Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-03-2019, 06:22   #281
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,106
Thanks: 3,516
Thanked 2,840 Times in 1,917 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Eshte lojtar i modh legeni!
Shume kushtoi, por kur e do te zgjidh hallin. Dhe mendo, 34 vjec.
Citim:
Born and raised on the Portuguese island of Madeira, Ronaldo was diagnosed with a racing heart at age 15. He underwent an operation to treat his condition, and began his senior club career playing for Sporting CP, before signing with Manchester United at age 18 in 2003.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga King Bardhyl : 13-03-2019 nė 06:28
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 06:37   #282
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,106
Thanks: 3,516
Thanked 2,840 Times in 1,917 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Cristiano Ronaldo planning to take €2m NASA machine to Turin


Cristiano Ronaldo €2m Deal with NASA for Fitness Zero Gravity Machine

CRISTIANO RONALDO - Tested To The Limit! | A MACHINE! | HD

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga King Bardhyl : 13-03-2019 nė 06:50
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 08:16   #283
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,882
Thanks: 878
Thanked 1,656 Times in 966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Urime Beno!
Lere Endrin se me shume kane vujt keto interistat se tifozat e Atm mrom.
Goli i pare ska lidhje fare me ate te Morata, Ronaldo i kerceu siper nga mbrapa e nuk zgjati doren me e shty sic beri Morata ke ndeshja pare.
Super ndeshje mbreme, 0 goditje ne porte nga Atm edhe dominim total i ndeshjes nga Juventus.
CR7 eshte Alien, Bernardeschi, Emre Can, Spinazzola, Cancelo ishin fantastik.
Une mduket ju urova po ju sdoni me lexu.

Mos u merr me vujtjet tona , por shif se po shko 25 vjet pa Champions
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 08:26   #284
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,554
Thanks: 6,927
Thanked 8,186 Times in 5,233 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 384
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Une mduket ju urova po ju sdoni me lexu.

Mos u merr me vujtjet tona , por shif se po shko 25 vjet pa Champions
po nuk e moren dhe ket vit nuk e morim mo

Milani po lun me futbollista te tregut ēam
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 11:19   #285
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,587
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Une mduket ju urova po ju sdoni me lexu.Mos u merr me vujtjet tona , por shif se po shko 25 vjet pa Champions
Ju shkuat 40 vjet qe maksimumi 1/8 shkonit, durojme edhe ne.

Paske uru po qeke anku per faull. Lol
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 12:04   #286
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,414
Thanks: 20
Thanked 752 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Une qysh ne fillim e kam vendosur Juventusin favorit per ta marr Championsin kete vit...por nuk me ka impresionuar me lojen ndaj At.Madrid.E gjitha cka ben Juventus sillet rreth Cristianos (faktori X),atij mbrojtesit te majte Spinazzola,Canselos dhe Bernardeschit,pjesa tjeter e ekip teper dobet.Sidomos mesfusha.
Me nje mesfushe te tille Juventusin e eliminojn lehte ekipet qe e kane mesfushen e forte si p.sh Man.City dhe Barcelona.

E keni tash CR7 dhe nuk e keni me mentalitetin e humbasit,ndoshta ju merr per dore dhe ja fiton Championsin....une dyshoj !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 12:21   #287
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,587
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
Une qysh ne fillim e kam vendosur Juventusin favorit per ta marr Championsin kete vit...por nuk me ka impresionuar me lojen ndaj At.Madrid.E gjitha cka ben Juventus sillet rreth Cristianos (faktori X),atij mbrojtesit te majte Spinazzola,Canselos dhe Bernardeschit,pjesa tjeter e ekip teper dobet.Sidomos mesfusha.
Me nje mesfushe te tille Juventusin e eliminojn lehte ekipet qe e kane mesfushen e forte si p.sh Man.City dhe Barcelona.

E keni tash CR7 dhe nuk e keni me mentalitetin e humbasit,ndoshta ju merr per dore dhe ja fiton Championsin....une dyshoj !
Emre Can mbreme ishte nje nga me te miret, Matuidi gjithashtu qe ka vrapuar e ka bere presing gjate gjithe ndeshjes edhe pse eshte i limituar teknikisht. Dobet ishte Mandzukic ne sulm edhe Pjanic nuk eshte se beri shume mire ne mesfushe.
Allegri kuptoj gabimin e ndeshjes se pare ku Juventus nuk i shfrytezoj fare krahet edhe pse Atm vetem duke e sulmuar nga krahet mund ta mundesh, ne qender nuk cahen.
Juventus dje ka luajtur me 3-4-3 e ndaj ra ne sy Spinazzola edhe Cancelo.
Uroj qe Allegri te arrij te kuptoj qe metoda alla italiane nuk te con larg ne Europe.
Juventus ka treguar qe nese luan pa frike edhe sulmon mund te fitoj ndaj cdo kundershtari, nese mbyllen sic ben shpesh here Allegri nuk shkojne larg.
Mjafton me kujtu Juventus Barcelona 3-0 apo Real Madrid - Juventus 1-3 ku Juventus beri presing e sulmoj. Mbreme ndodhi e njejta gje.
Ishalla kemi icik fat se e meritojme nje CHL mbas kaq vitesh. I vetmi kundershtar qe me duket superior ndaj Juventus eshte Barcelona kete vit.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 13:07   #288
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,376
Thanks: 15,088
Thanked 12,906 Times in 8,123 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 687
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 13:09   #289
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,899
Thanks: 1,529
Thanked 8,721 Times in 3,854 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Ronaldo e ka provu veten, kudo e me kedo eshte great.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
border=
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 14:55   #290
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,793
Thanks: 6,743
Thanked 8,320 Times in 3,982 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Juventus - FC

“Zoti I vertete I futbollit” e paskeshin quajtur CR-n
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 15:55   #291
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,882
Thanks: 878
Thanked 1,656 Times in 966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Ju shkuat 40 vjet qe maksimumi 1/8 shkonit, durojme edhe ne.

Paske uru po qeke anku per faull. Lol
Shtttt
Kur te boni 3 atehere keni goje me fol , deri atehere heshtni sic heshtim ne nė kampionat
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 16:02   #292
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,587
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Shtttt

Kur te boni 3 atehere keni goje me fol , deri atehere heshtni sic heshtim ne nė kampionat
Ska gjo po he, kena me bo 3 edhe te 4 para jush ta kesh te sigurt.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2019, 07:47   #293
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,106
Thanks: 3,516
Thanked 2,840 Times in 1,917 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

https://www.instagram.com/p/Bu8W7_ij...=1czin54xacfst
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2019, 08:21   #294
SystemA
Shqiptar....mer
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,119
Thanks: 15,682
Thanked 9,285 Times in 6,281 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Juvja(se jon ftof gjakrat) u tregua eficente....lol.4 raste po aq tundje rrjete.PRA...asnji gol me kombinim,asnji aksion vertikal qe do te thote SHUME veshtire ne te ardhmen.Atletiko ishte ZERO,qe i BIE me ekipe qe na bojne PRESING,luajme MISERABEL.I vetmi RAST i PASTERT qe krijuam ishte ai i Rrumit me pasin e Kielinit.Pak a SHUME kjo ishte dhe loja e jone.Shyqyr kemi BERNEN qe e kqyri apo kthehu kryhet djathtas(ne te qinden e sekondes),dhe fluturoi Ronaldo ne ajer,ene lojtarin e ardhshem te interit e shtriu per toke si ....DERRI ne lluce.

BASH KSHU.
border=
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2019, 10:55   #295
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,882
Thanks: 878
Thanked 1,656 Times in 966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Juvja(se jon ftof gjakrat) u tregua eficente....lol.4 raste po aq tundje rrjete.PRA...asnji gol me kombinim,asnji aksion vertikal qe do te thote SHUME veshtire ne te ardhmen.Atletiko ishte ZERO,qe i BIE me ekipe qe na bojne PRESING,luajme MISERABEL.I vetmi RAST i PASTERT qe krijuam ishte ai i Rrumit me pasin e Kielinit.Pak a SHUME kjo ishte dhe loja e jone.Shyqyr kemi BERNEN qe e kqyri apo kthehu kryhet djathtas(ne te qinden e sekondes),dhe fluturoi Ronaldo ne ajer,ene lojtarin e ardhshem te interit e shtriu per toke si ....DERRI ne lluce.

BASH KSHU.
Shyqyr qe fole i her tamom , me objektivitet
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-03-2019, 22:09   #296
SystemA
Shqiptar....mer
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,119
Thanks: 15,682
Thanked 9,285 Times in 6,281 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Shyqyr qe fole i her tamom , me objektivitet
ai ose KY eshte...


MONSTER.

E du SHUME.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2019, 16:06   #297
SystemA
Shqiptar....mer
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,119
Thanks: 15,682
Thanked 9,285 Times in 6,281 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Ajaksin NE e GRRIME.
999% i sigurte.
KAQ.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-04-2019, 20:55   #298
SystemA
Shqiptar....mer
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,119
Thanks: 15,682
Thanked 9,285 Times in 6,281 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Tabela nuk GENJEN..

JUVE...

Dhe PALACOT e tjere.

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-04-2019, 09:04   #299
SystemA
Shqiptar....mer
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,119
Thanks: 15,682
Thanked 9,285 Times in 6,281 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Juventus - FC


PS....e paska GJETUR SystemA qe per CDO JAVE,KALBARAQEVE qe jane PAS ju morrim jedan POENA.Pra duhet me hum 10 neshje,ne NORDHALAQET me fitue jedanajest.FATKEQESIA e ketyre te FUNDIT eshte....qe se kane kete mundesi.

@Bonuqi....ti picmut ka iher flet IDIOTESIRA.SHOKU i SKUADRES nuk hidhet poshte.Ndersa keta <pasardhesit> e ullinjve(apo iliret e moqem te DARIT), RRUMI nuk ju tha por gjesti u KUPTONTE(sipas MAURICIOS)....shtttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttttttttt Magyper.

ALE e FORZA NEVE.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga SystemA : 03-04-2019 nė 09:07
border=
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-04-2019, 13:57   #300
SystemA
Shqiptar....mer
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,119
Thanks: 15,682
Thanked 9,285 Times in 6,281 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

O tifozat e JUVES....keni nje AS ne dore.Por trainieri eshte...IMBECILE.
MONSTER.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur