Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-07-2019, 19:24   #401
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,199
Thanks: 13,173
Thanked 8,040 Times in 4,693 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 238
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2019, 19:27   #402
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 1,283
Thanks: 1
Thanked 282 Times in 169 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Sia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Me cfare ishin te mbushura?
Mua sme gatoi njeri sot
Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2019, 19:28   #403
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,199
Thanks: 13,173
Thanked 8,040 Times in 4,693 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 238
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

patate , spices , vegies ..


nje hengra se brumi pak I rende,
vishja un te gatoja pse nuk me the

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Performer : 17-07-2019 nė 19:31
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2019, 19:42   #404
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,311
Thanks: 1,754
Thanked 1,865 Times in 1,398 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Nje per ate
Nje per te nje per mua?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2019, 19:44   #405
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 1,283
Thanks: 1
Thanked 282 Times in 169 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Sia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
patate , spices , vegies ..


nje hengra se brumi pak I rende,
vishja un te gatoja pse nuk me the
Ta dija une qe ishe e gatshme menjehere do te kisha thene
Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2019, 19:46   #406
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,199
Thanks: 13,173
Thanked 8,040 Times in 4,693 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 238
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

ti vec hap gojen lol


Thirsty mere vet oj ky
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-07-2019, 18:31   #407
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,644
Thanks: 2,409
Thanked 4,317 Times in 2,778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 154
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 22-07-2019, 18:58   #408
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,469
Thanks: 16,376
Thanked 20,779 Times in 8,059 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 495
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?


__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 22-07-2019, 19:20   #409
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,418
Thanks: 1,172
Thanked 1,879 Times in 1,087 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 71
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Asgjė s'kanė gatuar....
U pa puna do ha atė sallatėn me oriz qė kam bo vetė...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-07-2019, 19:31   #410
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,994
Thanks: 1,411
Thanked 8,020 Times in 3,526 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 293
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Ca eshte ajo e dyta Xhina ? Me Vone pas pune e kam lene me nje shoce me dal to catch up se nuk isha 2 jave lol, ndonje drink e ndonje gje per te ngrene e yada yada.. lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-07-2019, 20:11   #411
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,469
Thanks: 16,376
Thanked 20,779 Times in 8,059 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 495
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Ca eshte ajo e dyta Xhina ? Me Vone pas pune e kam lene me nje shoce me dal to catch up se nuk isha 2 jave lol, ndonje drink e ndonje gje per te ngrene e yada yada.. lol
enchilada....
dhe un catch up me ato te punes, and so glad se lishin disa juicy gassip
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-07-2019, 00:10   #412
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,994
Thanks: 1,411
Thanked 8,020 Times in 3,526 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 293
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Keto pijet kaq te vogla, pffff. Lol

__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 23-07-2019, 21:32   #413
Jolene
V.I.P
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,080
Thanks: 6,205
Thanked 7,673 Times in 3,649 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

I love calamari.
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur