Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-02-2018, 18:30   #261
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,706
Thanks: 1,111
Thanked 1,053 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
PARTIZANI harxhon MILIONA per te fundosur skenderbeun.

Ca nuk lexo ktu............
Oh njeri.
Po si super deshtak qe jane, vetem ky skenar i ka ngelur. Mos u merzit ti ēke se me mire do behet
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga {A_N_G_E_L_69} : 24-02-2018 nė 18:35
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i {A_N_G_E_L_69} pėlqehet nga
i vjetėr 24-02-2018, 18:34   #262
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,706
Thanks: 1,111
Thanked 1,053 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murik Shiko postimin
Po ca milionash ku i gjeti Partizoni. Ata nisen projektin e klubit dhe stadiumit ne Berzhite dhe kane mbetur punimet ne gjysem.Te kishin aq para do e kishin mbaruar kompleksin.Me vjen keq per ekipin e Korces,per qytetaret dhe tifozet,por drejtuesit dihet se si operojne.
Qellimi i drejtuesve te Partizanit nuk eshte investime ne infrastrukture, ato si grabitqar qe jane duan te gjejne ēdo lloj forme per te maximalizuar fitimet e veta financiare. Te maresh pjese ne paraeliminatoret per champions fitimit me te pakta te mundshme jane 1 mln €. Ē’te them une, beji vete llogarite matematike ne vashdim.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i {A_N_G_E_L_69} pėlqehet nga
i vjetėr 12-03-2018, 10:34   #263
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,706
Thanks: 1,111
Thanked 1,053 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

Letrat anonime, Skėnderbeu dosje kundėr “spiunėve”. Gati kundėrsulmi

Skėnderbeu ėshtė hedhur nė kundėr sulm. Pas publikimit tė kėrkesės nga Komisioni i Etikės dhe Disiplinės nė UEFA pėr dėnimin pėr 10 vite, klubi korēar ėshtė duke bėrė gjithēka pėr tė fituar kėtė betejė ligjore, e cila duket e vėshtirė. Por, nė Korēė janė tė bindur se kjo kėrkesė pėr tė dėnuar klubin ka ardhur nga “spiunėt” nė Shqipėri dhe besojnė se ka njė dorė tė zezė nė vendin tonė qė ka dėrguar materialet nė UEFA.


Njė “puē” i brendshėm pėr tė ndalur dominimin qė ekipi korēar ka pasur kėto vite nė futbollin tonė dhe pėr tė lėkundur disi pozitat e bardhekuqve. Ky ėshtė argumenti qė do tė pėrdorin drejtuesit korēarė bashkė me studiot e avokatisė pėr t’u mbrojtur pėr kėtė ēėshtje dhe pėr ta reduktuar sa mė pak dėnimin qė ėshtė kėrkuar nga Komisioni i Etikės sė UEFA-s. Mbi ekipin shqiptar rėndojnė akuzat pėr trukime ndeshjesh nė Europa Ligė dhe nė kampionatin shqiptar.

STRATEGJIA – Skėnderbeu duket se nuk po qėndron nė heshtje pėr sa i pėrket ēėshtjes UEFA. Bardhekuqtė sė bashku me studion De Pfyffer dhe avokatin Mishel janė duke punuar edhe nė mbledhjen e informacioneve tė ndryshme nė Shqipėri pėr letrat anonime qė pėrfunduan nė UEFA nga ana e personave me influencė nė vend pėr sa i pėrket botės sė futbollit.

Nuk ka qenė njė rastėsi qė 50 pėr qind e denoncimeve apo mė shumė vinin nga Shqipėria pėr klubin korēar nė zyrat e UEFA-s dhe kjo tregon fort mirė se dikush ka dashur tė prishė dhe tė dėmtojė imazhin e klubit bardhekuq nė rrugė tė tjera, pasi nė fushė askush nuk arriti ta bėjė kėto shtatė vite.

Nė njė situatė tė tillė, drejtuesit e studios zvicerane dhe klubi i Skėnderbeut janė duke mbledhur tė gjitha faktet dhe dokumentet e mundshme pėr sa i pėrket denoncimeve anonime pėr t’i klasifikuar ato si shpifje apo aludime tė pabaza dhe pa fakte. Njė gjė e tillė ka ndodhur vite mė parė e deri nė vitet e fundit sa ēuan nė hapjen e njė dosje nga ana e UEFA-s.

Kėto letra anonime dėrgoheshin vazhdimisht nė organin mė tė lartė nė adresė tė ndeshjeve tė veēanta tė Skėnderbeut qė kanė ndikuar nė krijimin e asaj liste prej 53 takimesh tė dyshuara si tė trukuara. Duket se nė kėtė rrugė tė zgjedhur, korēarėt kėrkojnė qė t’i shkojnė deri nė fund kėsaj ēėshtjeje dhe tė vėnė dritė mbi tė vėrtetėn.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i {A_N_G_E_L_69} pėlqehet nga
i vjetėr 12-03-2018, 10:56   #264
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,405
Thanks: 5,830
Thanked 6,855 Times in 4,375 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

qe ka shit e ble ndeshje e kan bo.

Korēa- Laēi Laēi- Kukesi . te vjen pak e idhet hudhi sheqer
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 12-03-2018, 10:56   #265
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,129
Thanks: 596
Thanked 1,063 Times in 644 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

Korca dhe shume klube Shqiptare e meritojne te denohen sepse kane shit e kane ble neshje si u ka dash qefi. Por kur sheh nje Organizate si Uefa qe vepron me dy standarte ndaj ekipeve dhe vendeve pa tradite ne futboll atehere na lind e drejta te paragjykojme dhe te kerkojme qe Skenderbeu mos denohet.

A nuk ishte Dinamo Zagrebit qe shiti diten per diell neshjen me Lyonin ne zagreb 1-7 ne champions league dhe la Ajaxin jashte. Cfare beri uefa ne ket rast?
Ne Spanje , Angli , Itali , Gjermani jane me dhjetera ndeshje te shitura dhe pervecse noi gjobe tek tuk skemi degju per perjashtime klubesh.

Pastaj kto kompanite te tipit federbet edhe pse deklarojne qe jane nje organizate jo fitim prurese marrin fonde nga uefa dhe normalisht kerkojne te justifikojne fondet e marra , si do i justifikojne ne kte rast? Duke pare levizjet e konficenteve te Juves , Interit apo Milanit? Jo or jo , do i justifikojne duke u marre me te voglat ,ekipe maqedonase , malazese , boshnjake , Shqiptare ..etj etj. Sepse jane vende qe skane peshe ne futbollit evropian , jane thjesht per numer dhe me kte rast justifikojne dhe punen e tyre te dhjere me 2 standarte qe ne po luftojme match fixing. Pfffffff
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 12-03-2018, 11:04   #266
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,405
Thanks: 5,830
Thanked 6,855 Times in 4,375 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Korca dhe shume klube Shqiptare e meritojne te denohen sepse kane shit e kane ble neshje si u ka dash qefi. Por kur sheh nje Organizate si Uefa qe vepron me dy standarte ndaj ekipeve dhe vendeve pa tradite ne futboll atehere na lind e drejta te paragjykojme dhe te kerkojme qe Skenderbeu mos denohet.

A nuk ishte Dinamo Zagrebit qe shiti diten per diell neshjen me Lyonin ne zagreb 1-7 ne champions league dhe la Ajaxin jashte. Cfare beri uefa ne ket rast?
Ne Spanje , Angli , Itali , Gjermani jane me dhjetera ndeshje te shitura dhe pervecse noi gjobe tek tuk skemi degju per perjashtime klubesh.

Pastaj kto kompanite te tipit federbet edhe pse deklarojne qe jane nje organizate jo fitim prurese marrin fonde nga uefa dhe normalisht kerkojne te justifikojne fondet e marra , si do i justifikojne ne kte rast? Duke pare levizjet e konficenteve te Juves , Interit apo Milanit? Jo or jo , do i justifikojne duke u marre me te voglat ,ekipe maqedonase , malazese , boshnjake , Shqiptare ..etj etj. Sepse jane vende qe skane peshe ne futbollit evropian , jane thjesht per numer dhe me kte rast justifikojne dhe punen e tyre te dhjere me 2 standarte qe ne po luftojme match fixing. Pfffffff
shoku Endri ketej e shet nji ekip jo gjithe superliga. fajin e ka ai tjetri gjithmone
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 12-03-2018, 11:44   #267
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,129
Thanks: 596
Thanked 1,063 Times in 644 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

Spo flasim per faj ktu , po flasim per gjykime me 2 standarte.
Kur ke nje Organizate si Uefa dhe Fifa ku korrupsioni eshte ul kembekryq normal qe humbet kredibilitet tek njerzit.

Edhe Gjermania ska 1 ekip ,por ka mbi 50 e kusur ndeshje te trukura , shif raportin e disa viteve me pare ku ishte ne vend te dyte per trukimin e ndeshjeve ne evrope bashke me Shqiperine , Turqine , Italine ..etc etc!

Megjithate une jam dakort ne nje pike qe atje funksionojne ligji dhe gjykatat dhe nuk presin ti denoje Uefa por i denojne vete (edhe pse deri tani vetem nje arbiter kane denu ne gjermani) ,nderkohe ke ne sfunksionon asgje!
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 12-03-2018, 11:53   #268
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,405
Thanks: 5,830
Thanked 6,855 Times in 4,375 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Spo flasim per faj ktu , po flasim per gjykime me 2 standarte.
Kur ke nje Organizate si Uefa dhe Fifa ku korrupsioni eshte ul kembekryq normal qe humbet kredibilitet tek njerzit.

Edhe Gjermania ska 1 ekip ,por ka mbi 50 e kusur ndeshje te trukura , shif raportin e disa viteve me pare ku ishte ne vend te dyte per trukimin e ndeshjeve ne evrope bashke me Shqiperine , Turqine , Italine ..etc etc!

Megjithate une jam dakort ne nje pike qe atje funksionojne ligji dhe gjykatat dhe nuk presin ti denoje Uefa por i denojne vete (edhe pse deri tani vetem nje arbiter kane denu ne gjermani) ,nderkohe ke ne sfunksionon asgje!
ai qe kane denu ka bo miljona
edhe lojtar te Herthes i kam pa tu lujt
tek ne eshte bo si mode
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 12-03-2018, 13:54   #269
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,718
Thanks: 2,987
Thanked 3,444 Times in 1,911 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

Citim:
Nuk ka qenė njė rastėsi qė 50 pėr qind e denoncimeve apo mė shumė vinin nga Shqipėria pėr klubin korēar nė zyrat e UEFA-s dhe kjo tregon fort mirė se dikush ka dashur tė prishė dhe tė dėmtojė imazhin e klubit bardhekuq nė rrugė tė tjera, pasi nė fushė askush nuk arriti ta bėjė kėto shtatė vite.
Keto letrat anonime mi kujtojne ato qe shkonin ne adrese te arkivit te akademise se nobelit sa here qe nominohej Kadare.

Ne Shqiptaret kemi xhelozi te keqe, xhelozi te felliqur. Jo xhelozi qe e shikon tjetrin duke ec perpara dhe te mundohesh me pune te behesh si ai por xhelozi qe kur e sheh tjetrin tu ec mire e kap per kembe dhe e fundos edhe ate bashke me veten.

Sa ndeshje shiten e blihen secilen jave ne ligat me te forta te botes, por me ata nuk merret UEFA se i thyen dhembet.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 12-03-2018, 21:16   #270
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,706
Thanks: 1,111
Thanked 1,053 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Lobim i Partizanit kunder Skenderbeut ashiqare. Une keshtu e lexoj prapaskenen. Skenderbeu dihet qe eshte i pa arritshem nga asnje klub, buxhet dhe fitime super te medha nga sukseset ne Europe. Partizani e ka kuptuar se te dalesh kampion, milionat e eurove jane te garantuara. Dhe skenari i tyre eshte i dukshem. Paguajm haraēe po ne miliona euro tek hetuesit e Uefas, fundosim Skenderbeun me 10 vite perjashtim, e te vime ne te bejme kto miliona siē i bene korēaret. Ne fushe nuk ia arrijne dot tja dalin, jo kampion, per dhe vendin e tret e marin me zor me felliqesirat e tyre, duke u viktimizuar etj etj. Shpresoj qe mos ridenohet perseri Skenderbeu. E gjithe Shqipėria humb ne futboll nese do te ndodhte.
Kte kam menduar qe ne fillim.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i {A_N_G_E_L_69} pėlqehet nga
i vjetėr 12-03-2018, 21:23   #271
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,706
Thanks: 1,111
Thanked 1,053 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Korca dhe shume klube Shqiptare e meritojne te denohen sepse kane shit e kane ble neshje si u ka dash qefi. Por kur sheh nje Organizate si Uefa qe vepron me dy standarte ndaj ekipeve dhe vendeve pa tradite ne futboll atehere na lind e drejta te paragjykojme dhe te kerkojme qe Skenderbeu mos denohet.

A nuk ishte Dinamo Zagrebit qe shiti diten per diell neshjen me Lyonin ne zagreb 1-7 ne champions league dhe la Ajaxin jashte. Cfare beri uefa ne ket rast?
Ne Spanje , Angli , Itali , Gjermani jane me dhjetera ndeshje te shitura dhe pervecse noi gjobe tek tuk skemi degju per perjashtime klubesh.

Pastaj kto kompanite te tipit federbet edhe pse deklarojne qe jane nje organizate jo fitim prurese marrin fonde nga uefa dhe normalisht kerkojne te justifikojne fondet e marra , si do i justifikojne ne kte rast? Duke pare levizjet e konficenteve te Juves , Interit apo Milanit? Jo or jo , do i justifikojne duke u marre me te voglat ,ekipe maqedonase , malazese , boshnjake , Shqiptare ..etj etj. Sepse jane vende qe skane peshe ne futbollit evropian , jane thjesht per numer dhe me kte rast justifikojne dhe punen e tyre te dhjere me 2 standarte qe ne po luftojme match fixing. Pfffffff


Nuk i heq asnje pike dhe asnje prjesje kesaj permbledhjeje e kti arsyetimi real llogjik. Te falenderoj
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i {A_N_G_E_L_69} pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 08:30   #272
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,162
Thanks: 12,462
Thanked 7,323 Times in 4,895 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

Sma merr menja qe uefa denon ne baze te shpijunave apo me thane.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 29-03-2018, 17:07   #273
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,129
Thanks: 596
Thanked 1,063 Times in 644 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

Zyrtare sapo ka dale ne media vendimi i uefes.
Skenderbeu denohet per 10 vjet nga gjitha kompeticonet dhe 1M eur gjobe!

http://www.panorama.com.al/sport/zyr...-per-korcaret/
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 01-04-2018, 17:58   #274
xhori
V.I.P
 
Avatari i xhori
 
Data e antarėsimit: Feb 2016
Vendndodhja: MARCHE
Posts: 923
Thanks: 161
Thanked 357 Times in 206 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
xhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

qe kan turq keta te uefaspp ca keni me skenderbeun merruni me fshf e degjeneruar qe lexon shkerdhatbeun te bej si te doje
__________________
pis milet
xhori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i xhori pėlqehet nga
i vjetėr 01-04-2018, 18:26   #275
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,405
Thanks: 5,830
Thanked 6,855 Times in 4,375 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xhori Shiko postimin
qe kan turq keta te uefaspp ca keni me skenderbeun merruni me fshf e degjeneruar qe lexon shkerdhatbeun te bej si te doje
mire ja kane bo te zejn men te gjitha ekipet
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 01-04-2018, 18:34   #276
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,129
Thanks: 596
Thanked 1,063 Times in 644 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
mire ja kane bo te zejn men te gjitha ekipet
Me te lexu Ridvani ta hoqi teseren
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2018, 18:36   #277
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,405
Thanks: 5,830
Thanked 6,855 Times in 4,375 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Me te lexu Ridvani ta hoqi teseren
kuksi ,laci korca ..... ti kupen une kampionatin per vite me radhe
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2018, 18:40   #278
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,129
Thanks: 596
Thanked 1,063 Times in 644 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
kuksi ,laci korca ..... ti kupen une kampionatin per vite me radhe
Dihet ai muhabet , e paten qelb.
Edhe vjet na e lane ne kupen dmth Tirones meqense u sakrifiku per kuksin ne kategori te dyte. Lol
Me mire tja heqin ate superliga dhe ta nderrojne ne pazarliga.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2018, 18:46   #279
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,405
Thanks: 5,830
Thanked 6,855 Times in 4,375 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Zbulohet dokumenti, UEFA ‘masakron’ Skėnderbeun: Pėrjashtim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Dihet ai muhabet , e paten qelb.
Edhe vjet na e lane ne kupen dmth Tirones meqense u sakrifiku per kuksin ne kategori te dyte. Lol
Me mire tja heqin ate superliga dhe ta nderrojne ne pazarliga.
kamza ne superlige tirona ne kategorine e dyte
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-05-2018, 21:17   #280
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,706
Thanks: 1,111
Thanked 1,053 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Skenderbeu, do te beje historine ne Europe!

Skėnderbeu feston titullin e tetė kampion

Skėnderbeu u mund thellė 1-5 ndaj Vllaznisė nė sfidėn e fundit tė Kategorisė Superiore, njė humbje qė gjithsesi nuk e zebhu aspak festėn e korēarėve pėr titullin e 8 kampion nė historinė e tij.
Nė pėrfundim tė sfidės, Skėnderbeut iu dorėzua trofeu i kėtij kampionati qė e dominoi totalisht, duke mos i lėnė asgjė kundėrshtarėve qė e patėn tė pamundur tė ndiqnin ritmin e kėsaj skuadre.
Skuadra e Ilir Dajės rrallėherė shfaqi lėkundje nė lojėn e saj dhe ky sezon ishte nė kufijtė e perfeksionit pėr kėtė skuadėr qė pėrveēse luajti nė fazėn e grupeve tė Europa League ka edhe njė trofe pėr tė diskutuar, atė tė Kupės sė Shqipėrisė, me Laēin nė finale.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i {A_N_G_E_L_69} pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur