoni gjeografia e biologjia, shkenca e Shqiptarit ėshtė Shqiptarologjia
COB nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-04-2019, 21:54   #215
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 4,881
Thanks: 406
Thanked 1,591 Times in 1,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kujtime nga bankat shkollore

Menyra klasike e te thenurit ne korr: M I R Ė D I T A
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur