Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-03-2018, 06:45   #701
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 3,570
Thanks: 4,291
Thanked 1,274 Times in 700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
mos i le ne poker blej nji makine tjeter
Hehe, kurr nuk kam vlersuar rrealisht dmthenien materiale sa mund te humb ne nje nate apo jave cash, sepse ndryshe do kisha perfundu ne spital psikopatrie.
Kurt nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-03-2018, 08:32   #702
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,516
Thanks: 9,471
Thanked 5,055 Times in 3,152 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Wow wow wow, why the fuck we dont have the option to delete whatever we happened to say in the last 20min in this forum?! it should be a universally moral understood law, eh, fuck it anyway.
Esull again
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-03-2018, 10:50   #703
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,482
Thanks: 4,936
Thanked 5,395 Times in 2,829 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Pėrshėndetje!
Pėrshėndetje ju zotėrinj.
Pasi vėrejtėn qė gjithēka ish brėnda rregullores duke ngrit dorėn sipas rregullores sė tyre tha,,,,!
Policia e Shtetit Shqiptar ju uron Gėzuar Ditėn e Verės.
Gėzuar e faleminderit.
__________________
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 14-03-2018, 11:07   #704
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,452
Thanks: 6,579
Thanked 4,935 Times in 2,099 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Se kush eshte njoni ne forum qe e ka mbush faqen kryesore vetem me tituj filmash.....
Film ktu, film atje, film lart, film poshte, film majtas e djathtas.....
U cmenda per Zotin, spo bojm dot dy pare muhabet.
Nejse....mendoj qe heret a vone ( uroj me shume heret sesa vone) do lodhet duke na reklamuar gjith kinoteken e Bollywood India dhe do shtrohet t'boje nja dy pare muhabet me ne antaret..
Dite te rehatshme dhe pa filma ju uroj te gjitheve!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-03-2018, 11:09   #705
Ajell
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 1,288
Thanks: 931
Thanked 1,361 Times in 583 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Ajell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėmAjell i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Gjėja mė e rėndėsishme nė komunikim ėshtė tė dėgjosh atė qė tjetri nuk e thotė...!
Ajell nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-03-2018, 11:09   #706
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,516
Thanks: 9,471
Thanked 5,055 Times in 3,152 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Se kush eshte njoni ne forum qe e ka mbush faqen kryesore vetem me tituj filmash.....
Film ktu, film atje, film lart, film poshte, film majtas e djathtas.....
U cmenda per Zotin, spo bojm dot dy pare muhabet.
Nejse....mendoj qe heret a vone ( uroj me shume heret sesa vone) do lodhet duke na reklamuar gjith kinoteken e Bollywood India dhe do shtrohet t'boje nja dy pare muhabet me ne antaret..
Dite te rehatshme dhe pa filma ju uroj te gjitheve!
Akrepi wannabe
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 14-03-2018, 12:54   #707
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 1,438
Thanks: 1,039
Thanked 394 Times in 313 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
Pėrshėndetje!
Pėrshėndetje ju zotėrinj.
Pasi vėrejtėn qė gjithēka ish brėnda rregullores duke ngrit dorėn sipas rregullores sė tyre tha,,,,!
Policia e Shtetit Shqiptar ju uron Gėzuar Ditėn e Verės.
Gėzuar e faleminderit.
Qeka Dita e veres, gezuar diten e veres te gjitheve. Kjo eshte dita qe lidhnim ato fijet me ngjyra te dora?
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-03-2018, 13:03   #708
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,861
Thanks: 5
Thanked 3,864 Times in 2,561 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Se kush eshte njoni ne forum qe e ka mbush faqen kryesore vetem me tituj filmash.....
Film ktu, film atje, film lart, film poshte, film majtas e djathtas.....
U cmenda per Zotin, spo bojm dot dy pare muhabet.
Nejse....mendoj qe heret a vone ( uroj me shume heret sesa vone) do lodhet duke na reklamuar gjith kinoteken e Bollywood India dhe do shtrohet t'boje nja dy pare muhabet me ne antaret..
Dite te rehatshme dhe pa filma ju uroj te gjitheve!
Me boni verrem! Me c’orientoi tek nenforumi im i preferuar. Lol
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 14-03-2018, 14:42   #709
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,971
Thanks: 4,478
Thanked 9,168 Times in 3,108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Pritet nje stuhi e madhe diellore. Mund te beje te shohim dritat e Aurores ne qiellin e muzgut. Meditimi eshte fantastik per keto raste...
Shpresoj dikush nga forumi te kapi caste e imazhe e te na i sjelle...
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-03-2018, 15:05   #710
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,719 Times in 2,427 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Te kthehesh. Sa bukur tingellon '' Te kthehesh''...Nuk kthehesh kurre rastesisht, sepse per tu kthyer duhet te njohesh rrugen. Kush shkon, shpesh nuk e di se ku do mberrije, ndersa kush kthehet e di. di se ku po shkon dhe perse. Kthehesh vetem aty ku ndihesh mire, kthehesh tek ajo qe te mungon, kthehesh nga ai qe nuk arrin te harrosh. . Kthehesh jo se nuk ke mundur te qendrosh, por nuk mund te heqesh dore. si dallget. qe larg bregur nuk mund te qendrojne. Eshte e lehte te thuash ''Kush te do , qendron!''Por une dyshoj se eshte gjithmone keshtu. sepse te qendrosh eshte nje imazh qe nuk leviz, ndersa jeta e vertete rrjedh, eshte ajo dallga qe lundron dhe qe duhet te kthehet. E mua me pelqen kush kthehet.. Sepse te kthehesh nuk eshte vetem vetedije, eshte edhe levizje. ka me teper jete brenda. E ne fund te fundit c'rendersi ka? C'rendesi ka ku shkon nese sido qe te jete kthehesh ketu? C'rendesi ka se sa pret nese cdo here qe kthehesh me ben te harroj qe kishe shkuar? Une nuk dua te detyroj askend te qendroje . Nuk dua te jem rrjete nuk dua te mbaj......preferoj te jem breg, vendi ku ja vlen gjithmone te kthehesh, sepse nuk mund ta mbyllesh detin ne nje shishe, mundesh vetem ta duash!
Eden nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 14-03-2018, 15:33   #711
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,482
Thanks: 4,936
Thanked 5,395 Times in 2,829 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nghi ngo Shiko postimin
Qeka Dita e veres, gezuar diten e veres te gjitheve. Kjo eshte dita qe lidhnim ato fijet me ngjyra te dora?
Kjo!
Gėzuar Nghi.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 20180314_085243.jpg (14.8 KiloByte, 49 shikimet)
__________________
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 14-03-2018, 16:47   #712
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,925
Thanks: 1,878
Thanked 2,073 Times in 1,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Jam bere shume sensitive per aroma parfumesh. Me pengojn shume gje qe nuk ndodhte me para. Kam bere 1 spray vetem te parfumit tim te preferuar dhe nuk po e durroj dot eren
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-03-2018, 16:49   #713
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 40,007
Thanks: 11,697
Thanked 10,410 Times in 6,312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 546
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Do jesh me barrė do thoshte Drague.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-03-2018, 16:54   #714
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,971
Thanks: 4,478
Thanked 9,168 Times in 3,108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

po zgjedhim ngjyrat per verojkat

shpirti pranveror tek femijet eshte kaq i bukur...
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_3619.jpg (25.3 KiloByte, 45 shikimet)
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 14-03-2018, 20:12   #715
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 32,690
Thanks: 13,674
Thanked 16,972 Times in 6,715 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 399
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

I guess do punoj overtime kete fundjave, at least will pay me a time and half. Po nuk ishte per vajzen e madhe do e beja rrjesht per disa muaj te paguaj disa credit cards, por gjithemone qahet kur punoj weekends
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 893BEB18-FB01-4E08-B7B4-0FAE051EDCB0.jpg (23.0 KiloByte, 37 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 91626907-CD34-4035-A5A1-E7C72154F7E7.jpg (22.4 KiloByte, 36 shikimet)
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 14-03-2018, 20:18   #716
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,861
Thanks: 5
Thanked 3,864 Times in 2,561 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

............
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-03-2018, 20:37   #717
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 5,083
Thanks: 27
Thanked 1,151 Times in 776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
............


Mos harxho letrat kote
__________________

I always have the shadow of smiling
Nobody can take away my smile.
What’s mine it will be...
To Eternity....😊
Viking nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-03-2018, 20:42   #718
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 1,438
Thanks: 1,039
Thanked 394 Times in 313 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
Kjo!
Gėzuar Nghi.
Familja?
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-03-2018, 20:51   #719
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,482
Thanks: 4,936
Thanked 5,395 Times in 2,829 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nghi ngo Shiko postimin
Familja?
Po!
_______
__________________
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-03-2018, 21:15   #720
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 1,438
Thanks: 1,039
Thanked 394 Times in 313 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !!!

Bukur Sopoti, qofshi mire gjithmone
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i nghi ngo pėlqehet nga
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur