Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 29-04-2018, 10:37   #501
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,536
Thanks: 3,643
Thanked 4,192 Times in 2,352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Barcelona

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Iniesta eshte ndoshta lojtari me i respektuar i historise nga tifozet kundershtar. Nje lojtar i madh dhe nje legjende qe u duartrokit edhe ne Shkoder dhe qe do kujtohet per nje kohe te gjate si nje model i vertete i futbollit modern.

Meritonte nje top te arte ne 2010 ,por fatkeqsisht luante perkrah Messit qe ishte nje magjistar ne fushe.

Lojtar te tille do i mungojne shume futbollit. Respekte!
Isha njeri nga ata qe e duartrokiti ne Shkoder. Hera e pare dhe e vetme qe e pash nje ndeshje te tij live. Sidomos ate ndeshje ka shkelqyer, per fatin e keq te kombetares, edhe pse binte shume shi.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
🖤 (1)
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-04-2018, 12:05   #502
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,825
Thanks: 857
Thanked 1,620 Times in 941 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Barcelona

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Isha njeri nga ata qe e duartrokiti ne Shkoder. Hera e pare dhe e vetme qe e pash nje ndeshje te tij live. Sidomos ate ndeshje ka shkelqyer, per fatin e keq te kombetares, edhe pse binte shume shi.
Kam qene dhe une aty. Spanja na mcefi topin dhe shiu na boni si pula te lagme pjesen e dyte. Ndersa Iniesta na ngriti ne kembe gjate zevendesimit me lojen e tij te mrekullueshme.
__________________
Always loud & always proud!
🖤 (1)
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-04-2018, 21:58   #503
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,536
Thanks: 3,643
Thanked 4,192 Times in 2,352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Barcelona

Barēa me spektakėl feston titullin e 25-tė nė historiDeportivo dhe Barcelona kanė dhuruan spektakėl nė stadiumin “Municipal de Riazor”, ku katalunasit edhe matematikisht u shpallėn kampion pėr herė tė 25-tė nė La Ligėn spanjolle.
Barcelona e ka mposhtur 4-2 Deportivon nė stadiumin “Municipal de Riazor”, pėr t’u shpallur edhe matematikisht kampion i Spanjės pėr sezonin 2017/18, shkruan Gazeta Express.

Philippe Coutinhos (7’) dhe het-trik nga Lionel Messit (38’, 82’ e 86’), shėnuan pėr Barēėn, kurse Lucas Perez (40’) dhe Emre Colak (64’) shėnuan pėr vendasit qė bėn paraqitje fantastike, tė cilėt, edhe matematikisht, bien nga La Liga.

Ky ėshtė trofeu i dytė pėr kėtė sezon, pas triumfit nė Kupėn e Mbretit.

Barēa po vazhdon dominimin nė Spanjė, pasi sapo fitoi titullin e shtatė nė 10 sezonet e fundit.

Ndeshjen e ardhshme, tashmė me titullin nė xhep 4 xhiro para fundit tė edicionit 2017/18 – Barcelona do ta zhvillojė nė “Camp Nou” kundėr Real Madridit.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-05-2018, 19:00   #504
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,536
Thanks: 3,643
Thanked 4,192 Times in 2,352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Barcelona

Cfare super ndeshje.

1 me 1 rezultati... akoma minuta e 15-te.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-05-2018, 19:38   #505
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,825
Thanks: 857
Thanked 1,620 Times in 941 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Barcelona

Neshje bukur ,por te vjen keq kur protagonist behen arbitrat dhe lojtaret me aktrimet e tyre.
__________________
Always loud & always proud!
🖤 (1)
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-05-2018, 19:43   #506
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,061
Thanks: 5,632
Thanked 11,777 Times in 4,125 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: FC Barcelona

Sa jan ?

Robt ku ti ket ktij qe na mashtroi me kte paketen e sportit me la ndeshjen pa e pa qe kam gjith diten qe e prčs
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-05-2018, 20:08   #507
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,536
Thanks: 3,643
Thanked 4,192 Times in 2,352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Barcelona

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Sa jan ?

Robt ku ti ket ktij qe na mashtroi me kte paketen e sportit me la ndeshjen pa e pa qe kam gjith diten qe e prčs
Lol

Relax se po fiton Barca 2 me 1.

Ama e ka nje lojtar me pak ne fushe.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-05-2018, 20:19   #508
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,825
Thanks: 857
Thanked 1,620 Times in 941 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Barcelona

2-2 ..Bale..
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-05-2018, 20:42   #509
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,536
Thanks: 3,643
Thanked 4,192 Times in 2,352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Barcelona

Perfundoi 2-2.

Vazhdon seria pa humbje.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-05-2018, 20:49   #510
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,825
Thanks: 857
Thanked 1,620 Times in 941 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Barcelona

Barazimi i drejte edhe pse Barca me 10 lojtar.
Ndeshja i kishte gjitha , nje ndeshje me nerv ku rivaliteti ishte ne maksimum. Realit ju mohu cuditerisht nje penallti e paster pjese te dyte , ndersa Barca duhet te heqe Suarez simuluesin sezonin tjeter sepse po behet i peshtire per nje ekip si Barca me Messin ne ekip.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-05-2018, 20:52   #511
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,536
Thanks: 3,643
Thanked 4,192 Times in 2,352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Barcelona

Yep, Suarez e teproi sonte. U be me keq se Ronaldo.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-05-2018, 21:03   #512
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,825
Thanks: 857
Thanked 1,620 Times in 941 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Barcelona

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Yep, Suarez e teproi sonte. U be me keq se Ronaldo.
Plus qe Messit i duhet nje sulmus qe muret 1-2 ti pershtase sic duhet. Nderkohe Suarez gabon gjithcka , pasa nga me te thjeshtit ,nderkohe shenon gola shume te veshtire.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-05-2018, 21:16   #513
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,620
Thanks: 2,185
Thanked 1,220 Times in 816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Barcelona

Nuk ishte fare penalti, ai braziliani fluturoi kot! Meritoi karton !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-05-2018, 21:54   #514
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,536
Thanks: 3,643
Thanked 4,192 Times in 2,352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Barcelona

Kaq e kishte seria pa humbje ne La Liga.

Levante 5 : 4 Barcelona

Enis Bardhi shenoi dy here per Levanten. Me pak vemendje nga FSH sot ky superlojtar do te ishte pjese e kombetares.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2018, 20:10   #515
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,536
Thanks: 3,643
Thanked 4,192 Times in 2,352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Barcelona

Me humb nga Leganes katastrofa e perendise.

Ma mire qe nuk e shikova ndeshjen.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 12:25   #516
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,536
Thanks: 3,643
Thanked 4,192 Times in 2,352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Barcelona

Humbi edhe Real Madrid. Po vjen era bastore.

Ne fund e ha Skenderbeu i shkrete.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-05-2019, 22:13   #517
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: MAQEDONIA VERIUT
Posts: 3,470
Thanks: 280
Thanked 765 Times in 247 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
legjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarė
LAJMI I FUNDIT: Griezmann i thotė “PO” Barcelonės

Griezmann do ta vesh fanellėn e Barcelonės.

Antoine Griezmann ka lajmėruar largimin e tij nga Atletico Madrid dhe pritet qė transferimi i tij te Barcelona- tė zyrtarizohet sė shpejti.

Raportet kėtė javė kanė sugjeruar se Barcelona ėshtė gati tė paguajė klauzolėn 120 milionė euro tė prishjes sė kontratės sė kampionit tė botės pasi ai ka informuar klubin pėr dėshirėn pėr t’iu bashkuar katalanasve.

Sulmuesi nėpėrmjet njė videoje u ka thėnė lamtumirė tifozėve: “Kanė qenė pesė vite tė pabesueshėm; Faleminderit shumė pėr gjithēka, do t’ju kem gjithmonė nė zemėrhttp://lajmi.mk
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 09:58   #518
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,536
Thanks: 3,643
Thanked 4,192 Times in 2,352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: LAJMI I FUNDIT: Griezmann i thotė “PO” Barcelonės

Lojtar i mire por jo per 120 milion.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 10:00   #519
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: LAJMI I FUNDIT: Griezmann i thotė “PO” Barcelonės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Lojtar i mire por jo per 120 milion.
Cmimet jane te fryra ne max por kur mendon qe kane paguar 150 Dembele, 160 Coutinho, 120 per Griezman jane me se te arsyeshme.
De Jong edhe Griezman jane te dy super goditje pa filluar ende merkato.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 10:10   #520
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,536
Thanks: 3,643
Thanked 4,192 Times in 2,352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: LAJMI I FUNDIT: Griezmann i thotė “PO” Barcelonės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Cmimet jane te fryra ne max por kur mendon qe kane paguar 150 Dembele, 160 Coutinho, 120 per Griezman jane me se te arsyeshme.
De Jong edhe Griezman jane te dy super goditje pa filluar ende merkato.
Coutinho e Dembele shebujt me me te mire. 160 milion per cfare? Deshtim total te dy..

Griezman mund ta kete fatin e tyre.

Barcelona bazen duhet ta kete te akademia e saj.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Tags
azulgrana, barca, blaugrana

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur