Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-09-2017, 08:23   #21
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,186
Thanks: 341
Thanked 2,513 Times in 1,472 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mire se ju gjej, te dashur!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Te merr malli ty?
Rralle, heren e fundit per mian
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2017, 08:32   #22
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,992
Thanks: 0
Thanked 604 Times in 527 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mire se ju gjej, te dashur!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Rralle, heren e fundit per mian
Si vera dhe duhani?
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2017, 08:40   #23
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,186
Thanks: 341
Thanked 2,513 Times in 1,472 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mire se ju gjej, te dashur!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Si vera dhe duhani?
Komplet ndryshe, ato zere se nuk i kam pire ndonjehere.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2017, 08:45   #24
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,992
Thanks: 0
Thanked 604 Times in 527 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mire se ju gjej, te dashur!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Komplet ndryshe, ato zere se nuk i kam pire ndonjehere.
e kuptoj, por ti do doje qe mia te ishte gjithmone me ty. Apo jo?
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2017, 08:47   #25
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,186
Thanks: 341
Thanked 2,513 Times in 1,472 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mire se ju gjej, te dashur!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
e kuptoj, por ti do doje qe mia te ishte gjithmone me ty. Apo jo?
Jo, nuk mund te dua dicka qe nuk realizohet. por edhe sikur prape do do mesohesha edhe pa te larg meje besoj. Me eshte bere droge thua?
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2017, 08:51   #26
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,992
Thanks: 0
Thanked 604 Times in 527 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mire se ju gjej, te dashur!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Jo, nuk mund te dua dicka qe nuk realizohet. por edhe sikur prape do do mesohesha edhe pa te larg meje besoj. Me eshte bere droge thua?
te mesuarit e te besuarit eshte problemi.

nese je shpirterisht e lire, mia dhe gjithcka e dashur do jete gjithmone me ty.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2017, 08:57   #27
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,186
Thanks: 341
Thanked 2,513 Times in 1,472 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mire se ju gjej, te dashur!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
te mesuarit e te besuarit eshte problemi.

nese je shpirterisht e lire, mia dhe gjithcka e dashur do jete gjithmone me ty.
Nuk jam akoma shpirterisht e lire.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2017, 09:00   #28
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,992
Thanks: 0
Thanked 604 Times in 527 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mire se ju gjej, te dashur!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Nuk jam akoma shpirterisht e lire.
Malli si vera dhe duhani.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i uj me gaz pėlqehet nga
i vjetėr 24-09-2017, 11:30   #29
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 2,900
Thanks: 0
Thanked 989 Times in 753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mire se ju gjej, te dashur!

Skifter.
Ore se po na ben te shtijme nga 10 euro si forum te vish ne Shqiperi.Nuk mundesh te kthehesh apo si ? Me c'po shoh une ti qenke i djeg fare (ta them pa asnje te keq).Kaq i zene je sa nuk gjen dot ca dite te kthehesh ne Shqiperi.Gjej ca dite dhe kthehu.Do te te bej mire.Lere boten me kryq e terthor,se aty e gjen prap.Nuk iken, se e kane lidh te tjeret me kohe per huri.Ajo qe te iken eshte Shqiperia, asaj s'po j'a gjejme dot anen ne.Kane shqipetaret qe nga 1990,leshuar nga zinxhiri,hu me hu,s'po gjejne hu me u lidh.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i lonely_lion pėlqehet nga
i vjetėr 24-09-2017, 22:10   #30
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,805
Thanks: 1,433
Thanked 1,331 Times in 635 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mire se ju gjej, te dashur!

Mire se erdhet, pac kemben e mbar!
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Puhiza pėlqehet nga
i vjetėr 25-09-2017, 00:19   #31
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 10,283
Thanks: 8,923
Thanked 4,642 Times in 2,104 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 138
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Mire se ju gjej, te dashur!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga skifteri Shiko postimin
Kur je larg vendit tend, dhe k'te e kam provuar vete, cdo bashkevendas qe takon, te duket i afert! Se c'ke nje ndjenje te vecante ndersa flet me ate person!
U bene vite larg Shqiperise, edhe pse degjoj se po behet gjithnje e me e veshtire te jetosh atje, prape se prape me ka marre malli shume! U bene ca kohe, ca vite qe hyj ne keto forumet dhe lexoj lajme e degjoj edhe komente nga ju te gjithe, e shpesh edhe them sa humbin kohe duke shkruar lart e poshte gjera pa vlere a biseda pa lidhje, por kerkoj ndjese per kete mendim cvleresues te ketyre forumeve dhe gjerave qe keni shkruar!
E quajta veten Skifteri per arsye te aftesise se shikimit te Skifterit dhe kjo nga distanca shume te largeta e nga lartesite. Prej vitesh kam pare e tani po vij e dua te rri ne mes tuaj!
Mire se ju gjeta dhe njehere!
Po akoma vetėm me dy postime, o skifter!
Kjo mė mė bėn tė dyshoj pėr dy gjėra: ose tė ėshtė dobėsuar shikimi ... ose .... thonė "Skifteri nuk gjuan miza" hahahahah ( kėshtu po na nėnēmon... hahah )

Aktivizohu mik. Nė kėtė postim na bėre pėr vete. Unė kam pritur mė shumė prej teje!

Respekt,
__________________
Mirėkuptim, tolerancė dhe shumė, shumė dashuri!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 25-09-2017 nė 00:23
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 25-09-2017, 01:24   #32
skifteri
V.I.P
 
Avatari i skifteri
 
Data e antarėsimit: Aug 2016
Vendndodhja: Canada
Posts: 682
Thanks: 877
Thanked 284 Times in 138 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
skifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Re: Mire se ju gjej, te dashur!

Kjo mė mė bėn tė dyshoj pėr dy gjėra: ose tė ėshtė dobėsuar shikimi ... ose .... thonė "Skifteri nuk gjuan miza" hahahahah ( kėshtu po na nėnēmon... hahah )

Aktivizohu mik. Nė kėtė postim na bėre pėr vete. Unė kam pritur mė shumė prej teje!

Miqte e mi,
do tė shkruaj qe c'ke me te, por ti mos fillo dyshimet menjehere se eshte ndryshimi i kohes, koha, dhe se nuk mund te hyj here pas here! Do perpiqem te hyj me shpesh se me pare, por shkrimet do te jene me te permbledhura!
Te pershendes vella!
skifteri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i skifteri pėlqehet nga
i vjetėr 25-09-2017, 05:49   #33
skifteri
V.I.P
 
Avatari i skifteri
 
Data e antarėsimit: Aug 2016
Vendndodhja: Canada
Posts: 682
Thanks: 877
Thanked 284 Times in 138 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
skifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Mire se ju gjej, te dashur!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Puhiza Shiko postimin
Mire se erdhet, pac kemben e mbar!
Pershendetje Puhize,
Mire se te gjeta, te mira e te mbara te kesh dhe ti, e kudo te jesh, qofsh e lumtur!
Eshte me te vertete kenaqesi te jesh ne mesin tuaj; si kur te gjithe te flasin e ndihesh sikur sapo hyre ne nje dhome Shqiperie ku sejcili te pershendet, edhe pse thone te njejtat fjale, si dhe kur flet me sejiclin pastaj vec e vec!
Na qofte mbare!
skifteri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-11-2017, 20:25   #34
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 3,228
Thanks: 157
Thanked 978 Times in 617 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mire se ju gjej, te dashur!

Mire se vjen skifteri, urojme te kalosh sa me mire ne kete sofer debati.
Gjithe te mirat plako.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur