Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: A eshte turp te jesh homoseksual???
Po 47 61.84%
Jo 24 31.58%
Jam ne medyshje 5 6.58%
Votues: 76. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-11-2017, 23:33   #521
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,555
Thanks: 106
Thanked 1,048 Times in 777 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Ishte....tani eshte bere krenari.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-12-2017, 09:42   #522
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,442
Thanks: 4,702
Thanked 2,028 Times in 893 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 163
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Ishte....tani eshte bere krenari.
Edhe mode. Turp te kene ata qe ngelin pas me moden tani.
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-12-2017, 09:50   #523
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,131
Thanks: 0
Thanked 3,008 Times in 1,699 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Edhe mode. Turp te kene ata qe ngelin pas me moden tani.
Mode nuk eshte. Duket sikur ekziston tendenca e rritjes se numrit te homoseksualeve por, ne fakt, homoseksualiteti ka qene fenomen i njejte ne te gjitha koherat. Shoqeria sot po e gjykon me pak prandaj edhe deklarimi i tij behet me lehte. Nuk mendoj se njerezit deklarohen homoseksual per mode. Seksualiteti eshte nje nga dimensionet me te ndjeshme te brendesise se njeriut, per t’u bere mode.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mistrece pėlqehet nga
i vjetėr 19-11-2018, 06:52   #524
grandegroso
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
grandegroso ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

te behesh burr do force grua esht me e leht te behesh, pra homoseksual dmth mashkull qe ska forc te behet burr, pra mashkull i dobet. por idjotat nuk din nje gje qe burr nuk duhet forc fizike te behesh, edhe nje tetraplegjik mund te behet burr, madje dhe nje grua mund te behet burr sepse burr te ben forca e karakterit jo forca fizike, kete gje nuk din ose nuk e kam ata qe behen homoseksual, skan forc karakteri jan te dobet dhe idjota, sepse ka nje llaf shqiptar qe thot burri vlen aq sa di dhe di aq sa mban mend. pra perderi sa homoseksualet nuk vlejn si burra i bie qe nuk din. dhe e vertet esht njerzit me tralala nga mendja jan ata.
grandegroso nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2018, 08:20   #525
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 21,466
Thanks: 1,649
Thanked 1,643 Times in 1,226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 127
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Eshte turp
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2018, 09:17   #526
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,450
Thanks: 6,575
Thanked 4,934 Times in 2,098 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

jo ore cne, biles tani nuk i quajne me ashtu, por i quajne balerin, kulturist, etj gjona te ktij lloji
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2018, 09:53   #527
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,780
Thanks: 2,533
Thanked 4,675 Times in 1,573 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Nuk ka pse te jete mė.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2018, 10:25   #528
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,450
Thanks: 6,575
Thanked 4,934 Times in 2,098 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Kam vetem nje pyetje per te gjithe ata qe jane prinder:
A do ta mireprisnit faktin qe nje dite te bukur me diell, vajza apo djali juaj tju thoshte: i/e dashur nene dhe baba, une jam nje cikez ndryshe nga te tjeret, dhe nuk me pelqen ajo placka si gjith dynjoja, por me pelqen Side B, e thene ne menyre figurative.
A ju vendos ne siklet ky pohim i femijes tuaj? A mendoni qe endrra juaj si prind per nje dasem te bukur dhe madheshtore, me fustan te bardhe apo kostum dhenderie, te gjitha planet per avenirin e tij/asaj,(ashtu si edhe dasma juaj dikur ne vaktit) pra te gjese me te shtrenjte qe keni ne kete bote- pra femijes tuaj-, shuhet si nje cigare ne nje tavell te piste kafeneje pazari?
Natyrisht njeriu nuk jeton as per qef dhe as per inat te te tjereve, por meqenese gjithkush nga ne eshte pjese e shoqerise dhe e nje rrethi familjar, pra te lidhur me nje mije fije me shoqerine dhe fisin qe na rrethon, do te doja te dija mendimin e atyre qe kane femije me tendenca te tilla, sesi do ti pergjigjeshin pyetjeve te tilla: Sa kalamaj ke, i ke martuar apo jo, ku e ke dhene/pse e ke dhene, a je bere gjysh/e dhe cfare thone nipat dhe mbesat?! Do ti thonit haptazi qe kalamonin tim e kom pederast, apo do ti binit anej nga Kina larg e larg duke i thene qe femija juaj eshte thjesht balerin apo kulturist? Te pergjigjen vetem ato qe jane prinder dhe jo ata qe skane kalamoj!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 19-11-2018, 10:33   #529
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,510
Thanks: 9,466
Thanked 5,052 Times in 3,150 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Kam vetem nje pyetje per te gjithe ata qe jane prinder:
A do ta mireprisnit faktin qe nje dite te bukur me diell, vajza apo djali juaj tju thoshte: i/e dashur nene dhe baba, une jam nje cikez ndryshe nga te tjeret, dhe nuk me pelqen ajo placka si gjith dynjoja, por me pelqen Side B, e thene ne menyre figurative.
A ju vendos ne siklet ky pohim i femijes tuaj? A mendoni qe endrra juaj si prind per nje dasem te bukur dhe madheshtore, me fustan te bardhe apo kostum dhenderie, te gjitha planet per avenirin e tij/asaj,(ashtu si edhe dasma juaj dikur ne vaktit) pra te gjese me te shtrenjte qe keni ne kete bote- pra femijes tuaj-, shuhet si nje cigare ne nje tavell te piste kafeneje pazari?
Natyrisht njeriu nuk jeton as per qef dhe as per inat te te tjereve, por meqenese gjithkush nga ne eshte pjese e shoqerise dhe e nje rrethi familjar, pra te lidhur me nje mije fije me shoqerine dhe fisin qe na rrethon, do te doja te dija mendimin e atyre qe kane femije me tendenca te tilla, sesi do ti pergjigjeshin pyetjeve te tilla: Sa kalamaj ke, i ke martuar apo jo, ku e ke dhene/pse e ke dhene, a je bere gjysh/e dhe cfare thone nipat dhe mbesat?! Do ti thonit haptazi qe kalamonin tim e kom pederast, apo do ti binit anej nga Kina larg e larg duke i thene qe femija juaj eshte thjesht balerin apo kulturist? Te pergjigjen vetem ato qe jane prinder dhe jo ata qe skane kalamoj!
Nuk do I bija nga Kina por nga San Francisco

Une jam babe po femijet I Dua te drejte si pushka

Dhe mos harro se dhe homot bejne kalamaj, se qysh e tek nuk e di Po e gjejne anen dhe bejne
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 19-11-2018, 10:37   #530
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,450
Thanks: 6,575
Thanked 4,934 Times in 2,098 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Nuk do I bija nga Kina por nga San Francisco

Une jam babe po femijet I Dua te drejte si pushka

Dhe mos harro se dhe homot bejne kalamaj, se qysh e tek nuk e di Po e gjejne anen dhe bejne
po po ke te drejte, i blejne tek supermarket poshte shtepise ose ja u sjell lejleku te varur ne sqep dhe ja hedh nga catia apo oxhaku….
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 19-11-2018, 10:39   #531
Smokkie
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Posts: 712
Thanks: 18
Thanked 212 Times in 153 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Smokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Turp nuk eshte po as nder i madh nuk eshte. Se tani eshte e modes te mburren keta e keto..sikur kushedi ca jane!
__________________
Qesh sot se neser do jete me keq!
Smokkie nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Smokkie pėlqehet nga
i vjetėr 19-11-2018, 10:45   #532
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Te mbyllet tema!
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2018, 10:54   #533
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,333
Thanks: 3,530
Thanked 8,866 Times in 2,948 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Mos e paqa rrisk.
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 19-11-2018, 10:57   #534
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,510
Thanks: 9,466
Thanked 5,052 Times in 3,150 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Mos e paqa rrisk.
Ti dhe Baba beni sikur nuk e kuptuat qe une dola hapur
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 19-11-2018, 11:11   #535
Beast
V.I.P
 
Avatari i Beast
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 646
Thanks: 495
Thanked 251 Times in 168 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Beast ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Nuk osht puna jem cka bajn njerzt tjer edhe per veti nuk po du as pune me njerz homoseksual sepse ata shoqnin e keqkuptojn, mendojn qe osht diqka ma shume se veq shoqni edhe munen me provu diqka, kan qene do raste, por une kom ni per meshkuj qe kane sex me tjeter meshkuj edhe qe jane kane te martun me gru e thmi, edhe keta kane qene meshkuj Shqiptar. Kjo osht degjenerim e madhe. Athere je 100% gay kur te pelqen ma mir sex me meshkuj se me femer / gruen tane.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beast : 19-11-2018 nė 11:14
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2018, 11:12   #536
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,442
Thanks: 4,702
Thanked 2,028 Times in 893 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 163
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Kam vetem nje pyetje per te gjithe ata qe jane prinder:
A do ta mireprisnit faktin qe nje dite te bukur me diell, vajza apo djali juaj tju thoshte: i/e dashur nene dhe baba, une jam nje cikez ndryshe nga te tjeret, dhe nuk me pelqen ajo placka si gjith dynjoja, por me pelqen Side B, e thene ne menyre figurative.
A ju vendos ne siklet ky pohim i femijes tuaj? A mendoni qe endrra juaj si prind per nje dasem te bukur dhe madheshtore, me fustan te bardhe apo kostum dhenderie, te gjitha planet per avenirin e tij/asaj,(ashtu si edhe dasma juaj dikur ne vaktit) pra te gjese me te shtrenjte qe keni ne kete bote- pra femijes tuaj-, shuhet si nje cigare ne nje tavell te piste kafeneje pazari?
Natyrisht njeriu nuk jeton as per qef dhe as per inat te te tjereve, por meqenese gjithkush nga ne eshte pjese e shoqerise dhe e nje rrethi familjar, pra te lidhur me nje mije fije me shoqerine dhe fisin qe na rrethon, do te doja te dija mendimin e atyre qe kane femije me tendenca te tilla, sesi do ti pergjigjeshin pyetjeve te tilla: Sa kalamaj ke, i ke martuar apo jo, ku e ke dhene/pse e ke dhene, a je bere gjysh/e dhe cfare thone nipat dhe mbesat?! Do ti thonit haptazi qe kalamonin tim e kom pederast, apo do ti binit anej nga Kina larg e larg duke i thene qe femija juaj eshte thjesht balerin apo kulturist? Te pergjigjen vetem ato qe jane prinder dhe jo ata qe skane kalamoj!
Une nuk e di babe ca do beja e si do veproja ne nje situate te tille, Zoti mos me sjellte ne nje situate te tille, se do merzitesha shume po me tej sdi sesi. Kam frike per brezat e ardhshem
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i *ARiel* pėlqehet nga
i vjetėr 19-11-2018, 11:16   #537
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,141
Thanks: 7,111
Thanked 5,675 Times in 2,368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Shumica e votave jane PO, e quajne turp te qenurit homo !

U pa puna ... kurre ne Evrope s'kemi me hi ...

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 19-11-2018 nė 11:19
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 19-11-2018, 11:18   #538
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 5,065
Thanks: 27
Thanked 1,149 Times in 774 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Shumica e votave jane PO, e quajne turp te qenurit homo !

U pa puna ... kurre ne Evrope s'skemi me hi ...
Kot nuk thone do sum Europa o Socio

Hic fare nuk o Turp perderisa nuk i afrohesh atij 1 meter Katrorit tim.
__________________

I always have the shadow of smiling
Nobody can take away my smile.
What’s mine it will be...
To Eternity....😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 19-11-2018, 11:22   #539
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,305 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Tashti.....kur ish ministri i drejtesise dhe ish ambasadori me prejardhje Konfuciane, marrin pjese apo jeshen ne krye te paradave,nuk perben noi problem ose ne SHQIP....larg byces time.

Ja te pergjigjet ky finochio na vllora
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2018, 11:22   #540
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,780
Thanks: 2,533
Thanked 4,675 Times in 1,573 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Keq do me vinte, mos te genjej kot, por po te jene femijet mire, do perpiqesha te gjeja rehatin me ata dhe me veten. Varja botes. Nuk ia ndjen shume asaj per ne, duhet mbajtur larg.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur