Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 31-08-2018, 15:41   #381
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,843
Thanks: 1,111
Thanked 1,202 Times in 659 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Zyrtare, Eros Grezda te Rangers! Stiven Gerrard insistoi per ta mar ne Skoci lojtarin tone me ne forme te kombetares!

Urime Kampion!
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angel69 pėlqehet nga
i vjetėr 31-08-2018, 16:02   #382
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,757
Thanks: 3,028
Thanked 3,505 Times in 1,930 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 369
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Zyrtare, Eros Grezda te Rangers! Stiven Gerrard insistoi per ta mar ne Skoci lojtarin tone me ne forme te kombetares!

Urime Kampion!
Nese vazhdon me forme te mire dhe ka fat me lendimet besoj qe pas 2-3 viteve kalon ne angli. Ka potencial per ate lige dhe mendoj se i pershtatet shume me stil te lojes.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-08-2018, 16:30   #383
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,843
Thanks: 1,111
Thanked 1,202 Times in 659 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Nese vazhdon me forme te mire dhe ka fat me lendimet besoj qe pas 2-3 viteve kalon ne angli. Ka potencial per ate lige dhe mendoj se i pershtatet shume me stil te lojes.

Ishalla po ka fat qe mos te pesoj demtim, dhe pas dy sezonesh pse jo mos ta shohim Grezden te luaj per Liverpool, me lobimin e Gerrard sigurishte
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-08-2018, 16:49   #384
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,492
Thanks: 2,313
Thanked 2,206 Times in 1,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Nuk mendoj se do arrij ne nivele aq te larta Grezda.

Veshtire te shohesh lojtare te formuar ne Shqiperi e Kosove te arrijne ne Top Klube.

Fatkeqesisht tek ne mungojne personat adapt dhe strukturat per te formuar lojtare te tille.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-08-2018, 17:01   #385
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,843
Thanks: 1,111
Thanked 1,202 Times in 659 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Lexoje mire karrieren e Grezdes, e te mendosh qe eshte vetem 23 vjeē. Nuk ka luajtur asnjehere ne Shqipri apo Kosove.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-08-2018, 19:38   #386
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 1,654
Thanks: 1,235
Thanked 759 Times in 474 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Zyrtare, Eros Grezda te Rangers! Stiven Gerrard insistoi per ta mar ne Skoci lojtarin tone me ne forme te kombetares!

Urime Kampion!
Vetem ky Grezda bie pak era futboll nga keta te kombetares tone. te shohim si do vazhdoje
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2018, 17:45   #387
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,757
Thanks: 3,028
Thanked 3,505 Times in 1,930 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 369
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Xhakaboom

__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 15-09-2018, 17:47   #388
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,952
Thanks: 2,299
Thanked 2,183 Times in 1,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Shkupjani Enis Bardhi eshte goxha i mire. Mos them talenti i ri me i mire Shqiptar ndoshta. Edhe 2 vjet i jap do jet ne top form.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 02:27   #389
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,211
Thanks: 14
Thanked 615 Times in 391 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Getafe - Levante 0:1
Enis Bardhi spectakular golazooooo

__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-10-2018, 14:08   #390
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,757
Thanks: 3,028
Thanked 3,505 Times in 1,930 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 369
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Peojketili i radhes nga Xhaka pak minuta me pare...

__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-12-2018, 08:29   #391
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,744
Thanks: 13,754
Thanked 8,185 Times in 5,450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Lojtari nga Gjakova Shqiprim ( i bie SADE...!!! ) Binakaj,napi nje goll SHUME te BUKUR,pavaresisht se ekipi u mujt apo hupi.Gollin e kqyrni....

https://www.swr.de/sport/fussball/ka...er-sc-112.html

Fillim jave te mbare
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-12-2018, 06:35   #392
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,744
Thanks: 13,754
Thanked 8,185 Times in 5,450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

@Endro...


A o noi gjo ky si lojtar(se nuk e njof)???????????????????????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2019, 15:54   #393
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,744
Thanks: 13,754
Thanked 8,185 Times in 5,450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Pergezoj REX....dhe
Kshu eshte KY.

PS...sa te jen miqte perhere do kete...BORBA.

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2019, 13:10   #394
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,744
Thanks: 13,754
Thanked 8,185 Times in 5,450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Eashte LOJTARI DARDAN AKTUALISHT ne GRAND FORME.

Drejtori sportiv i klubit FLET(jo llap)...Sigurisht qė ka interes tė klubeve tė tjera.Kjo ėshtė KONFIRMIM i PUNES sė LOJTARIT. Njė lojtar si Rashica mund ta vlerėsojė situatėn shumė mirė se mua(Frank Baumann).

Unė nuk jam i shqetėsuar, se Miloti do iki ne vere nė verė. Ai ka theksuar gjithmonė se sa REHAT(por jo duke u mare me ZHGARRAVINA) ndihet me ne. Kohėt e fundit nė njė intervistė me "Werderi im" Rashica ka pėrjashtuar lamtumiren ...kontrata ime shkon apo ka afat te gjate. Ju nuk duhet tė shqetėsoheni pėr kėtė. Ndihem nė Bremen si ne shtepine time.

Shtese...nuk e di sa e ka rrogen Miloti,por te isha une(ne vendin e TIJ), me mire 1 apo 10.000 euro me pak ne muaj,sepse...ambientin e njof,me duan SHUMICA,nuk kam stres apo nuk me qajne daret.

RAKETA....i thone,si dhe ne nje hulumtim tek tifozat e Werderit apo pyetjen qe ju bene....cili lojtar duhet te jete perhere ne FORMACIONIN SULMUES.46 % per Milotin(me shume se cdo tjeter).

Kqyrni 3 ndeshjet e fundit ose merrni pak kohe...

https://www.livefootballol.me/video/...-mainz-05.html

Werder ka shenuar 10 gola.Nga keto ne 9-te,e ka PALLAKUQUR veda,ose ja ka napun pasin....kapitenit.

PS....shkruesi ka <pak> haber nga futbolli.

Kaq dhe EC ATY WERDER.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga SystemA : 31-03-2019 nė 13:12
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-04-2019, 14:34   #395
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,744
Thanks: 13,754
Thanked 8,185 Times in 5,450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Futbollistėt shqiptarė nėpėr botė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Eashte LOJTARI DARDAN AKTUALISHT ne GRAND FORME.

Drejtori sportiv i klubit FLET(jo llap)...Sigurisht qė ka interes tė klubeve tė tjera.Kjo ėshtė KONFIRMIM i PUNES sė LOJTARIT. Njė lojtar si Rashica mund ta vlerėsojė situatėn shumė mirė se mua(Frank Baumann).

Unė nuk jam i shqetėsuar, se Miloti do iki ne vere nė verė. Ai ka theksuar gjithmonė se sa REHAT(por jo duke u mare me ZHGARRAVINA) ndihet me ne. Kohėt e fundit nė njė intervistė me "Werderi im" Rashica ka pėrjashtuar lamtumiren ...kontrata ime shkon apo ka afat te gjate. Ju nuk duhet tė shqetėsoheni pėr kėtė. Ndihem nė Bremen si ne shtepine time.

Shtese...nuk e di sa e ka rrogen Miloti,por te isha une(ne vendin e TIJ), me mire 1 apo 10.000 euro me pak ne muaj,sepse...ambientin e njof,me duan SHUMICA,nuk kam stres apo nuk me qajne daret.

RAKETA....i thone,si dhe ne nje hulumtim tek tifozat e Werderit apo pyetjen qe ju bene....cili lojtar duhet te jete perhere ne FORMACIONIN SULMUES.46 % per Milotin(me shume se cdo tjeter).

Kqyrni 3 ndeshjet e fundit ose merrni pak kohe...

https://www.livefootballol.me/video/...-mainz-05.html

Werder ka shenuar 10 gola.Nga keto ne 9-te,e ka PALLAKUQUR veda,ose ja ka napun pasin....kapitenit.

PS....shkruesi ka <pak> haber nga futbolli.

Kaq dhe EC ATY WERDER.
Futbollist TOP dhe DJALE jo me krye siper reve,por me KEMBE ne TOKE + MIRENJOHES.

I UROJ SUKSES si dhe ne......


DASEM....KALLE
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur