Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-05-2019, 18:49   #281
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 37,202
Thanks: 18,167
Thanked 23,584 Times in 9,049 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 527
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Epo duhet perjetosh veshtiresit qe te mesosh me shume nga jeta, kush ka then jeta eshte fush me lule?
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 18:32   #282
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 5,046
Thanks: 416
Thanked 1,653 Times in 1,041 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Byrek per iftar, i njejte si me poshte. Faleminderit asaj...

__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 18:44   #283
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,065
Thanks: 2,693
Thanked 4,947 Times in 3,153 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Kerpudha me kackavall te grire siper ne furre... dmth une I bera por me pak ndihme megjithate atij byrekut tani sdo I thesha jo lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 18:58   #284
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,752
Thanked 8,364 Times in 3,995 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 19:21   #285
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 5,046
Thanks: 416
Thanked 1,653 Times in 1,041 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
...megjithate atij byrekut tani sdo I thesha jo lol
Bujrum.lol

Do i themi Beautes te na bej byrek edhe me te mire, he si thuash? Lol
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 19:50   #286
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,477
Thanks: 6,451
Thanked 7,010 Times in 3,368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Onyx Shiko postimin
Bujrum.lol

Do i themi .......... te na bej byrek edhe me te mire, he si thuash? Lol
Tallesh

Mos Te te zere barku .... te pakten mbaro muajin e Ramazanit. loool


Ps .. that looks tasty komshie, te paste bere mire . : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 19:53   #287
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,752
Thanked 8,364 Times in 3,995 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Ishte dhe nja ca kate me lart por, per arsye surreterish i had to cut it

Thank you ��
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 20:25   #288
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 5,046
Thanks: 416
Thanked 1,653 Times in 1,041 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Tallesh

Mos Te te zere barku .... te pakten mbaro muajin e Ramazanit. loool
Kam metabolizem te forte lol

Nutricisti im personal me keshillon te ha cka me del perpara lol
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-05-2019, 18:50   #289
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 5,046
Thanks: 416
Thanked 1,653 Times in 1,041 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Nje pjate home made i kjo me poshte e njejte per Iftar. Flm "asaj"...

__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-05-2019, 22:47   #290
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 3,160
Thanks: 1,412
Thanked 3,643 Times in 713 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 83
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Pite por e kam gatuar vet...

Me e bukura eshte se jam mesuar ta gatuaj sepse nuk kam.ditur...
ketu jam.mesuar edhe buk te beje vet..buk shtepie...


eheee mir thoshte gjyshka ime...i.leht i qoft dheu..

"Dera Burrit der nga hekuri...mbyllet e nuk hapet me "

__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 20:09   #291
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 3,160
Thanks: 1,412
Thanked 3,643 Times in 713 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 83
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Poģaēe nda vet duart e mia dhe grosh

Me.lumshin duart aman
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG-20190517-WA0001.jpg (21.8 KiloByte, 42 shikimet)
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 20:48   #292
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,770
Thanks: 7,654
Thanked 3,329 Times in 1,540 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 214
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Te lumshin duart Ajana, e tju kete bere mire
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 20:58   #293
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,309
Thanks: 1,618
Thanked 9,108 Times in 4,000 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Wings with Thai chili sauce. Per lunch, ordered in. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 23:04   #294
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Ne 99% te rasteve une nuk ha nga duart e te tjereve, do te thote se gatuaj vete.
tashme u bene vite ne USA, ja kam dale mbane te evitoj komplet junk food-in amerikan. Do te thote se gatuaj vete. Nuk kam qene kurre ne Mc Donald's apo taco shops te tmerrshme mexicane, i cili ketu preferohet shume, dhe rezulton pastaj me nje peshe 150 kile. Gatuaj zakonisht alla italiana, dhe ndonjehere dhe alla shqiptarce, eshte e shendetshme te hash dhe sipas stilit shqiptar.
supermarketet jane plot me junk food, supra te konservuara, gjera te ngrira te konservuara. Kam vene re se dhe sallatat keta nuk i hane sic duhet, ka dhjetra per mos thene qindra lloje te ndryshme salad dressings, jane te gjitha me fat(dhjame) brenda dhe konservante te ndryshem, te gjitha per tu evituar....cfar do nje sallate? do vetem fare pak vaj ulliri, mundesisht extra vergine dhe balsamic vinegar(uthull balsamike), asgje tjeter nuk do.

Sot spezzatino te gatuar me vere te kuqe dhe superinsalata, dhe nje gote vere te kuqe.....asnjehere birre, sepse te fryn sproporcionalisht, ve dhjame vetem ke barku dhe askund tjeter.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga magnus : 17-05-2019 nė 23:12
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 23:13   #295
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,785
Thanks: 7,081
Thanked 8,325 Times in 5,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
Ne 99% te rasteve une nuk ha nga duart e te tjereve, do te thote se gatuaj vete.
tashme u bene vite ne USA, ja kam dale mbane te evitoj komplet junk food-in amerikan. Do te thote se gatuaj vete. Nuk kam qene kurre ne Mc Donalds apo taco shops te tmerrshme mexicane, i cili ketu preferohet shume, dhe rezulton pastaj me nje peshe 150 kile. Gatuaj zakonisht alla italiana, dhe ndonjehere dhe alla shqiptarce, eshte e shendetshme te hash dhe sipas stilit shqiptar.
supermarketet jane plot me junk food, supra te konservuara, gjera te ngrira te konservuara. Kam vene re se dhe sallatat keta nuk i hane sic duhet, ka dhjetra per mos thene qindra lloje te ndryshme salad dressings, jane te gjitha me fat(dhjame) brenda dhe konservante te ndryshem, te gjitha per tu evituar....cfar do nje sallate? do vetem fare pak vaj ulliri, mundesisht extra vergine dhe balsamic vinegar(uthull balsamike), asgje tjeter nuk do.

Sot spezzatino te gatuar me vere te kuqe dhe superinsalata, dhe nje gote vere te kuqe.....asnjehere birre, sepse te fryn sproporcionalisht, ve dhjame vetem ke barku dhe askund tjeter.
spezzantno all vino roso. cazzo
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 23:22   #296
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
spezzantno all vino roso. cazzo
yes. shuhet me vere te kuqe, behet shume e mire...si mund ta thuash ne anglisht??? beef stew me duket lol, po ktu e bejn ndryshe jo alla italiana.
ka lloje te ndryshme spezzatinosh por une e bera spezzatino di manzo.

kta ketu hane shum junk food lol, genjehen gjithmone nga shija e mire dhe pastaj rezultojne nga 200 kile, jane shume me te shendoshe se europianet.
ato salad dressings qe permenda une, jane shum te shijshme, dhe ka qindra lloje te ndryshme. por ke hajdarin mrena se jan te gjitha junk me konservante dhe shije artificiale.

nuk jan budallenj italianet qe i hedhin sallates cik vaj ulliri dhe cik uthull(po qe balsamike aq me mire) dhe kaq.

un kur erdha ne fillim ktu shtova menjeher 5 kile per dy muaj, vura alarmin dhe perseri rregull.


dhe un kam qen kuzhinier si ty una volta lol
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 23:25   #297
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,785
Thanks: 7,081
Thanked 8,325 Times in 5,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
yes. shuhet me vere te kuqe, behet shume e mire...si mund ta thuash ne anglisht??? beef stew me duket lol, po ktu e bejn ndryshe jo alla italiana.
ka lloje te ndryshme spezzatinosh por une e bera spezzatino di manzo.

kta ketu hane shum junk food lol, genjehen gjithmone nga shija e mire dhe pastaj rezultojne nga 200 kile, jane shume me te shendoshe se europianet.
ato salad dressings qe permenda une, jane shum te shijshme, dhe ka qindra lloje te ndryshme. por ke hajdarin mrena se jan te gjitha junk me konservante dhe shije artificiale.

nuk jan budallenj italianet qe i hedhin sallates cik vaj ulliri dhe cik uthull(po qe balsamike aq me mire) dhe kaq.

un kur erdha ne fillim ktu shtova menjeher 5 kile per dy muaj, vura alarmin dhe perseri rregull.


dhe un kam qen kuzhinier si ty una volta lol
warum perche ai cambiato llagapin?
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 23:35   #298
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
warum perche ai cambiato llagapin?
se ashu mdo qefi
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 23:46   #299
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,477
Thanks: 6,451
Thanked 7,010 Times in 3,368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Drague .....meqe jemi k’tu ... kohet e fundit kur gatuaj peshkun e bardhe, sikur Thahet pak si shume ( qe mos te keqkuptohemi thahet jo qe e gatuaj shume gjate)

Ke ndonje ide 2help ?

Ps..edhe une vete gatuaj , organic fresh food . Foto pas ramazanit : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2019, 00:02   #300
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,712
Thanks: 5,602
Thanked 11,591 Times in 3,905 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Drague .....meqe jemi k’tu ... kohet e fundit kur gatuaj peshkun e bardhe, sikur Thahet pak si shume ( qe mos te keqkuptohemi thahet jo qe e gatuaj shume gjate)

Ke ndonje ide 2help ?

Ps..edhe une vete gatuaj , organic fresh food . Foto pas ramazanit : )
Marinoje me vaj ulliri dhe limon para se ta gatuash Zana
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur