Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Filozofia | Psikologja | Sociologjia

Filozofia | Psikologja | Sociologjia Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-01-2018, 22:08   #81
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,583
Thanks: 3,154
Thanked 3,382 Times in 2,282 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Akrepi ne dileme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Dil nė fillim tė temės tė lexosh dilemėn qė mė ka ngarkuar Aleandro.
Ky nuk vinte dot Draguen ose Piratin nė dilemė por gjeti mua.
une e kam shkruajtur dje se ēfare mendoj per kshu gjonash.
nuk do beja agjentin te percjelle kush me ke, ku shkon dhe ēfare bene, se ti them dikujt mazallah nuk jam ēmendur te nxise konfliktualen mes njerezve, ani qe ketej tadhemi edhe bejme shakane.

Paramendo edhe tjetren, eshte duke ecur ajo gruaja, e dashura a ēfare eshte e mikut dhe ate te dyten as qe njeh njeriu se ēfare eshte, eshte shef i kompanise ku punon, mund te jete ndonje koleg pune ose ndonje i aferm i larget dhe ja storia iku njeri me njeren.

Ose edhe tjetra, sikur ai miku te le pa fjale dhe pa tekst dhe te thote: e di hyhyhyyyyy kete pune nuk prishem une sikur Hello Kitja me mikun per te madhin qiamet, se lajm te mire do i jipja mo
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 04-01-2018, 20:27   #82
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Akrepi ne dileme.

Akrepi, njeri i gabuar, ne vend te gabuar, pa njeriun e gabuar


p.s. perdorimi i gabuar i forumit
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur