Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-10-2019, 18:35   #961
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,168
Thanks: 0
Thanked 465 Times in 394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Lidhu me mafiozet shqiptare, ne kanade, ta fusin ne pune...

doganieri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 08-10-2019, 21:07   #962
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,168
Thanks: 0
Thanked 465 Times in 394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Angiolini: "Innamorata di Allegri perchč tipo fuori moda!"

Ma č il nuovo compagno, Massimiliano Allegri, ad avere aiutato con l'amore Ambra Angiolini e lei lo ringrazia: "La cosa che mi salva dai momenti dolorosi č la sensazione di poter giocare con lui anche da adulta. E la cura che ha nei confronti della mia esistenza, di quella dei miei figli, della mia ex storia. Non c’č un solo passaggio della mia vita che Massimiliano non rispetti. Mi sono innamorata di lui perché come me č un tipo fuori moda".
doganieri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-10-2019, 11:39   #963
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,280
Thanks: 1,894
Thanked 2,098 Times in 1,575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Dola ne park sot njera kish qenin pa litar , ishte sa i gomar, mu turr po sme beri gje ndoshta ka dash me loz po mu sa sme ndaloj zemra lol

Desha ti them se shef tabelen qe thot mbaje on leash qent ...sesht e para kam par dhe tjer qe e bejn , e bejn sikur sdin gje gjasme , mf lol
E bere qiqin?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-10-2019, 14:03   #964
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,423
Thanks: 4,648
Thanked 3,606 Times in 1,720 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

sot nuk qenka dita per pune

dhe me vjen te qesh se cfare kishte shkruar psikollogia ne dosar per nje pacient , ncncnc, nuk jane ne terezi keto psikolloget
nous l'avons l’accompagner en individuel au moment du coucher. En effet, le patient déambule durant toute la soirée, avec une posture témoignant d’un état de fatigue, mais n’arrive pas ą se reposer.
Nous l’avons donc invité ą se coucher en proposant un environnement calme et avec une petite lumičre dans sa chambre pour qu’il soit rassuré. Nous l’avons accompagné durant plus d’une heure en écoutant des chansons et en chantant afin qu’il s’apaise.
Marya nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-10-2019, 14:05   #965
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,110
Thanks: 15,571
Thanked 13,207 Times in 8,344 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 708
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
sot nuk qenka dita per pune

dhe me vjen te qesh se cfare kishte shkruar psikollogia ne dosar per nje pacient , ncncnc, nuk jane ne terezi keto psikolloget
nous l'avons l’accompagner en individuel au moment du coucher. En effet, le patient déambule durant toute la soirée, avec une posture témoignant d’un état de fatigue, mais n’arrive pas ą se reposer.
Nous l’avons donc invité ą se coucher en proposant un environnement calme et avec une petite lumičre dans sa chambre pour qu’il soit rassuré. Nous l’avons accompagné durant plus d’une heure en écoutant des chansons et en chantant afin qu’il s’apaise.
The e ē'nuk the nuk morėm vesh gjė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-10-2019, 14:08   #966
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,566
Thanks: 986
Thanked 594 Times in 363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
sot nuk qenka dita per pune

dhe me vjen te qesh se cfare kishte shkruar psikollogia ne dosar per nje pacient , ncncnc, nuk jane ne terezi keto psikolloget
nous l'avons l’accompagner en individuel au moment du coucher. En effet, le patient déambule durant toute la soirée, avec une posture témoignant d’un état de fatigue, mais n’arrive pas ą se reposer.
Nous l’avons donc invité ą se coucher en proposant un environnement calme et avec une petite lumičre dans sa chambre pour qu’il soit rassuré. Nous l’avons accompagné durant plus d’une heure en écoutant des chansons et en chantant afin qu’il s’apaise.
Hehe kjo po qe i rrinka ne kok pacientit. Me c'po shoh une kjo po se vuri ne gjume pacientin nuk hiqka dore kollaj lol
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-10-2019, 14:10   #967
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,423
Thanks: 4,648
Thanked 3,606 Times in 1,720 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ThegreatGatsby Shiko postimin
Hehe kjo po qe i rrinka ne kok pacientit. Me c'po shoh une kjo po se vuri ne gjume pacientin nuk hiqka dore kollaj lol
po ne fakt na propozon ti kendojme nani nani derisa ta ze gjumi
Marya nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-10-2019, 14:10   #968
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,614
Thanks: 13,597
Thanked 7,556 Times in 4,800 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
The e ē'nuk the nuk morėm vesh gjė.
Maria ka tough strategy per pacientat
I duket budallek qe psikologu Ben punen e tij
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-10-2019, 14:11   #969
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,566
Thanks: 986
Thanked 594 Times in 363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
po ne fakt na propozon ti kendojme nani nani derisa ta ze gjumi
Hahaa, mall qe s'propozonka ndonje gje tjeter kjo, se kjo qenka tip allah allah lol

U dukerka sh e afeksionuar me pacientet
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-10-2019, 14:15   #970
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,423
Thanks: 4,648
Thanked 3,606 Times in 1,720 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ThegreatGatsby Shiko postimin
Hahaa, mall qe s'propozonka ndonje gje tjeter kjo, se kjo qenka tip allah allah lol

U dukerka sh e afeksionuar me pacientet
ajo ndenji vetem nje here per te pare , nuk ben ate cdo nate
cdo nate mbetet infermjera qe ka mbi 15 veta dhe nje mjek roje qe merret me mbi 150 veta dhe nuk mund te rrijne me te gjithe tu kendojne nani nani darkave
Marya nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-10-2019, 14:18   #971
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,566
Thanks: 986
Thanked 594 Times in 363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
ajo ndenji vetem nje here per te pare , nuk ben ate cdo nate
cdo nate mbetet infermjera qe ka mbi 15 veta dhe nje mjek roje qe merret me mbi 150 veta dhe nuk mund te rrijne me te gjithe tu kendojne nani nani darkave
Pune te veshtire paske dhe ti rrusho. Nuk te imagjinoj dot gjithe diten e dites me stetoskop gjithandej lol
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-10-2019, 14:19   #972
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,110
Thanks: 15,571
Thanked 13,207 Times in 8,344 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 708
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Maria ka tough strategy per pacientat
I duket budallek qe psikologu Ben punen e tij
Po se shton ngarkesėn pėr Marya-n.
Po tė thoshte psikologu/ja qė lėrini pacientėt nė hallin e tyre dhe ikni i fusni ndonjė kafe a ēokollatė pėr vete do ishte i/e shkėlqyer.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-10-2019, 14:25   #973
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,423
Thanks: 4,648
Thanked 3,606 Times in 1,720 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po se shton ngarkesėn pėr Marya-n.
Po tė thoshte psikologu/ja qė lėrini pacientėt nė hallin e tyre dhe ikni i fusni ndonjė kafe a ēokollatė pėr vete do ishte i/e shkėlqyer.
i ve nje radio tek koka dhe u zgjidh muhabeti
Marya nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-10-2019, 14:30   #974
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,110
Thanks: 15,571
Thanked 13,207 Times in 8,344 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 708
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
i ve nje radio tek koka dhe u zgjidh muhabeti
Inēizoi nga njė ninullė tė gjithėve dhe u zgjidh.
Njėllojė si hoxha qė hap altoparlantėt nga xhamia nė 4:30, i zgjon tė gjithė nga gjumi dhe pėr vete kthehet nga ana tjetėr.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-10-2019, 15:18   #975
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 1,626
Thanks: 1
Thanked 370 Times in 240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Sia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Se kur me pickoi kjo dreq mushkonje qe me beri 6 pulla.
Sia nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-10-2019, 18:45   #976
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,409
Thanks: 184
Thanked 1,413 Times in 1,063 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sia Shiko postimin
Se kur me pickoi kjo dreq mushkonje qe me beri 6 pulla.
Ke gjakun e embel ti dreq
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-10-2019, 19:58   #977
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,361
Thanks: 681
Thanked 819 Times in 552 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Me ben gjithmone pershtypje mendja e njerezve. Sot ishin temperatura pranvere por kihet tendenca per tu mbuluar. Ne pranvere ndodh e kunderta. Ec e merre vesht.
Ben ftohte njeri, ben ftohte tjetri- me futen te dridhmet.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-10-2019, 11:15   #978
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 5,011
Thanks: 2,015
Thanked 2,908 Times in 1,618 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
par ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

http://m.albeu.com/lexo.php?kat=118&nr=484769


Mjerė ata fėmijė pėr tė ėmėn e tyre, dhe mjerė ato familjarė pėr mėshkujt qė kanė edukuar.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga par : 10-10-2019 nė 11:23
par nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-10-2019, 11:41   #979
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,553
Thanks: 8,591
Thanked 6,619 Times in 2,777 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga par Shiko postimin
http://m.albeu.com/lexo.php?kat=118&nr=484769


Mjerė ata fėmijė pėr tė ėmėn e tyre, dhe mjerė ato familjarė pėr mėshkujt qė kanė edukuar.
shyqyr qe na sqarove o par sepse kjo budallja e News-24 (Doriana Bezat) si mongoloide qe eshte , nuk sqaron asgje.
Rrinte vetem duke fol kodra mbas bregut dhe lloqe Kavaje, tamam si disleksike

__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI ėshtė nė linjė  
i vjetėr 10-10-2019, 11:43   #980
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,110
Thanks: 15,571
Thanked 13,207 Times in 8,344 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 708
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
shyqyr qe na sqarove o par sepse kjo budallja e News-24 (Doriana Bezat) si mongoloide qe eshte , nuk sqaron asgje.
Rrinte vetem duke fol kodra mbas bregut dhe lloqe Kavaje, tamam si disleksike

https://shqiptarja.com/lajm/trondite...je-polic?r=kh1
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur