Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-08-2019, 11:18   #41
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,559
Thanks: 5,774
Thanked 6,160 Times in 3,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Njėsia speciale kundėr tė fortėve, formohet nga policė dhe ish-ushtarakė tė stėrv

K’to po Te njentin arsyetim tipik kane ne c’do teme... llogjikisht eshte e kote qe te sjellesh edhe tema te reja/ndryshme per diskutim ...Nese Nuk je ne gjendje qe te merresh me thelbin e prb e ta analizosh/trajtosh ate pa filtra personale dhe ideale partish.

Ju ka ngecur ora tek Sali gomari
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 12:28   #42
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,821
Thanks: 1,514
Thanked 8,644 Times in 3,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Njėsia speciale kundėr tė fortėve, formohet nga policė dhe ish-ushtarakė tė stėrv

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Oreeeee po ca flisni kshu ju ooooo po kaq te pavendosur jeni kaq mos besues ndaj vetes edhe atyre qe ju rrethojn jeni Shqiptar!!!
Kryeministri nuk po vendos diktature thjesht por ndan shapin nga sheqeri por kur kjo i bjen ne koke informalitetit dhe korrupsionit qe eshte shtrire gjate e gjere e po ben sehir athere gjerat perkeqsohen dhe pershkallzohen.
Une nuk perkrah asnje parti dhe mbeshtes qeverine legjitime kushdo te jete ajo jam njeri qe zbaton ligjin dhe ndikohem ndaj tij kur dikush pa ndershmerisht e shkel ate.

Mos me tregoni tani pralla me ate me kte apo me ate qe ishte ish ushtarakisht politikisht kriminalisht.
Oreee, keta pa fillu mire punen shif ca paniku i kap. Panik attack. Jo po if. U shkoi jeta me If.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 19:01   #43
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 809
Thanks: 0
Thanked 182 Times in 150 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Njėsia speciale kundėr tė fortėve, formohet nga policė dhe ish-ushtarakė tė stėrv

Zhduket kamera e policisė. Pajisja ishte blerė pėr operacionet speciale

Pas skandalit tė pajisjes, “IMSI-Catcher” qe dosje e cila u mbyll pėr shkak tė afateve hetimore, njė pajisje tjetėr speciale ėshtė zhdukur nė policinė e shtetit.

Aparatura speciale ėshtė blerė nė nėntor 2014 dhe duhej pėrdorur pėr survejim, nga grupi operacional special qė pėrbėhet nga agjente civilė dhe qė marrin pjesė nė aksione sekrete, pėr evidentimin e personave me probleme me ligjin dhe mė pas arrestimin e tyre.
Mungesa e pajisjes u evidentua gjatė njė kontrolli dhe menjėherė materialet iu referuan prokurorisė sė kryeqytetit.

Kjo ėshtė aparatura speciale dhe e aksesorėve tė saj qė ka kushtuar shtatė milionė lekė, por qė nuk ėshtė pėrdorur asnjėherė tė vetme nė aksionet sekrete.

Invetarizimi i teknikės dhe pajisjeve SVO, pra i sektorit tė veprimtarisė operacionale ka nisur me urdhėr tė drejtorit tė pėrgjithshėm tė shėrbimit tė ēėshtjeve tė brendshme dhe ankesave.

Njė kontroll i tillė ėshtė kryer pėr shkak tė njohjes sė situatės pėr tė planifikuar se ēfarė pajisjesh duheshin kryer mė tej.

Pajisja mė sistem regjistrimin e videove, me vlerė 7 milionė lekė duhet tė ishte nė magazinė, por ndėrkohė mungon, thuhet nė shkresėn e Komsionit tė Inventarizimit .

Pajisja ishte e shėnuar me numėr 139, cope njė . Nė kėto kushte Drejtoria e Hetimit ka kryer verifkime duke administruar nga kartoteka, dosjen e prokurimit me objekt blerje sisteme vėzhgimi dhe regjistrimin e klasifikuar sekret, por edhe akte tė brendshme pėr blerjen e aparaturės.

Pas veprimeve qė janė kryer nė sekret, prokuroria ka regjistruar ēėshtjen pėr shpėrdorim detyre.

Top Channel
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 19:10   #44
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,776
Thanks: 1,301
Thanked 2,172 Times in 1,211 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Njėsia speciale kundėr tė fortėve, formohet nga policė dhe ish-ushtarakė tė stėrv

Do e ketė marrė magazinieri pėr dasėm, tė bėj ndonjė lek se ėshtė dhe sezoni.... do e sjellė prapė po duroni nga fundi gushtit
🖤 (1)
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 20:14   #45
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,221
Thanks: 345
Thanked 610 Times in 448 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Re: Njėsia speciale kundėr tė fortėve, formohet nga policė dhe ish-ushtarakė tė stėrv

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Do e ketė marrė magazinieri pėr dasėm, tė bėj ndonjė lek se ėshtė dhe sezoni.... do e sjellė prapė po duroni nga fundi gushtit
Po kjo esht nje kokerr bizelje, mer miku im, ne raport me ato qe kan zhvat e vijojn te zhvatin shefat e kryetarat, plus ish-at.
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 20:38   #46
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 809
Thanks: 0
Thanked 182 Times in 150 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Njėsia speciale kundėr tė fortėve, formohet nga policė dhe ish-ushtarakė tė stėrv

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 20:46   #47
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,139
Thanks: 0
Thanked 1,018 Times in 885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Re: Njėsia speciale kundėr tė fortėve, formohet nga policė dhe ish-ushtarakė tė stėrv

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin

Ju ka ngecur ora tek Sali gomari
po me gomarin c'pate? ai i gjori vec mban ne kurriz budalliqet e salinjve.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 22:04   #48
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,540
Thanks: 3,648
Thanked 4,194 Times in 2,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Re: Njėsia speciale kundėr tė fortėve, formohet nga policė dhe ish-ushtarakė tė stėrv

Citim:
Ajo qė e kam anoncuar disa kohė mė parė dhe qė...
Anoncuar. Wtf.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 17:33   #49
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,188
Thanks: 6,851
Thanked 3,179 Times in 1,304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Re: Njėsia speciale kundėr tė fortėve, formohet nga policė dhe ish-ushtarakė tė stėrv

__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 20:36   #50
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 768
Thanks: 40
Thanked 285 Times in 154 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Kasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentė
Re: Njėsia speciale kundėr tė fortėve, formohet nga policė dhe ish-ushtarakė tė stėrv

Do jete Njesi Speciale kunder grarise... Tipo Fast Food-i.
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 20:40   #51
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,681
Thanks: 842
Thanked 1,413 Times in 1,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Njėsia speciale kundėr tė fortėve, formohet nga policė dhe ish-ushtarakė tė stėrv

keta do bejne namin
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 05:16   #52
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,598
Thanks: 10,936
Thanked 5,955 Times in 2,817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Njėsia speciale kundėr tė fortėve, formohet nga policė dhe ish-ushtarakė tė stėrv

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Ne Kolumbi e ktheu Sali gomari qekur brake in me force depot e armeve dhe krijoi k’to bandat kriminale ne fjale, nga ajo kohe e kane rrjedhen k’to bandat kriminale miushe.

Leri emocionet e partise, faktet flasin vete .

Tani i duhet Edit... te pastroje llumin e Sali gomarit dhe te paguaje per pasojat.
Po pra. Po merreni me pasojat, ndėrkaq po amnistoni shkaktarin.

Ky shkaktari prishi Shqipėrinė dhe shqiptarizmėn!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 05:42   #53
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,019
Thanks: 3,489
Thanked 2,806 Times in 1,894 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Njėsia speciale kundėr tė fortėve, formohet nga policė dhe ish-ushtarakė tė stėrv

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Po pra. Po merreni me pasojat, ndėrkaq po amnistoni shkaktarin.

Ky shkaktari prishi Shqipėrinė dhe shqiptarizmėn!
Kėsaj i thonė tė fshihesh mbas gishtit. Mė vin keq se je burrė nė moshė dhe merresh me mėndjet e........ A e di ti zotėri qė Ish-Ministri i Brendshėm rrezikon tė hajė 12 vjet burg si trafikant droge? Kush i tha atij qė tė merresh me drogė, Saliu? Jo. I tha shefi i tij, ai i e vendosi qė ta kthente vendin nė njė plantation gjigand droge pėr interesa tė qarqeve tė caktuar ndėrkombėtare duke na futur nė njė valle nga e cila ne nuk dalim dot mė. E plotė tė tjera. Kėto nuk e shfajėsojnė Saliun nga krimet e tij.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga King Bardhyl : 12-09-2019 nė 06:01
🖤 (1)
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 08:26   #54
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,439
Thanks: 8,355
Thanked 6,399 Times in 2,706 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Re: Njėsia speciale kundėr tė fortėve, formohet nga policė dhe ish-ushtarakė tė stėrv

Kot e kane ngritur, nuk vlen asnje grosch…
Eshte e kote qe policeve u bien kembet per te kapur keqberesit kur Gjyqsori i manget dhe handikapat i liron diten e e neserme.
Problemi eshte tek Gjyqsori dhe jo tek metodika, profesionaliteti dhe mjetet e policise ne arrestimin e keqberesve.
Kapeni problemin nga koka dhe jo nga bishti…!!!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
🖤 (1)
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 13:04   #55
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 809
Thanks: 0
Thanked 182 Times in 150 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Njėsia speciale kundėr tė fortėve, formohet nga policė dhe ish-ushtarakė tė stėrv

Problemi o te Skenderbeu babe, dhe Mamica Spiropali.

Leji gjykatesit se sbejne gje me koke te tyre, me koken e tyre marrin noj lek njoj fakiri, por per kshu punesh te fortesh, pyt ne durres, se aty o koka e piovres
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 18:03   #56
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,019
Thanks: 3,489
Thanked 2,806 Times in 1,894 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Njėsia speciale kundėr tė fortėve, formohet nga policė dhe ish-ushtarakė tė stėrv

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Kot e kane ngritur, nuk vlen asnje grosch…
Eshte e kote qe policeve u bien kembet per te kapur keqberesit kur Gjyqsori i manget dhe handikapat i liron diten e e neserme.
Problemi eshte tek Gjyqsori dhe jo tek metodika, profesionaliteti dhe mjetet e policise ne arrestimin e keqberesve.
Kapeni problemin nga koka dhe jo nga bishti…!!!
Po deshe ta kapesh problemin nga koka atehere te ato pese-gjashte familje qe sundojne vendin ngec ceshtja, gjyqesori, prokuroria, policia, etj, jane ushtare. Nuk duan ata qe te sundoje ligji ne vend.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
🖤 (1)
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 18:21   #57
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,575
Thanks: 11,346
Thanked 9,385 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 483
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Njėsia speciale kundėr tė fortėve, formohet nga policė dhe ish-ushtarakė tė stėrv

Do te jete krijuar sa per te mare ato ndihma nga USA, Gjermani e Pepinot....pastaj keta specialistat do te vjedhin transportiere parashe, banka e aeropllane, sepse nuk do tu dali rroga.

Arrestimet fillohen duke bllokuar aqeroportet dhe daljet nga deti e kufiri e niset pers se mbarit qe ne Kryeministi, presidence, parlament, prokurori, ministrira, seli partish mizerablash e horrash.....pergjate bulevardit ku kane ngritur kullat plehrat me Dolqe mullaqet dhe sistematikisht kalohet neper rrethe.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 12-09-2019 nė 18:51
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur