Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-11-2017, 19:15   #361
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,519
Thanks: 12,140
Thanked 7,028 Times in 4,700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

Vellezer dhe Schwesterherz.....ACHTUNG.

ISIS merr peng Baba Dimrin!

ISIS ka lėshuar njė kėrcėnim serioz pėr tė sulmuar tregjet e krishtlindjeve nė Angli, Francė dhe Gjermani ndėrsa nė kėto posterė tė publikuar vėrehet Baba Dimri i gjunjėzuar pėrpara njė terroristi tė ISIS.
Sipas gazetės Daily Mail, nė posterėt e publikuara mes pėrkrahėsve tė grupit terrorist ISIS, thuhet se kėta ekstremistė kanė bėrė njė kėrcėnim serioz pėr tė sulmuar tregjet e krishtlindjeve nė Angli, Francė dhe Gjermani. Nė kėto posterė tė publikuar vėrehet Baba Dimri i gjunjėzuar pėrpara njė terroristi tė ISIS nė njė rrugė tė Londrės. Nė njė mesazhin e ISIS tė publikuar nė gjuhėn angleze, franceze dhe gjermane thuhet: Sė Shpejti nė festat e juaja. Ky ėshtė njė mesazh i qartė se Londra gjatė festave tė krishtlindjeve duhet tė pret ngjarje jo tė mira. Ky grup e ka quajtur vetėn ushtria e Muxhahedinėve.

PS: e kam shkruar diku besoj....pro rus dhe AntiZHUL.Kuptoheni si te doni.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 4bn3f2bf5fe6d4xtas_800C450.jpg (23.9 KiloByte, 69 shikimet)
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 27-11-2017, 19:34   #362
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: MAQEDONIA
Posts: 3,398
Thanks: 256
Thanked 587 Times in 199 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
legjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

Gute abend
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i legjenda pėlqehet nga
i vjetėr 27-11-2017, 19:34   #363
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,615
Thanks: 11,458
Thanked 10,238 Times in 6,190 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 541
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga legjenda Shiko postimin
Gute abend
Gjermanishten si shqipen lexho?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 10:53   #364
Linda
I'm like a star
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,748
Thanks: 2,396
Thanked 1,066 Times in 619 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

Hallo Leute__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Linda pėlqehet nga
i vjetėr 02-01-2018, 23:19   #365
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: MAQEDONIA
Posts: 3,398
Thanks: 256
Thanked 587 Times in 199 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
legjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

hellibron
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i legjenda pėlqehet nga
i vjetėr 02-01-2018, 23:22   #366
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,083
Thanks: 5,703
Thanked 6,665 Times in 4,250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 297
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

Sa qeka dobsu Sami Agaa
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 04-01-2018, 23:14   #367
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: MAQEDONIA
Posts: 3,398
Thanks: 256
Thanked 587 Times in 199 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
legjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

shqiptare ne gjermani jam teper te kenaqur
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2018, 07:59   #368
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,519
Thanks: 12,140
Thanked 7,028 Times in 4,700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Sa qeka dobsu Sami Agaa
Durchbruch bei Sondierungsgesprächen über große Koalition in Deutschland.

Berlin(AFP) Etwa 110 Tage nach der Bundestagswahl haben sich die Spitzen von Union und SPD grundsätzlich auf eine Neuauflage der großen Koalition geeinigt.

Nach einem 24-ständigen Verhandlungsmarathon sagte SPD-Chef Martin Schulz, er strebe nun ein Mandat des Sonderparteitags seiner Partei für Koalitionsverhandlungen an. Bundeskanzlerin Angela Merkel (CDU) sagte, sie wolle über die Bildung einer "stabilen Regierung" verhandeln.

Die drei Parteien einigten sich darauf, dass der Familiennachzug für Flüchtlinge auf tausend Menschen pro Monat begrenzt wird. Insgesamt soll die Zuwanderung die Zahl von 220.000 Menschen pro Jahr nicht überschreiten.

Die Bundestagswahl fand am 24. September 2017 statt.

Tschja....kuptohet ne shqip: jepu komve ne ruj nervat.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 4bpldcafd36991ztmc_800C450.jpg (20.4 KiloByte, 33 shikimet)
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 13-01-2018, 08:23   #369
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,519
Thanks: 12,140
Thanked 7,028 Times in 4,700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

Frage....Albanische Männer!!!

Hi... bin neu hier... brauche mal tipp... es geht um kosovo albaner männer. ..habe fast alles gelesen, dass viele nur bürgschaft hier wollen, viel negatives...
Er hat schon deutsche bürgschaft... aber sind bei denen die lügen im blut? ich hab ihn kennen gelernt als ein moderner stylischer typ.... Dann kam... er war verheiratet mit einer frau aus DE, hat 4 kinder...um die kinder will will er kämpfen...was will er denn von mir? er schwört seine liebe vor, was will er von mir? ich habe kein geld, bin gebürtige russin aber schon seit 12 jahre hier, uni..arbeit..alleine bin hier, keine unterstützung...alles alleine erreicht...was könnte er wollen? bin am verzweifeln, war schon sehr verletzt... bitte um eine ehrliche wenn sogar verletzende für mich antwort
LG

ANTWORT.

Erst mal Respekt das du dich hier so durchkämpfst obwohl fu aug dich allein gestellt bist du alles so durchziehst.Aber....... man sollte keine Vorurteile haben und sich eine eigene Meinung bilden.
Muss ehrlich sagen mit dem ganzen drumherum wäre mir das einfach zu blöd, was er will ist doch scheißegal was willst du ?

FAZIT: gjej nje tjeter baby ka Rusland.

LG von Arbeni.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 13-01-2018, 08:26   #370
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,083
Thanks: 5,703
Thanked 6,665 Times in 4,250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 297
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

Aty ku ka shtet qeveria eshte::::not necessary

lang lebe die königin Agela Merkel
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 13-01-2018, 09:09   #371
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,416
Thanks: 3,699
Thanked 2,436 Times in 1,160 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 127
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Sa qeka dobsu Sami Agaa

"Deine Worte in Gottes Ohr, mann..."
Aber der Arsch**ch hört dich nicht, fürchte ich. ..

Egal...
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Samiu : 13-01-2018 nė 09:23
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 13-01-2018, 13:14   #372
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 3,463
Thanks: 4,132
Thanked 1,174 Times in 652 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

Me pelqen gjuha gjermane pamvaresisht se nuk dij asnji fjale. C.S.Lewis ka thene qe po nuk fole gjermanisht je injorant.
Si duket gjermanishtja eshte nje gjuhe aq e pasur e kompletuar saqe nese lexon autoret gjerman ne ne gjuhe tjera kurr nuk i ke lexuar komplet. Kshtu kam degjuar gjithsesi.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Kurt pėlqehet nga
i vjetėr 13-01-2018, 13:19   #373
Oqeani
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,219
Thanks: 1,550
Thanked 1,102 Times in 738 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

Kurt ahahha dim mor si jo : Schnel, arbait, spiele, scheiseeee, krieg, umfal, ahahaha
Halt
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Oqeani pėlqehet nga
i vjetėr 13-01-2018, 13:27   #374
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 4,557
Thanks: 543
Thanked 952 Times in 628 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
Kurt ahahha dim mor si jo : Schnel, arbait, spiele, scheiseeee, krieg, umfal, ahahaha
Halt
und lojte bauchtell
__________________

I always have the shadow of smiling
Nobody can take away my smile.
What’s mine it will be...
To Eternity....😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 13-01-2018, 13:53   #375
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,519
Thanks: 12,140
Thanked 7,028 Times in 4,700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
und lojte bauchtell
Bo gallate tina por desh e hongrem ne Baustelle....
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 16-01-2018, 12:08   #376
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,142
Thanks: 3,094
Thanked 2,435 Times in 1,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

si eshte sistemi shendetesor ne gjermani
sepse shohim shume kosovare qe e flasin gjermanishten me mire se shqipen , dmth qe jetojne atje prej kohesh dhe vijne e kurohen vizitohen ne France duke i hequr si pa shtepi , si endacak nderkoh qe vishen me rroba firmato, si keta topmodelet e forumit

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Marya : 16-01-2018 nė 12:13
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2018, 12:13   #377
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,519
Thanks: 12,140
Thanked 7,028 Times in 4,700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
si eshte sistemi shendetesor ne gjermani
sepse shohim shume kosovare qe e flasin gjermanishten me mire se shqipen , dmth qe jetojne atje prej kohesh dhe vijne e kurohen vizitohen ne France duke i hequr si pa shtepi , si endacak nderkoh qe vishen me rroba firmato, si keta topomodelet e forumit
Sistemi shendetesor ne Gjermani eshte ...PERFEKT(deri ne kete CAST).Kta qe vine ne France me firmato,nuk e di se cfar mund te jene.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2018, 12:15   #378
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,083
Thanks: 5,703
Thanked 6,665 Times in 4,250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 297
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
si eshte sistemi shendetesor ne gjermani
sepse shohim shume kosovare qe e flasin gjermanishten me mire se shqipen , dmth qe jetojne atje prej kohesh dhe vijne e kurohen vizitohen ne France duke i hequr si pa shtepi , si endacak nderkoh qe vishen me rroba firmato, si keta topmodelet e forumit
Mė i mirė se nė Francė
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2018, 12:15   #379
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,142
Thanks: 3,094
Thanked 2,435 Times in 1,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

prandaj me beri pershtypje edhe mua
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2018, 12:25   #380
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,519
Thanks: 12,140
Thanked 7,028 Times in 4,700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Gjermani

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
prandaj me beri pershtypje edhe mua
Eshte ky....n.q-se semuresh per nje kohe te gjate,6 javet e para me paguan punedhenesi,me tej kasa shendetesore.Kur aksidentohesh ne pune,punedhenesi eshte i siguruar tek shoqeri sigurimesh,dhe ata me paguajne 100% te rroges.
Tek mjeku asnji cent se nga rroga paguaj taksen shendetesore.Kur mare recete nga mjekja ilacet pothuaje falas.
DESHIROJ te ngelet KESHTU,te pakten ne kete FUSHE SOCIALE.
Se harrova...nje operacion qe kam bere ASNJI pfennig apo qindarke(se ishte Marka ne ate kohe)
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga SystemA : 16-01-2018 nė 12:29
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur