Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-03-2018, 19:17   #881
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 40,062
Thanks: 11,729
Thanked 10,432 Times in 6,327 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 546
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Si zonje rosa kemb mbi kemb
Njė foto mė lart nuk ka dal si zonjė rosa.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-03-2018, 19:18   #882
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,395
Thanks: 5,827
Thanked 6,847 Times in 4,371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Si zonje rosa kemb mbi kemb
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 19:19   #883
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,999
Thanks: 4,487
Thanked 9,211 Times in 3,118 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-03-2018, 19:20   #884
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,949
Thanks: 1,900
Thanked 2,095 Times in 1,322 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Njė foto mė lart nuk ka dal si zonjė rosa.
Cik fillospanje dhe rosen e ben zonje
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Edamame pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 19:21   #885
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,999
Thanks: 4,487
Thanked 9,211 Times in 3,118 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Cik fillospanje dhe rosen e ben zonje
ca ben peri...kur e mendon ......

lol
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 19:29   #886
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,395
Thanks: 5,827
Thanked 6,847 Times in 4,371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postiminprovoje njihere me salce portokalli

__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 19:46   #887
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,999
Thanks: 4,487
Thanked 9,211 Times in 3,118 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
provoje njihere me salce portokalli

sot e kam vendos qe do ta bej me salce me limon, balsamic dhe mjalt . por qe nuk del e embel aspak , vetem kerce lekura
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 21:48   #888
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 11,217
Thanks: 1,135
Thanked 6,577 Times in 2,935 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Speca po pjek, do I bej me gjize ne fund e ca vaj ulliri, dhe pasta me mish te grire me Tomato& basil sauce I futa dhe nje kavanoz brenda me mushroom bruschetta, ka dal speciale, lol.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 21:52   #889
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 4,618
Thanks: 5,270
Thanked 3,163 Times in 1,269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Po nalem te Burger King t mushi barkun
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-03-2018, 21:56   #890
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,999
Thanks: 4,487
Thanked 9,211 Times in 3,118 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Rosa ime u be
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_3604.jpg (22.2 KiloByte, 83 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_3607.jpg (24.5 KiloByte, 83 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_3608.jpg (23.4 KiloByte, 84 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_3609.jpg (22.8 KiloByte, 83 shikimet)
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 22:07   #891
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,861
Thanks: 5
Thanked 3,865 Times in 2,561 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Ju befte mire, e paske pjek e paske qare fare!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 18-03-2018, 01:30   #892
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,999
Thanks: 4,487
Thanked 9,211 Times in 3,118 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

pershendes pinken
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_3682.jpg (25.2 KiloByte, 56 shikimet)
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 18-03-2018, 16:35   #893
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 11,217
Thanks: 1,135
Thanked 6,577 Times in 2,935 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Sot ne menu kemi, paidhaqe dhe te brendshme qingji, lol, tave me patate te pjekura e karrota, sallate me laker e arra e panxhar t’kuq me ullinj. jam tuj gatu heret sot meqe kena ndeshje me vone se s’para gatuaj qe ne 12, Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 19-03-2018, 18:49   #894
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,999
Thanks: 4,487
Thanked 9,211 Times in 3,118 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

sna solle foto msuse


une salmon pata per kete dreke
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_3786.jpg (22.9 KiloByte, 30 shikimet)
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 19-03-2018, 21:50   #895
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,765
Thanks: 2,230
Thanked 2,371 Times in 1,327 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Gjelle me bizele me mish vici. Kaq. Jemi me diet.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-03-2018, 21:53   #896
Jolene
Away
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,941
Thanks: 4,666
Thanked 5,870 Times in 2,766 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 627
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Sot ne menu kemi, paidhaqe dhe te brendshme qingji, lol, tave me patate te pjekura e karrota, sallate me laker e arra e panxhar t’kuq me ullinj. jam tuj gatu heret sot meqe kena ndeshje me vone se s’para gatuaj qe ne 12, Lol
Kush e hengri gjithe ate mish?
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-03-2018, 21:54   #897
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 4,618
Thanks: 5,270
Thanked 3,163 Times in 1,269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Sante veq coko

Se kisha pa nai her kaq t'madhe
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Hope pėlqehet nga
i vjetėr 19-03-2018, 21:56   #898
Jolene
Away
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,941
Thanks: 4,666
Thanked 5,870 Times in 2,766 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 627
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

E paska kap diabeti edhe cokollaten naq lol
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-03-2018, 21:59   #899
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 4,618
Thanks: 5,270
Thanked 3,163 Times in 1,269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
E paska kap diabeti edhe cokollaten naq lol
Thuj shyqyr qe ke llam maj naqe me e hanger
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-03-2018, 22:02   #900
Jolene
Away
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,941
Thanks: 4,666
Thanked 5,870 Times in 2,766 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 627
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare te gatuajme sot?

Shyqyr qe ke oreks thuj
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur