Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-04-2019, 13:05   #661
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 14,063
Thanks: 10,726
Thanked 6,667 Times in 3,826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Kohe me shi sot ....
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-04-2019, 13:46   #662
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,256
Thanks: 3,324
Thanked 5,838 Times in 1,985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Film horror. Foto bere nga dritaret e Min se Financ, pas shiut te rrembyeshem qe ra sot ne mengjes.

5caf2c41-c437-4188-9b2c-924055be1cd9.jpg
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 11-04-2019, 16:32   #663
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,853
Thanks: 2,295
Thanked 3,940 Times in 2,552 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?Vetem 30% ,gjende mire prap...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 14-04-2019, 17:27   #664
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,755
Thanks: 3,028
Thanked 3,505 Times in 1,930 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 369
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Ky qeni qe ma la kemben me barre__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 14-04-2019, 18:06   #665
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 3,626
Thanks: 248
Thanked 1,143 Times in 731 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin


Vetem 30% ,gjende mire prap...
Mos eshte 99% lol
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-04-2019, 19:08   #666
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,600
Thanks: 110
Thanked 1,062 Times in 785 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

I ftohti pa lidhje qe nisi qe dje.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-04-2019, 19:28   #667
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 19,144
Thanks: 8,682
Thanked 7,154 Times in 3,715 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 284
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Ky qeni qe ma la kemben me barree di une qe si ke spontane keto foto ti
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 00:20   #668
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,853
Thanks: 2,295
Thanked 3,940 Times in 2,552 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Nje propozim I pazakonte....
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 00:23   #669
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,853
Thanks: 2,295
Thanked 3,940 Times in 2,552 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Onyx Shiko postimin
Mos eshte 99% lol
Nese behet fjale per te huajat edhe 200% besa, thom une po statikat cfare thone se
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 06:39   #670
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,480
Thanks: 6,277
Thanked 7,372 Times in 4,751 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 334
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 07:49   #671
Miranda
V.I.P
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,253
Thanks: 819
Thanked 931 Times in 382 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Nje ish shoku/im zu te dashur edhe u distancua nga une pasi e dashura e tij behej xheloze.
Vetem kur me merr ne telefon e thote se i mungon shoqeria,ime.
Dhe une i them qe nuk te njoh e mos me bezdis me.
Nuk braktiset shoqeria per te dashurin/en.
E kuptova qe shoqeria qenka thjesht nje fjale fjalori.
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 08:09   #672
The ICEman
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 230
Thanks: 134
Thanked 42 Times in 34 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
The ICEman ėshtė njė gur i ēmuarThe ICEman ėshtė njė gur i ēmuarThe ICEman ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Kot nuk thone gjaje shokin ma t’mire se veten, gjithsesi besoj qe sjellja shokut tend asht normale princess miranda
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 08:19   #673
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,256
Thanks: 3,324
Thanked 5,838 Times in 1,985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Ēe kane kete ngerē shqipot per te komunikuar lirshem. Shkoj ne spital, eshte e kaqta here dhe nje doktor ben sikur sme mban mend, po ama me ben xhiro aty verdall si interesont ndersa doktoresha pershendet time mė dhe mua nuk mi hedh syte fare fare, vetem kur me jep receten per te blere ilacet nje thes me lek, aty po.... me sheh drejt e ne kokordhok.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 15-04-2019, 10:29   #674
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,853
Thanks: 2,295
Thanked 3,940 Times in 2,552 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 11:04   #675
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,836
Thanks: 3,742
Thanked 2,958 Times in 1,451 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?


keta te topit me te vertete nuk kane se per cfare te flasin
tani qenka heroizem sepse iken ne pune me buke ne trajste te marre nga shtepia
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 15-04-2019, 13:20   #676
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,111
Thanks: 5,447
Thanked 1,558 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Me dolen lot duke pare ket dje.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 15:25   #677
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,744
Thanks: 13,754
Thanked 8,185 Times in 5,450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
https://www.youtube.com/watch?v=4jAwFeRZPJc

keta te topit me te vertete nuk kane se per cfare te flasin
tani qenka heroizem sepse iken ne pune me buke ne trajste te marre nga shtepia
Ene juve nuk u msute me HIPOKRIZI skiptaresh.
PORDHE e MODHE ne....varreza.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 15:26   #678
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 14,063
Thanks: 10,726
Thanked 6,667 Times in 3,826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

ra njecike bore ne mengjes … si prill qe esht ...lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 15:45   #679
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,744
Thanks: 13,754
Thanked 8,185 Times in 5,450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Urdheroni si o puna!
Kshu dhe ashtu.
Futu brenda.
Hmmmm...ska problem Arben,kjo eshte diferenca.
Sjemi keq per pak-une.
Ne rregull,u KRYE dhe heren tjeter bjeri Telefonit,mos u mundo deri ketu(100 metra jane,po ti bish ka rete).
DANKE SEHR.
PS...te ishte me flamur do me bente biografine....me llape.

KAQ.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 16:14   #680
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,111
Thanks: 5,447
Thanked 1,558 Times in 852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
ra njecike bore ne mengjes … si prill qe esht ...lol
Hehe, nuk po me kapte gjumi nje nate me pare dhe fillova te imagjinoj sa e qete behet e tere bota perreth ne valen e pare te debores ne toke.
Direkt me kapi gjumi brenda pak minutash. Por edhe kisha pire shume,lol
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur