Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-01-2019, 10:37   #881
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 6,013
Thanks: 25
Thanked 1,438 Times in 962 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Pershendetje per te gjithe sot me shumice.
__________________
Karma
Has no menu.
You get served what
You deserve.
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 17-01-2019, 16:30   #882
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Posts: 1,984
Thanks: 504
Thanked 363 Times in 176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 42
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Pershendes kete kingun lart, Agimin ,te panjohuren dhe kush eshte ON!
gladiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i gladiola pėlqehet nga
i vjetėr 17-01-2019, 17:46   #883
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 6,013
Thanks: 25
Thanked 1,438 Times in 962 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gladiola Shiko postimin
Pershendes kete kingun lart, Agimin ,te panjohuren dhe kush eshte ON!
Pershendetje dhe per ty teta Gladiola qe nuk plakesh kurrre
__________________
Karma
Has no menu.
You get served what
You deserve.
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 17-01-2019, 22:38   #884
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,207
Thanks: 1,459
Thanked 666 Times in 292 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetjet e anetareve!

Ju pershendes te gjitheve...
__________________
We search for love in empty promises.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Golden_Boy pėlqehet nga
i vjetėr 17-01-2019, 23:15   #885
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 2,859
Thanks: 1,110
Thanked 2,793 Times in 541 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Mirmbrema o njerzi me njerzillėk
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ajana87 pėlqehet nga
i vjetėr 18-01-2019, 08:52   #886
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,931
Thanks: 4,476
Thanked 2,772 Times in 1,381 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Systema/Drague/Samiu/….-hgezuar-


Ooo tungatjeta Shpata e Skenderbeut

Mire se na u ke kthy e mire se ke kalu kudo qe ke qene

Te pershendes i nderuar e t'uroj nje fundjave te mire e te rehatshem.
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 18-01-2019, 08:53   #887
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,931
Thanks: 4,476
Thanked 2,772 Times in 1,381 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Tung tonve. ..
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 18-01-2019, 10:19   #888
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 9,320
Thanks: 696
Thanked 2,314 Times in 1,490 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gladiola Shiko postimin
Pershendes kete kingun lart, Agimin ,te panjohuren dhe kush eshte ON!
Faleminderit shumė e nderuar, respekt pa kufi...
Agim Metbala ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-01-2019, 08:10   #889
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,808
Thanks: 348
Thanked 992 Times in 287 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 76
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Yyyy helli forum-al sa kisha pa ardh uhuuuu

Mirmengjes!!...po nisem per ne Shqiperi!!!
Do ha me ne fund speca te mbushur dhe torta te Teutes!! Love <3
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-01-2019, 08:57   #890
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,161
Thanks: 802
Thanked 441 Times in 271 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Yyyy helli forum-al sa kisha pa ardh uhuuuu

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Mirmengjes!!...po nisem per ne Shqiperi!!!
Do ha me ne fund speca te mbushur dhe torta te Teutes!! Love <3
Na be ndonje cerre po qe se te bi rruga ketej nga qendra pergjate paradites.
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mandi : 21-01-2019 nė 09:47
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-01-2019, 14:07   #891
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 6,013
Thanks: 25
Thanked 1,438 Times in 962 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Pershendetje per te tėrė oreeeeeee
__________________
Karma
Has no menu.
You get served what
You deserve.
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 21-01-2019, 21:47   #892
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,207
Thanks: 1,459
Thanked 666 Times in 292 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetjet e anetareve!

Pershendetje..
__________________
We search for love in empty promises.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Golden_Boy pėlqehet nga
i vjetėr 22-01-2019, 19:53   #893
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,904
Thanks: 3,830
Thanked 9,356 Times in 3,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 239
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Pershendetje per te gjithe po ne vecanti Sopoti!

Me vjen keq qe jo Te gjithe/a ktu nuk arriten Te njohin anen tende aq te bukur e te paster.
Ate qe un munda Te njoh.
Uroj te jesh mire é te perqafoj.
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 23-01-2019, 07:28   #894
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 9,320
Thanks: 696
Thanked 2,314 Times in 1,490 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Pėrshėndes tė gjithė anėtarėt e forumit e nė veēanti Akrepin...
Agim Metbala ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Agim Metbala pėlqehet nga
i vjetėr 23-01-2019, 11:17   #895
Anathema
V.I.P
 
Avatari i Anathema
 
Data e antarėsimit: Sep 2015
Vendndodhja: Ne humbetiren e kaosit
Posts: 1,248
Thanks: 138
Thanked 308 Times in 175 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Anathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Ju pershendes me pak zhurme

__________________
Me shprehjen "mos u hiq se di, mos u hiq se ke" pershendes kete dynja boshe qe na rrethon!!!!
Anathema nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Anathema pėlqehet nga
i vjetėr 23-01-2019, 12:35   #896
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 6,013
Thanks: 25
Thanked 1,438 Times in 962 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Pershendes te gjithe te pranishmit dhe ata qe mungojn me kengen :

Ja ke daja ja ke daja eeeee
__________________
Karma
Has no menu.
You get served what
You deserve.
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 23-01-2019, 12:55   #897
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,931
Thanks: 4,476
Thanked 2,772 Times in 1,381 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Pershendetje per te gjithe po ne vecanti Sopoti!

Me vjen keq qe jo Te gjithe/a ktu nuk arriten Te njohin anen tende aq te bukur e te paster.
Ate qe un munda Te njoh.
Uroj te jesh mire é te perqafoj.
Pershendetje nga une per ju dy...

Por dicka spo kuptoj une ne kete shkrimin tende...ke shkruar sikur t`i kete ndodh gje Sopotit. He pra ma thuaj, se jom bo kater vesh apo sy?
Edhe une uroj e deshiroj qe Genti te jet mire, e sa me mire.
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 23-01-2019, 16:55   #898
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,012
Thanks: 13,304
Thanked 7,850 Times in 5,244 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 333
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Pershendetje nga une per ju dy...

Por dicka spo kuptoj une ne kete shkrimin tende...ke shkruar sikur t`i kete ndodh gje Sopotit. He pra ma thuaj, se jom bo kater vesh apo sy?
Edhe une uroj e deshiroj qe Genti te jet mire, e sa me mire.
Po do kete ofenduar ndonje <moderne>...te SCH.....IT.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2019, 17:02   #899
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,904
Thanks: 3,830
Thanked 9,356 Times in 3,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 239
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Pershendetje nga une per ju dy...

Por dicka spo kuptoj une ne kete shkrimin tende...ke shkruar sikur t`i kete ndodh gje Sopotit. He pra ma thuaj, se jom bo kater vesh apo sy?
Edhe une uroj e deshiroj qe Genti te jet mire, e sa me mire.

Pershendetje miku im Agaa.

U perjashtua Sopoti Edhe nuk e di Po nuk besoj se do hyj me ktu . Ndaj Uroj te jet mire .
Ktu njerezit e njohin si njeri qe ofendon, acarues, i ashper etc nderkohe qe un e njoh pertej kesaj faqe dhe per syte e mi Eshte komplet ndryshe.
Ky Eshte mendimi im si Beaute per te tjere nuk mbaj pergjigjesi madje e respektoj mendimin e tyre sado qe mund Te mendoj ndryshe.
Voilą miku im .
Te uroj nje mbremje te mrekullueshme.

@ Uroj dhe Benin , Baben dhe te gjithe miqt /mikeshat e mi.
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 23-01-2019, 17:04   #900
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,012
Thanks: 13,304
Thanked 7,850 Times in 5,244 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 333
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Pershendetje miku im Agaa.

U perjashtua Sopoti Edhe nuk e di Po nuk besoj se do hyj me ktu . Ndaj Uroj te jet mire .
Ktu njerezit e njohin si njeri qe ofendon, acarues, i ashper etc nderkohe qe un e njoh pertej kesaj faqe dhe per syte e mi Eshte komplet ndryshe.
Ky Eshte mendimi im si Beaute per te tjere nuk mbaj pergjigjesi madje e respektoj mendimin e tyre sado qe mund Te mendoj ndryshe.
Voilą miku im .
Te uroj nje mbremje te mrekullueshme.

@ Uroj dhe Benin , Baben dhe te gjithe miqt /mikeshat e mi.
Do hyj (po lexoj benin) ,masanej e vrejme????
DANKE
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur