Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-03-2019, 19:33   #561
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,219
Thanks: 1,528
Thanked 2,069 Times in 1,182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 88
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?


Rreth-rrotullim ne Shqiperi, me sakte ne Shenavlash.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 11:42   #562
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,747
Thanks: 3,662
Thanked 2,905 Times in 1,421 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

moti sot dhe neser

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Marya : 25-03-2019 nė 12:07
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 25-03-2019, 12:09   #563
Beaute
V.I.P
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 16,264
Thanks: 4,085
Thanked 9,724 Times in 3,293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 264
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Me vjen keq per Ty Marya . Beaucoup de stres bonne courage ma belle .....

Sa lash punen ,Hipi ne makine shoh nje tip ambulance ( po nuk ishte ambulance) qe gati me preku makinen .
Oooo i thčm nga brenda prit te dal dhe parko rehat .
Sikur nuk kishte vende me Po donte me parku Aty . Oh sa i trashe! Ishte burre dmth .

Len makinen gjys Te parkuar ( nderkohe un po dilja ) e me vjen ne xham .
Ke nevoj per ndihme ?
I Thash : Pardon???? Non merci ( jo Flm )

Pi Ti sikur Po vuan per parking i thčm ,Ke vende plot Po nese do me patjeter ktu dale se Po iki un .

Punon ktu ? Me thot
Po i Thash pse ?
T’es trop belle , trop mignonne . On peut allé boire un verre ? Ou t’es pressé ?

Imaginez vous .. o zot Thash me vete nga mu shpif ky gje e trash mua . Mire qe desh me prishi makinen , me vonoj po pa i bėr Ju dredh qerpiku Te fton dhe Te pish dicka .

Faleminderit i Thash po Jo Jam me nxitim.
Pse tha Te bezdis ?

Jo i Thash po thjesht Jam e martuar e po me prźt burri ne shpi.
Ah je e martuar tha domage..

Po i Thash ciao et merci .

I Thash nje indietro me nerva e Ika .
Ishalla nuk ndeshem me me Te .

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beaute : 25-03-2019 nė 12:16
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 25-03-2019, 13:28   #564
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,747
Thanks: 3,662
Thanked 2,905 Times in 1,421 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

nje shoqe kishte nxjerre nje foto me djalin e saj te perqafuar
ajo eshte ndare nga i shoqi qe kur ishte ne fakultet , nedrkoh qe djali i tyre ishte vec 1 vjec dhe sot djali i eshte rritur aq shume dhe i ngjan si dy pika uji me te atin
dhe kur i pashe per nje moment mendova se mos ishte ish i shoqi
sa e ciuditeshme eshte jeta , ajo nuk eshte rimartuar qe atehere ,
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 25-03-2019, 14:22   #565
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,087
Thanks: 3,223
Thanked 5,759 Times in 1,941 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 99
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Uroj ai djale te dije tia shperblej nenes se vet perkushtimin e saj.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 25-03-2019, 14:25   #566
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,011
Thanks: 366
Thanked 1,282 Times in 538 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

qe si njoh kta famoset hic. me vjen tjetri me rrin 2 ore ne zyre bejme pak muhabet merrem me ato qe i duheshin dhe ne fund e mora vesh qe na ishte koke e rende. Pikaaa mua
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 16:37   #567
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 33,909
Thanks: 14,728
Thanked 18,496 Times in 7,263 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 424
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

fakti qe enderrova sikur kisha gjithe keto cokollata te mira...dhe kur u ngrita me erdhi inat qe si kam se pertoj te shkoj ne pazar
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 25-03-2019, 17:04   #568
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 43,934
Thanks: 12,896
Thanked 11,371 Times in 6,985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 580
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Edhe unė pash nė ėndėrr sikur shkova me avion nė Athinė dhe mbasi kisha ikur nga aeroporti kur shkoj nė hotel shikoj qė kisha haruar pasaportėn nė shtėpi nė Shqipėri
Dhe po shaja atė tė hotelit dhe i thoja na kartėn ID se boll e ke.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 25-03-2019, 17:17   #569
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 33,909
Thanks: 14,728
Thanked 18,496 Times in 7,263 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 424
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?keto enderrat duken kaq reale nganjehere
para disa ditesh enderrova sikur isha ne nje “party” me burrin dhe ky fillon te flasi me nje femer dhe i prek nje nga gjokset lol, un e pash dhe u bera gati per ta vrar, i thash ska shance te funksionoj kjo martes, si guxon te prekesh nje femer tjeter nesje u ngrita me nerva dhe isha ende e merzitur me te...si guxon te ma bej kete ne enderr
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Rexhina : 25-03-2019 nė 17:26
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 25-03-2019, 17:21   #570
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,027
Thanks: 1,247
Thanked 7,188 Times in 3,184 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 244
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin


keto enderrat duken kaq reale nganjehere
para disa ditesh enderrova sikur isha ne nje “party” me burrin dhe ky fillon te flasi me nje femer dhe i prek nje nga gjokset lol, un e pash dhe u bera gati per ta vrar, i thash ska shance te funksionoj kjo martes, si guxon te prekesh nje femer tjeter nesje u ngrita me nerva dhe isha ende e merzitur me te...si gucon te ma bej kete ne enderr
Shif se ta dredh me gjithe mend
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 17:28   #571
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 33,909
Thanks: 14,728
Thanked 18,496 Times in 7,263 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 424
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Shif se ta dredh me gjithe mend
sa kam enderruar qe kam fituar llotarin ne enderr, thuaj se do ndodhet nje nga keto ditet ?
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 17:57   #572
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,087
Thanks: 3,223
Thanked 5,759 Times in 1,941 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 99
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Shif se ta dredh me gjithe mend
E thone pastaj, qe s'dalin endrrat.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 20:26   #573
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 43,934
Thanks: 12,896
Thanked 11,371 Times in 6,985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 580
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin


keto enderrat duken kaq reale nganjehere
para disa ditesh enderrova sikur isha ne nje “party” me burrin dhe ky fillon te flasi me nje femer dhe i prek nje nga gjokset lol, un e pash dhe u bera gati per ta vrar, i thash ska shance te funksionoj kjo martes, si guxon te prekesh nje femer tjeter nesje u ngrita me nerva dhe isha ende e merzitur me te...si guxon te ma bej kete ne enderr
Sa i keq ai, edhe kėtė ariti ta bėj ty?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur