Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-10-2019, 14:26   #121
Jorina
Super Anėtar
 
Avatari i Jorina
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Vendndodhja: Zh
Posts: 139
Thanks: 103
Thanked 122 Times in 38 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Jorina ka mbyllur reputacionin
Re: Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...

Njera shqiptare dhe tjetra boshnjake
Jorina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 14:28   #122
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,594
Thanks: 13,570
Thanked 7,544 Times in 4,790 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jorina Shiko postimin
Njera shqiptare dhe tjetra boshnjake
Ohh same shit

Nejse keta njerez sjellin energy negative mundohu te rrish larg
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 14:28   #123
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,208
Thanks: 1,862
Thanked 2,065 Times in 887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Re: Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jorina Shiko postimin
Kam edhe dy ”shoqe“ qe me morin tel/kaffe vec per te shar njera tjetren!
Kam ren ne halle se njera ka Probleme me burrin ndersa tjetra e ka nje Femij te semure qe nga lindja dhe beba qendron ne spital qe disa muaj nga qe kishte Probleme me frymarjen dhe e operuan.
Problemi qendron ketu se kjo qe ka Probleme me burrin e shan kte qe ka Fmin e semure duke i ven fajin asajt se ka pire duhan gjate 7zansis pranaj Fmija eshte semure (une nuk e di se nuk jam zot dhe as doktor)
Kjo tjetra e shan kte qe ka Probleme me burrin e quan naive qe nuk ndahet se ai tallet me te dhe kjo ”naivja“ vazhdimisht e fale....
dhe keshtu Jam ne mes dy zjarresh dhe nuk e di cfare te besoj
Pastaj kjo naivja kto budalliqet qe i thot vet per fmin e tjetres, shkon i thot asaj gjasme i kam thene ”une “ ato.
E hall i zi edhe prap kur i sheh bashk, kam filluar qe mos ju vari fort se me can gajden qe te dyja.
Shajn njera tjetren pastaj me shajn edhe mua kur jan vetem, pastaj prap fillo nga e para....
Po duke ditur se e kan trurin sa nje kokerr gruri nuk ju ve veshin se duet te dalim ne gazet lol
Gjynah te dyja. Gjynah edhe ti qe paske shoqeri te tille.
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 14:29   #124
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,416
Thanks: 4,618
Thanked 3,588 Times in 1,716 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jorina Shiko postimin
Njera shqiptare dhe tjetra boshnjake
me halle femrat , lirohen ashtu
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 14:30   #125
Jorina
Super Anėtar
 
Avatari i Jorina
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Vendndodhja: Zh
Posts: 139
Thanks: 103
Thanked 122 Times in 38 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Jorina ka mbyllur reputacionin
Re: Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...

Nuk jan si njerez te keqe ama e kan kte te pergojojn njeratjetren, se me pas zor i ke aty si Police nuk te len ne Balte
Jorina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 15:21   #126
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,538
Thanks: 4,289
Thanked 7,066 Times in 2,420 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...

Mumd te mendojne qe jam e ftohte, por as qe do e kuptojne ndonjehere se sa shume e vras radaken dhe sa e dhembsur jam.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 15:22   #127
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,050
Thanks: 0
Thanked 440 Times in 373 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...

Po vishu me holle, qe te thone kjo eshte hot,

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 15:26   #128
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,538
Thanks: 4,289
Thanked 7,066 Times in 2,420 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...

Jo jo. Me mire ftohte se hot.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 12:57   #129
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,635
Thanks: 7,390
Thanked 3,190 Times in 1,466 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Re: Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Mumd te mendojne qe jam e ftohte, por as qe do e kuptojne ndonjehere se sa shume e vras radaken dhe sa e dhembsur jam.
Te njejten gje me thone edhe mua, por ma thone ne sy. Keshtuqe e di mire.
Ndersa sa per thashetheme ai qe pergojohet e merr vesh i fundit.
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur