Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-03-2019, 22:19   #161
King Bardhyl
Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,559
Thanks: 1,946
Thanked 1,617 Times in 1,074 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Masakėr nė Zelandėn e Re

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Nuk do e quaja asimilim ngaqe vetem kane ecur kembe 50-100 milje south dhe kane ndertu nji shpi aty supozojm
Jo, ka te drejte Baki. Kur kane vajtur atje dhe si kane vajtur eshte tjeter histori. Por fakti eshte qe ata jane asimiluar.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2019, 16:29   #162
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,094
Thanks: 3,374
Thanked 3,614 Times in 2,460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Masakėr nė Zelandėn e Re

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
E vetmja arsyje qe ka tolerance fetare ne shqipni sot asht fakti se shumica jan muslimane. Po te ishin numrat ndryshe ne favor te te tjerve, sidomos katolikve do e shifshe tolerancen ti edhe AAO.
QA po thua o derjans ? mund te kete ekstremitet ne te shprehur, ama ēdo kush qe del e thirret ne anen fetare, ka vajtur per shel dhe nuk e din as kush eshte me.

Sepse, ngaqe, qashtu shqiptaret jane pjese e nje trungu biologjik, dhe ne drurin e bungut, nuk mundesh te ja fusesh dega ahu

Dhe qetra, kushdo qe e keqperdore, demek une jam me i modhi, si pune kalamojave, une jam me i modhi dhe i rraf te tjeret ngaqe mundem.

Jo, po ne qashtu raste, eshte ti thuash, babo eja …. nenen ketij qe po na rrafe
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2019, 08:53   #163
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,517
Thanks: 860
Thanked 1,445 Times in 826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Masakėr nė Zelandėn e Re

Njė 47-vjeēar me origjinė senegaleze, i identifikuar si Ousseynou Sy ėshtė arrestuar nga policia e Milanos pasi ka marrė peng njė autobus me nxėnės dhe mė pas e ka djegur. Ngjarja ka ndodhur nė San Donato, nė afėrsi tė Milanos.

Burri me dokumente italiane qė prej vitit 2004 rezulton tė jetė njė person me precedentė penalė, pėr drejtim mjeti nė gjendje tė dehur dhe dhunė seksuale.

Ai ka marrė peng sot autobusin me studentė, ndėrsa mediat italiane raportojnė se i ka kėrcėnuar studentėt me jetė: “Dua t’i jap fund, vdekjet nė Mesdhe duhet tė ndalen”. “Nuk shpėtoni tė gjallė”. Policia ka mundur tė ndėrhyjė nė kohė, ndėrsa asnjė prej studentėve nuk ėshtė plagosur.
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2019, 08:55   #164
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,349
Thanks: 6,208
Thanked 7,307 Times in 4,703 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 333
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Masakėr nė Zelandėn e Re

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Njė 47-vjeēar me origjinė senegaleze, i identifikuar si Ousseynou Sy ėshtė arrestuar nga policia e Milanos pasi ka marrė peng njė autobus me nxėnės dhe mė pas e ka djegur. Ngjarja ka ndodhur nė San Donato, nė afėrsi tė Milanos.

Burri me dokumente italiane qė prej vitit 2004 rezulton tė jetė njė person me precedentė penalė, pėr drejtim mjeti nė gjendje tė dehur dhe dhunė seksuale.

Ai ka marrė peng sot autobusin me studentė, ndėrsa mediat italiane raportojnė se i ka kėrcėnuar studentėt me jetė: “Dua t’i jap fund, vdekjet nė Mesdhe duhet tė ndalen”. “Nuk shpėtoni tė gjallė”. Policia ka mundur tė ndėrhyjė nė kohė, ndėrsa asnjė prej studentėve nuk ėshtė plagosur.
bythziu me pashaporte italiane. italiani giu le mutande
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2019, 09:02   #165
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,517
Thanks: 860
Thanked 1,445 Times in 826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Masakėr nė Zelandėn e Re

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
bythziu me pashaporte italiane. italiani giu le mutande
Mė vajti gjaku mu dje nė fund tė kėmbėve..

sa u mor vesh mirė se ēa ishte.... kemi kalamaj qė lėvizin nėpėr autobuza..
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2019, 09:15   #166
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,349
Thanks: 6,208
Thanked 7,307 Times in 4,703 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 333
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Masakėr nė Zelandėn e Re

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Mė vajti gjaku mu dje nė fund tė kėmbėve..

sa u mor vesh mirė se ēa ishte.... kemi kalamaj qė lėvizin nėpėr autobuza..
po e njejta me ndodhi mu kur hyni ai palla ne panairin e krishlindjeve.
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2019, 11:30   #167
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,517
Thanks: 860
Thanked 1,445 Times in 826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Masakėr nė Zelandėn e Re

edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2019, 11:32   #168
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,517
Thanks: 860
Thanked 1,445 Times in 826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Masakėr nė Zelandėn e Re

edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2019, 11:33   #169
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,517
Thanks: 860
Thanked 1,445 Times in 826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Masakėr nė Zelandėn e Re

edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur