Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-03-2018, 21:18   #161
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 955
Thanks: 219
Thanked 263 Times in 201 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
B.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueRose Shiko postimin
Cfare dhuratash na sugjeroni per 8 Mars, sidomos mamit tim, c'dhurate t'i bej?

Cdo mendim ka vlere : )
Qerase me ndonje omelsine e dedikoji kohe nga jotja. Nuk ka dhurate me te mire se vemendja jote. Mendim imi.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i B.E.V pėlqehet nga
i vjetėr 06-03-2018, 21:19   #162
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,137
Thanks: 12,440
Thanked 7,313 Times in 4,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueRose Shiko postimin
Cfare dhuratash na sugjeroni per 8 Mars, sidomos mamit tim, c'dhurate t'i bej?

Cdo mendim ka vlere : )
Puthe ne GUSHE...dhe KRYET.
Persene ta thote AJO.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 06-03-2018, 21:33   #163
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 4,646
Thanks: 1,450
Thanked 1,355 Times in 867 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
dicka qe do e lehtesonte ne kuzhine ose ndonje bon per masazh, soin de visage, parfum, krem te mire fytyre, dhe nje buqete te bukur me lule.. plus nje carte me 5 rreshta fjale te dala nga zemra.. ka plot idera per gruan
Faleminderit Si Bora, masazhin ja kam bere shpesh dhurate. Kremera ka plot. Sa i perket kartes me 5 rreshta, s'jam mire per te shprehur gjera te brendshme : )

Buqeten me lule dhe parfumin do ja blej.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Qerase me ndonje omelsine e dedikoji kohe nga jotja. Nuk ka dhurate me te mire se vemendja jote. Mendim imi.
Faleminderit B.E.V, ne fakt kam rezervuar nje tavoline per ate mbremje. Por eshte per gjithe familjen, nuk eshte tamam specifikisht per mamin, megjithese qellimi ishte ajo.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Puthe ne GUSHE...dhe KRYET.
Persene ta thote AJO.
Faleminderit SystemA, mė per mbare me vjen te puth babin se mamin, por do e bej : )
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2018, 21:36   #164
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,137
Thanks: 12,440
Thanked 7,313 Times in 4,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueRose Shiko postimin
Faleminderit Si Bora, masazhin ja kam bere shpesh dhurate. Kremera ka plot. Sa i perket kartes me 5 rreshta, s'jam mire per te shprehur gjera te brendshme : )

Buqeten me lule dhe parfumin do ja blej.Faleminderit B.E.V, ne fakt kam rezervuar nje tavoline per ate mbremje. Por eshte per gjithe familjen, nuk eshte tamam specifikisht per mamin, megjithese qellimi ishte ajo.

Faleminderit SystemA, mė per mbare me vjen te puth babin se mamin, por do e bej : )
Babi nuk e perkthen dot....SKA shonce.
Noten.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 01-04-2018, 20:29   #165
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,137
Thanks: 12,440
Thanked 7,313 Times in 4,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Cfare kuptimi ka fjala zakon???

Ju faleminderit.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2018, 20:57   #166
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 4,646
Thanks: 1,450
Thanked 1,355 Times in 867 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Street Child Shiko postimin
Cfare kuptimi ka fjala zakon???

Ju faleminderit.
Perseritja e veprimeve te caktuara ne te njejten menyre per ca jave, behet zakon.
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2018, 21:00   #167
Oqeani
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,238
Thanks: 1,572
Thanked 1,104 Times in 741 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Street Child Shiko postimin
Cfare kuptimi ka fjala zakon???

Ju faleminderit.
Fjala zakon vjen nga serbishtja qe do te thot shprehi, dhe Rose e ka sqaruar bukur !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2018, 21:01   #168
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,721 Times in 2,429 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Street Child Shiko postimin
Cfare kuptimi ka fjala zakon???

Ju faleminderit.
ZAKON m.

1. Mėnyrė veprimi, sjelljeje etj., qė ėshtė ndjekur e ėshtė pėrsėritur vazhdimisht nga dikush; shprehi e fituar nga pėrsėritja e vijueshme e njė veprimi, e cila ruhet pėr njė kohė tė gjatė. Zakon i mirė (i keq, i dėmshėm). Sipas zakonit si zakonisht. E ka (e bėri) zakon. E preu (e hoqi) atė zakon.
2. Rregull a normė nė mėnyrėn e jetesės (nė sjelljen, nė veshjen, nė marrėdhėniet shoqėrore etj.), qė ėshtė vendosur historikisht e zbatohet si ligj i pashkruar nga njė popull, nga njė fis, nga njė klasė a shtresė shoqėrore etj. dhe qė trashėgohet brez pas brezi; vet. doke. Zakone tė reja (pėrparimtare, socialiste). Zakone tė vjetra (tė dėmshme, konservatore, prapanike). Zakone fisnore (patriarkale, kanunore). Zakonet e vendit. Zakonet e dasmės (e lindjes, e vdekjes). Burrė (plak) zakoni burrė (plak) qė ndjek zakonet e vjetra. Forca e zakonit. Doke e zakone. Thyen (shkel, prish, zhduk) zakonet. Si e do (si ėshtė) zakoni. Nuk e kanė zakon.
3. hist. Kanun. Sipas zakonit.
4. vet. Tė pėrmuajshmet e grave.
Ujku qimen ndėrron, por zakonin s'e harron shih tek UJK,~U 1.
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2018, 21:04   #169
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,137
Thanks: 12,440
Thanked 7,313 Times in 4,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Ju falenderoj perzemersisht.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2018, 21:08   #170
Oqeani
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,238
Thanks: 1,572
Thanked 1,104 Times in 741 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Zakon nga gjuha sllave - ligj, shprehi
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2018, 21:17   #171
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,137
Thanks: 12,440
Thanked 7,313 Times in 4,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
Zakon nga gjuha sllave - ligj
Закон....

Faleminderit SHUME.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-04-2018, 13:00   #172
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Urgjenteeeeee...... Me thoni ju lutem se ke numrer te perdor si firme?
p.s. shperblimi do jete nje Like
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-04-2018, 16:30   #173
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,137
Thanks: 12,440
Thanked 7,313 Times in 4,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Dua te pyes ndonje mjeke ne forum per rruazat e bardha!
Apo ju ka ron bruzi?????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-04-2018, 14:25   #174
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,718
Thanks: 2,987
Thanked 3,444 Times in 1,911 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Urgjenteeeeee...... Me thoni ju lutem se ke numrer te perdor si firme?
p.s. shperblimi do jete nje Like
Ajo me nr 12 me pelqen me shume. Edhe 17 deri diku.

P.s. mos u shpenzo per shperblimin.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 04-04-2018, 14:38   #175
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,861
Thanks: 5
Thanked 3,865 Times in 2,561 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Mua numri 8. Mbase ngaqe i ka mshu fort stilografit e duket mire.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 04-04-2018, 17:48   #176
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,137
Thanks: 12,440
Thanked 7,313 Times in 4,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

Kqyre BENO...e kon fshi.Merre me men me i ofendu
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-04-2018, 18:49   #177
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,177
Thanks: 2,978
Thanked 3,158 Times in 2,107 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

numrin 9 po munde ta shkruash merre, se e ke champion lige

po ne kete stil edhe une e beje firmaton, qe ti ngelen syte ne firmato, kur ti dergosh letren , kush e lexon ka per te thene, kurgjo permbajtja se ēfare ishte Firma
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 04-04-2018, 19:28   #178
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,815
Thanks: 2,221
Thanked 2,094 Times in 1,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme

8 ose 9 jane me estetike per firme.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hawk pėlqehet nga
i vjetėr 04-04-2018, 19:37   #179
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,721 Times in 2,429 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Закон....

Faleminderit SHUME.
Systema ish ai anetari i ri?!
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 06-04-2018, 17:04   #180
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,137
Thanks: 12,440
Thanked 7,313 Times in 4,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Ndihme

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
Systema ish ai anetari i ri?!
Po vje pranvera ne mu(e)ni(mo)cionet po vlojne(n.q-se kan njel).kam ndermend te bleje.....per plazh,dhe te bjere ne sy(po ma varen).Cfar mendoni!!!!Ose me shkojne??????????????????
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg lesa3_hf148-06-2_1.jpg (5.0 KiloByte, 16 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg lesa3_hf089-03-7.jpg (15.0 KiloByte, 16 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg lesa3_hf175-04-2.jpg (14.7 KiloByte, 16 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur