Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Jurisprudencė

Jurisprudencė Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-08-2018, 11:12   #41
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,447
Thanks: 15,076
Thanked 8,904 Times in 6,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Denimin me Vdekje!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Nuk eshte nga Vlora, por nga fshati Resulaj...

Cfare mendimi keni? - 100% Jo
A duhet te ishte ne vendin tone? - Jo, sepse shumica kane vdekur kot nga mashtrimet dhe keqkuptimet.
C'mendim keni per vendet qe akoma e kane kete ligj? - Secili ben ligjin sipas vendit ku jeton. Mendimi im eshte negativ.
Aty ku ka 28 vjet qe tall bycen ka vetem nje menyre...DAJAK,se nryshe svejn men.
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2018, 11:15   #42
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,305
Thanks: 3,984
Thanked 4,289 Times in 2,892 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Denimin me Vdekje!

jo, po apruvone ligjin nuk keni per te ngelur as gjysem milioni njerez aty. E ekzekutojne kriminelin, e del me deshiren e fundit me nje status fb dhe ju vret edhe te tjereve per se gjalle
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2018, 11:18   #43
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,447
Thanks: 15,076
Thanked 8,904 Times in 6,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Denimin me Vdekje!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
jo, po apruvone ligjin nuk keni per te ngelur as gjysem milioni njerez aty. E ekzekutojne kriminelin, e del me deshiren e fundit me nje status fb dhe ju vret edhe te tjereve per se gjalle
Ne knej ka Tirona thona....ata/o qe do njelen,dalin SAKLLOM.

U krye.
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2018, 11:30   #44
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,934 Times in 1,306 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Denimin me Vdekje!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Aty ku ka 28 vjet qe tall bycen ka vetem nje menyre...DAJAK,se nryshe svejn men.
Dje pashe nje dokumentar me disa anetare te Ku Klus Klanit, ku pasi vrane tre te pafajshem, kriminelet dolen si te pafajshem ne gjykate dhe e hengren ata te varfrit qe s'kishin leke...mo na bej moral kot tani...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2018, 11:44   #45
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,447
Thanks: 15,076
Thanked 8,904 Times in 6,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Denimin me Vdekje!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Dje pashe nje dokumentar me disa anetare te Ku Klus Klanit, ku pasi vrane tre te pafajshem, kriminelet dolen si te pafajshem ne gjykate dhe e hengren ata te varfrit qe s'kishin leke...mo na bej moral kot tani...
Une di i <hajgare> tjeter....mbasi vrau dikushi x-in,i thane ypsylonat....mos u tut per denimin me vdekje, ke burgim te perjetshem,vetem n.q-se alfa do vrasi ni qeter,ti do VARESH dhe vendin tend do ta zeje zeta.
Dhe ra numri rendites...i vrasjeve.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2018, 17:03   #46
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,934 Times in 1,306 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Denimin me Vdekje!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Une di i <hajgare> tjeter....mbasi vrau dikushi x-in,i thane ypsylonat....mos u tut per denimin me vdekje, ke burgim te perjetshem,vetem n.q-se alfa do vrasi ni qeter,ti do VARESH dhe vendin tend do ta zeje zeta.
Dhe ra numri rendites...i vrasjeve.
Natalia Baksheeva dhe Dmitry Baksheeva cift kanibalist hengren 30 gra dhe shpallen te shendetshem menderisht. Mos ki frike se femra kane ngrene...


p.s. xyz kemi nje anetare partie ne forum
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur