Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane > Ekonomi & biznes

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-05-2019, 09:44   #1
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,945
Thanks: 7,790
Thanked 3,581 Times in 1,880 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Federica Mogherini, vizitė zyrtare nė Tiranė

Pėrfaqėsuesja e lartė pėr politikė tė Jashtme nė BE, Federica Mogherini do tė jetė sot dhe nesėr nė Tiranė, nė kuadėr tė Samitit tė Brdo Brijunit, qė do tė zhvillohet nesėr.
Mogherini mbėrrin sot nė orėn 16.30, ku do tė pritet nga Kryeministri Edi Rama. Pas takimit do tė mbajnė njė konferencė pėr shtyp.
__________________________________________________ _____

https://zeri.info/aktuale/258491/fed...are-ne-tirane/
_______________________________________________

Federica Mogherini merr njė lajm shumė tė keq


Policia italiane ka arrestuar 21 persona nė njė operacion tė madh nė Romė, tė cilėt shpėrndanin kokainė nė lokalet e natės.
Armė dhe drogė u sekuestrua gjatė operacionit
Ajo quhet Gaia Mogherini, dhe ėshtė vajza e vėllait tė Federica Mogherini, pėrfaqėsuese e lartė e BE-sė pėr punėt e jashtme.
Vajza, 28 vjeēare, ėshtė lėnė nė arrest shtėpiak me akuzėn pėr posedim tė lėndėve narkotike. Gaia Mogherini edhe nė tetor tė vitit 2016 u arrestua pėr tė njėjtėn akuzė.

Bota Press - 07/03/2018
_____________________________________
http://botapress.info/federica-moghe...-te-keq-video/
________________________________________

Mos ka ardh me u furnizue per here te fundit me kokaine te edi rama se ditet i ka te numruara !
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur