Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-10-2019, 07:44   #1
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,802
Thanks: 11,209
Thanked 6,106 Times in 2,882 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Kosovė, urime PAVARĖSIA! ( 7.10.2019 )

Kosovė, urime PAVARĖSIA
faqet mė janė squllur nga lotėt e gėzimit,
s'ėshtė e rėndėsishme kush fitoi...
rėndėsi ka:
ra bastioni i krimit!
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 07-10-2019 nė 08:04
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2019, 07:53   #2
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,802
Thanks: 11,209
Thanked 6,106 Times in 2,882 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Kosovė, urime PAVARĖSIA!

Nga njė postim i njė mikut tim.
Faktikisht cilido qė bėhet kryeministėr do ta gjejė njė shtet/qeveri hallakamė, por shpresoj se pėr dy-tri mandate do ta ndreqin...

__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2019, 08:41   #3
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,904
Thanks: 768
Thanked 1,017 Times in 356 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Re: Kosovė, urime PAVARĖSIA!

Gi de tani e shumta urime demokracia funksionon me mire te ju se te ne ndersa per pavaresine do ta kuptojme se shpejti sa te pavarur jemi!
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2019, 10:17   #4
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,422 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Kosovė, urime PAVARĖSIA!

THAĒI: TĖ NJĖJTĖN PJEKURI POLITIKE DUHET TA TREGOJMĖ EDHE NĖ FORMIMIN E QEVERISĖ SĖ RE.

Presidenti i Kosovės, Hashim Thaēi, ka uruar sot tė gjithė qytetarėt e Kosovės pėr zgjedhjet shembullore tė mbajtura gjatė ditės sė djeshme.

Tutje, Thaēi ka thėnė se Kosova dėshmoi edhe njėherė pjekuri tė lartė politike dhe demokratike dhe se kėtė pjekuri politike duhet ta tregojnė edhe nė formimin e qeverisė sė re.

“I uroj qytetarėt e Republikės sė Kosovės dhe partitė politike pėr zgjedhjet shembullore, pėr votimin e dinjitetshėm, tė lirė dhe demokratik. Kosova dėshmoi edhe njė herė pjekuri tė lartė politike dhe demokratike. Tash tė njėjtėn pjekuri politike duhet ta tregojmė edhe nė formimin e qeverisė sė re, sa mė parė dhe nė pėrballje me sfidat e menjėhershme qė e presin Kosovėn”, ka shkruar Thaēi.

Insajderi.com

PS....edhe mua me presin sfida sot,ndersa sfida e PARE ne Dardani duhet te JETE.....gjarprit i priten KRYET, se perndryshe te kafshon apet.

Kaq per DANAS.

Tungi
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2019, 12:52   #5
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,802
Thanks: 11,209
Thanked 6,106 Times in 2,882 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Kosovė, urime PAVARĖSIA!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
THAĒI: TĖ NJĖJTĖN PJEKURI POLITIKE DUHET TA TREGOJMĖ EDHE NĖ FORMIMIN E QEVERISĖ SĖ RE.

Presidenti i Kosovės, Hashim Thaēi, ka uruar sot tė gjithė qytetarėt e Kosovės pėr zgjedhjet shembullore tė mbajtura gjatė ditės sė djeshme.

Tutje, Thaēi ka thėnė se Kosova dėshmoi edhe njėherė pjekuri tė lartė politike dhe demokratike dhe se kėtė pjekuri politike duhet ta tregojnė edhe nė formimin e qeverisė sė re.

“I uroj qytetarėt e Republikės sė Kosovės dhe partitė politike pėr zgjedhjet shembullore, pėr votimin e dinjitetshėm, tė lirė dhe demokratik. Kosova dėshmoi edhe njė herė pjekuri tė lartė politike dhe demokratike. Tash tė njėjtėn pjekuri politike duhet ta tregojmė edhe nė formimin e qeverisė sė re, sa mė parė dhe nė pėrballje me sfidat e menjėhershme qė e presin Kosovėn”, ka shkruar Thaēi.

Insajderi.com

PS....edhe mua me presin sfida sot,ndersa sfida e PARE ne Dardani duhet te JETE.....gjarprit i priten KRYET, se perndryshe te kafshon apet.

Kaq per DANAS.

Tungi
Ti po e thua DANAS, une e kam thene ODAVNO dhe kam rithene JUCER: detyre paresore e kesaj qeverie eshte te merret me gjarprin!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 09:14   #6
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,614
Thanks: 4,272
Thanked 4,591 Times in 3,052 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Kosovė, urime PAVARĖSIA!

eshte e vertete sa punen, ua kane lene mbrapa…. Paramendo vetem qeverine e fundit te Rrambushes me 100 cope Minister/zv ministra sa mutin e kane bere ne institucjone edhe ka akoma 2 hektare surrat te kandidoj per 100 % berllog e plehera ne tana anet e Kusov`S!
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 09:27   #7
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,307
Thanks: 37
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Re: Kosovė, urime PAVARĖSIA! ( 7.10.2019 )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Kosovė, urime PAVARĖSIA
faqet mė janė squllur nga lotėt e gėzimit,
s'ėshtė e rėndėsishme kush fitoi...
rėndėsi ka:
ra bastioni i krimit!
pastruesi i ambasades serbe
Kosova e ka lirin e plot nga serbet e ju spiujt qe nga qershori i 99-tes e pavarsin si shtet me njohje nderkombetare prej 17 shkurti 2008 -es

e ty veq qitash te paska dal gjumi

por ma mire von se kurr por nji kusht duhesh ta plotsosh qe te falen mekatet qa na ke ba nen sundimin e eger serb duhesh qe ti kerkosh falje popullit tim shqiptar per te gjitha ato qa i kini ba ne kohen e juaj te art e per ne koha e vuejtjeve te mdha.
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2019, 19:00   #8
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Posts: 1,415
Thanks: 18
Thanked 182 Times in 151 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
Re: Kosovė, urime PAVARĖSIA!

une do ti krahasoja keto votime ne kosove, njesoj si ato te danimarkes,
shume me mire se ēdo vend i ballkanit
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur