Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-05-2019, 15:11   #181
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,456
Thanks: 310
Thanked 508 Times in 147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Nisja pra Lumi te shohim rastin e pare si do e trajtosh
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 17:58   #182
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,219
Thanks: 7,840
Thanked 5,955 Times in 2,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 178
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Njatjeta te gjitheve.
Ju uroj nje mbremje te qete dhe shplodhese!

__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 24-05-2019, 18:20   #183
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,456
Thanks: 310
Thanked 508 Times in 147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Pershendes ne vecanti Merin je goc flori
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i ana_gend pėlqehet nga
i vjetėr 24-05-2019, 19:30   #184
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,381
Thanks: 14,178
Thanked 8,428 Times in 5,631 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Rexhin........
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 19:50   #185
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,506
Thanks: 561
Thanked 2,763 Times in 1,542 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Pershendetje per Samiun dhe Benin, por edhe Legjenden.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 19:55   #186
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,381
Thanks: 14,178
Thanked 8,428 Times in 5,631 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Pershendetje per Samiun dhe Benin, por edhe Legjenden.
Je mer...dhe nuk thua dot!!!!!!


.....YES.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-05-2019, 06:45   #187
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,381
Thanks: 14,178
Thanked 8,428 Times in 5,631 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Sot.....Yokon,dhe JA PERSEJA


Agre Baby.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 25-05-2019, 10:24   #188
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,125
Thanks: 13,412
Thanked 11,802 Times in 7,307 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 633
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Pėrshėndetje dhe fundjavė tė bukur.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 25-05-2019, 12:43   #189
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 12,804
Thanks: 4,958
Thanked 10,283 Times in 3,454 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Pershendetje per mikeshat dhe miqte e mi!
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 25-05-2019, 21:53   #190
Noellag
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,564
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Noellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Pershendetje dhe naten e mire
Noellag nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Noellag pėlqehet nga
i vjetėr 25-05-2019, 21:57   #191
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,011
Thanks: 6,493
Thanked 7,740 Times in 4,956 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 358
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Mandi je i papame. ajo i ka thene po
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-05-2019, 21:59   #192
Gon!
IllyrianMuslim
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 6,564
Thanks: 775
Thanked 734 Times in 296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Miremrama tonve.

Qysh jeni, a jeni mire?
__________________
"Liria e vatanit nuk fitohet me partia e me tarafe, me tė pafe e me shkije tė veshun shqiptarēe".
Gon! nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gon! pėlqehet nga
i vjetėr 25-05-2019, 22:11   #193
Noellag
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,564
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Noellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Mire gono

Perfomer po ti like sme ben,Gonit po

Ika ika naten
Noellag nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Noellag pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur