Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika > Muzika Botėrore

Muzika Botėrore Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-11-2018, 23:22   #521
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 10,048
Thanks: 8,386
Thanked 5,493 Times in 3,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj .


Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Performer : 16-11-2018 nė 23:28
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-11-2018, 23:33   #522
Beast
Super Anėtar
 
Avatari i Beast
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 169
Thanks: 188
Thanked 91 Times in 51 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Beast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj .

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
haha yeah, I like all the songs that you posted of him , depending on the mood
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beast pėlqehet nga
i vjetėr 17-11-2018, 04:50   #523
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,509
Thanks: 12,134
Thanked 7,020 Times in 4,694 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj .

Nėse do tė duhej tė zėvendėsoheshin nė bateri Meshuggah, 8 VJEQARI Momo DeMONSTER do tė ishte i drejtė pėr postin.


Ndryshimi i takteve te ekzekutimit apo luajtja e kembeve dhe duarve per shtatė minuta dhe ndėrrimet eksperimentale e bėjnė kėngėn njė punė tė vėrtetė eksperimentale, tė cilėn tetevjecari i ZOTERON mė shumė se sa solidarisht.Nje nga kenget me te veshtira te METALIT,per te treguar TALENTIN apo AFTESINE.

PS: Ka disa klip nga Momo , pėrfshirė 'Angel of Death' tė Slayer, Panteras 'Getting' dhe njė shumėllojshmėri kėngėsh nga Cannibal Corpse, Slipknot dhe............... Qengji i Perėndisė.

FAZIT....une beja akoma QIQIN ne krevat ne moshen 96 muajsh.

KLM.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-11-2018, 11:08   #524
lenci
::
 
Avatari i lenci
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,488
Thanks: 110
Thanked 768 Times in 401 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kengen qe po degjoj .

lenci ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur