Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Kinematografia

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-03-2018, 12:12   #41
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Filma me titra shqip

anita do hedh prap cfr filmash do ti ama me cmenden keto qe me fshijne filmat
Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 12:21   #42
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,377
Thanks: 5,818
Thanked 6,831 Times in 4,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filma me titra shqip

Esther pse ja fshin filmat ēunit?
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 12:25   #43
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Filma me titra shqip

me sa di un forumet jan falas kush qenka pronari qe slejon te postohen filmat
Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 13:03   #44
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi Boika 2016 me titra shqip

Nė serinė e katėrt, Bojka ka si qėllim tė arrijė nė ligat mė tė mėdha tė dyluftimit, por njė vdekje aksidentale e kundėrshtarit tė tij vė nė dyshim tė ardhmen e tij...

https://openload.co/f/OiD8cxvKDOo/Bo...itra_shqip.mp4

Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 13:05   #45
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,861
Thanks: 5
Thanked 3,864 Times in 2,561 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi Boika 2016 me titra shqip

O akrepos, a kupton o cun, qe ka rregulla por edhe estetike.
Per cdo pale pantallona ose kemishe qe vesh ti, ke nga nje dollap per secilen?
Thirri menjes Shabono!!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 13:28   #46
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Filmi Boika 2016 me titra shqip

edhe ti nqs kupton forumi eshte falas nqs ste pelqen vazhdo skam nerva te debato j me njeri ok
Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 13:33   #47
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,861
Thanks: 5
Thanked 3,864 Times in 2,561 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi Boika 2016 me titra shqip

Qenke nevrik ti cun, por mos harro se forumi nuk eshte e drejte, por privilegj. Lol
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 13:41   #48
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Filmi Boika 2016 me titra shqip

nuk jam nevrik ama spo marr vesh dicka me ju te gjith po dilni kunder meje, por nje gje ta keni te qart shikoni me mir punet e juaja
Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 13:45   #49
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 11,184
Thanks: 1,133
Thanked 6,566 Times in 2,927 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi Boika 2016 me titra shqip

Yoko pse e nxef Djalin? E nxeh dhe po e threat
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 13:48   #50
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Filmi Boika 2016 me titra shqip

sipas teje bad teacher cfare problemi kan keto qe po postoj filma un cpune ju prish ketyre forumi eshte vendi ku mund te besh cte duash brenda rregullave edhe kjo qe po bej un skalon as rregull as nuk i hyn kujt ne hak .
Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 13:49   #51
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,440
Thanks: 170
Thanked 2,240 Times in 1,214 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Filmi Boika 2016 me titra shqip

Akrep - os, duhesh vetem ne nje teme, aty postoj te gjithe filmat qe ke, por jo te hapesh teme te veqant per cdo filem. E ke iden ti se sa filmi egziston, sikur te hapet cdo teme per secilin filem.

Mire te thote Administratorja YOKO.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 13:51   #52
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 11,184
Thanks: 1,133
Thanked 6,566 Times in 2,927 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi Boika 2016 me titra shqip

Akrepos, po te thote - hap nje teme dhe aty postoji te gjitha filmat qe sjell. Mos teme per cdo film, me I organizuar dmth.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 14:07   #53
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,719 Times in 2,427 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Filmi Boika 2016 me titra shqip

"The Princess Bride"

Akrepos gjeje e kete filmin tash qe ma ka sygjeruar Aki ,se ate te parin sapo perfundova se pari yeahh
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 14:12   #54
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,861
Thanks: 5
Thanked 3,864 Times in 2,561 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi Boika 2016 me titra shqip

Prit akrepos, sa te laje syte se s'i ka dale gjumi akoma, dhe ta tregon 'Islami' ty.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 14:28   #55
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filma te ndryeshem

Seria e dyte e sages se Dan Brown rreth Kodit te Da Vincit

https://openload.co/f/8I1J6WHZjo8/En...itra_shqip.mp4Historia e nje djali te ri i cili hyn ne nje turnament karrateje edhe lufton kunder babait te tij

https://openload.co/f/FVnZll6534M/Teken_2010.MP4.mp4Vazhdon historia e sages X-men. Filmi i vitit 2014

https://openload.co/f/5ySuZch8bOg/X-..._shqip.MP4.mp4

Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 14:49   #56
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,433
Thanks: 2,313
Thanked 1,399 Times in 709 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Filma me titra shqip

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepos12 Shiko postimin
me sa di un forumet jan falas kush qenka pronari qe slejon te postohen filmat
Pronari eshte me pushime. Cfare halli kishe apo po ta bejne pak te veshtire t’i fitosh ato leket nga klikimet? Ate rregulloren e forumit e ke lexuar gje? Ja po te japim ca kohe ta lexosh, kuptosh dhe zbatosh. Deri atehere postimet e tua do kalojne ne nje nenforum teper te lakmuar me emrin “Koshi i plehrave”.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 15:35   #57
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Filma me titra shqip

sja vlen me u zgjat shum me ju pz ju edhe kur nje person ben mir ju e merrni per keq po ska gje ka forume sa te duash sjeni vec ju ok djema e vajza, edhe dicka me ty esther shijoje me gjith shpirt forumin ciao
Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 16:04   #58
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi The king's speech 2010 me titra shqip

Fitues i 4 ēmimeve Oskar. Historia e vėrtetė e mbretit Xhorxh VI, i cili ishte pėrndjekur gjithė jetėn nga njė e metė nė tė folur dhe problemi mė i madh ishin fjalimet nė publik. Por me kombin nė prag tė luftės, gruaja e tij kėrkon ndihmėn e njė terapisti, qė me metoda tė pazakonta do ta ndihmojė mbretin t’i japė popullit atė qė kishte mė shumė nevojė… njė zė udhėheqės!

https://openload.co/f/fphnLW-XVGQ/Th...itra_Shqip.MP4

Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 16:17   #59
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi Hidden Figures 2016 me titra shqip

Bazuar nė njė histori tė vėrtetė. Njė skuadėr femrash afro-amerikane qė punon pėr NASA-n kryejnė llogaritjet e duhura qė misionet hapėsinore tė pėrmbushen me sukses.

https://openload.co/f/0s5wOe7H8W4/Hi...itra_shqip.MP4

Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur