Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Filozofia | Psikologja | Sociologjia

Filozofia | Psikologja | Sociologjia Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-09-2019, 14:10   #61
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Si ta mundėsh stresin?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Poooo dhe ajo teme eshte anti stress, like a punching bag
Sot me stresoi faktikisht, pashe Hope qe kish ndrru serish dashnoren e une po ke grosha. Jete e padrejte!
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 14:15   #62
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,821
Thanks: 1,514
Thanked 8,644 Times in 3,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Si ta mundėsh stresin?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Sot me stresoi faktikisht, pashe Hope qe kish ndrru serish dashnoren e une po ke grosha. Jete e padrejte!
Nuk Ben gje me ato ai, thjedht selfies
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
🖤 (1)
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 14:19   #63
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 1,481
Thanks: 1
Thanked 344 Times in 215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Sia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėm
Re: Si ta kalosh stresin?

Me verė....
Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 14:20   #64
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,999
Thanks: 1,840
Thanked 2,018 Times in 1,522 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Si ta kalosh stresin?

Me vere te mire lol

Jo uthull hahah
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 14:48   #65
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,793
Thanks: 14,610
Thanked 8,933 Times in 5,184 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 256
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Si ta kalosh stresin?

Erdhi dimri e ke gabim ate konceptin mekanik ...psh nese ti e sheh xxx mechanic pa asnje lloj ndjeshmerie apo imagjinate esht problemi yt por humans ne pergjithsi cdo gje qe bejne nuk e kan mekanike ...rutina esht dicka tjeter por si e perjeton ate eshte dicka me e komplikuar e jo e lehte per ta pershkruar ne multidimensionalitetin e vete...
🖤 (1)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 15:39   #66
IronMan
Kindda Hero
 
Avatari i IronMan
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: Marvel Universe
Posts: 1,244
Thanks: 124
Thanked 250 Times in 130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
IronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėm
Re: Si ta kalosh stresin?

PlayStation...kur me lene
__________________
I'm IronMan!
IronMan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 15:40   #67
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,312
Thanks: 4,488
Thanked 3,486 Times in 1,659 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Si ta kalosh stresin?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga IronMan Shiko postimin
PlayStation...kur me lene
me zhgenjeve
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 16:53   #68
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 768
Thanks: 40
Thanked 285 Times in 154 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Kasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentė
Re: Si ta kalosh stresin?

Une di qe depresioni te ben te vrasesh veten, jo stresi, perndryshe te gjithe qe kane komentuar do ishin te lumtur ne parajse. Stresi eshte menyre pasigurie, frikė per te ardhmen, kur dikush nuk te lejon te besh jeten sic duhet brenda normave dhe edukates familjare, nje sinjal qe shkarkohet ne sektore te ndryshem te trupit, si organet e brendshme, ne sistemin nervor etj.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Kasėmi : 04-09-2019 nė 17:29
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 17:07   #69
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 809
Thanks: 0
Thanked 182 Times in 150 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Si ta kalosh stresin?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
N'cuq........
Epo akull ore pa kaush?
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 17:37   #70
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,575
Thanks: 11,346
Thanked 9,385 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 483
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Si ta kalosh stresin?

Hap ndonje fideo me humor nga Tano Banushi e shoke dhe iken stresi si me qen gjosen i pavler.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-09-2019, 18:14   #71
Erdhi Dimri
me ortekė
 
Avatari i Erdhi Dimri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Posts: 722
Thanks: 405
Thanked 409 Times in 233 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm
Re: Si ta kalosh stresin?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Hap ndonje fideo me humor nga Tano Banushi e shoke dhe iken stresi si me qen gjosen i pavler.
https://www.facebook.com/FlashbackCo...7903096265699/
Erdhi Dimri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur