Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-12-2018, 20:57   #281
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,739
Thanks: 6,266
Thanked 2,348 Times in 1,256 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Jalla mi Jolene... Icik ma omel lale se ca si shum te mocme i paske gustot..D
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2018, 21:01   #282
Jolene
Away
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,828
Thanks: 4,592
Thanked 5,797 Times in 2,729 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 626
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Ste ndihmoj dot lale, nuk shikoj telenovela une
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2018, 21:12   #283
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,739
Thanks: 6,266
Thanked 2,348 Times in 1,256 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ste ndihmoj dot lale, nuk shikoj telenovela une
Une i urrej.
Kot e thash se une ngordh per keto over 40 kaq t omla. D
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2018, 21:15   #284
Beast
V.I.P
 
Avatari i Beast
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 603
Thanks: 482
Thanked 238 Times in 157 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Beast ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Nana e dua lipes eshte e bukur.
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2018, 21:17   #285
Beast
V.I.P
 
Avatari i Beast
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 603
Thanks: 482
Thanked 238 Times in 157 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Beast ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Stunning beauty


Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beast pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2018, 21:23   #286
Beast
V.I.P
 
Avatari i Beast
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 603
Thanks: 482
Thanked 238 Times in 157 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Beast ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

interesting how both her parents have light eyes but she has brown eyes. Her sister is also light eyed. Albanians are quite mixed in eye color. A case where two light eyed parents produce a brown eyed child. Some people think Dua looks latina I say she looks very South Euro , fits well all across Southern Europe but can pass as latina too.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beast : 07-12-2018 nė 21:25
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beast pėlqehet nga
i vjetėr 08-12-2018, 08:04   #287
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,446
Thanks: 9,424
Thanked 5,037 Times in 3,138 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beast Shiko postimin
Stunning beautyI ka dy ngjyra te ndryshem Syte vajza tjeter
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 08-12-2018, 08:32   #288
Beast
V.I.P
 
Avatari i Beast
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 603
Thanks: 482
Thanked 238 Times in 157 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Beast ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin

I ka dy ngjyra te ndryshem Syte vajza tjeter
Raste shume veqante. Keshtu historianet e kane pershkru edhe Aleksandrin te madh.
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2018, 15:46   #289
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 10,638
Thanks: 8,825
Thanked 5,797 Times in 3,280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

mu me pelqen gruja e Dog the bounty hunter

dhe Anna Nicole Smith shume e bukur ka qene


Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 08-12-2018, 16:33   #290
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,725
Thanks: 1,725
Thanked 1,753 Times in 994 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Ca e mile

Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2018, 16:36   #291
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 10,638
Thanks: 8,825
Thanked 5,797 Times in 3,280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

pervec dhembeve fytyren e ka te embel lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2018, 16:43   #292
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,780
Thanks: 2,533
Thanked 4,666 Times in 1,573 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

IMG_2105.jpg

....
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 08-12-2018, 19:14   #293
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,320
Thanks: 3,525
Thanked 8,856 Times in 2,942 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Njeriu lind i bukur nuk behet
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg F435D6E8-57A8-4A57-9B52-5B38F6134159.jpg (20.3 KiloByte, 26 shikimet)
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 08-12-2018, 19:31   #294
Beast
V.I.P
 
Avatari i Beast
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 603
Thanks: 482
Thanked 238 Times in 157 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Beast ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
A je ti a ?
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2018, 19:33   #295
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 10,638
Thanks: 8,825
Thanked 5,797 Times in 3,280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

jo Beast ajo ne foto eshte celebrity ...po kam nje dyshim qe I ngjan pak Prudence
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2018, 21:53   #296
Oqeani
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,236
Thanks: 1,561
Thanked 1,101 Times in 739 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Zjarr zjarr
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-12-2018, 23:09   #297
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,739
Thanks: 6,266
Thanked 2,348 Times in 1,256 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Ca e mile

Paska ne ledha dreqi pale..D
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur