Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?
Me pelqen shume. 89 22.59%
Sme pelqen aspak. 181 45.94%
Mė pėlqen pak. 14 3.55%
Si perket historise atij kombi 110 27.92%
Votues: 394. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-03-2018, 13:49   #721
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,377
Thanks: 5,816
Thanked 6,831 Times in 4,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
88 perosna e pelqejne shume kete flamur....hajde se nuk kane ndjenja kombetare, por sipas meje as shqisa te te kombinuarit e ngjyrave.
dhurate per ditėlindje
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 10-03-2018, 13:59   #722
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,589
Thanks: 3,949
Thanked 2,590 Times in 1,263 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 127
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
dhurate per ditėlindje
Per cilen datelindje mer...t`Qazim magjupi??
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 10-03-2018, 14:03   #723
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,377
Thanks: 5,816
Thanked 6,831 Times in 4,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Per cilen datelindje mer...t`Qazim magjupi??
nga mami evropi
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 10-03-2018, 14:18   #724
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,589
Thanks: 3,949
Thanked 2,590 Times in 1,263 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 127
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
nga mami evropi
I lumi Qazim. Me marr dhurate nga Evropi, nuk eshte pune e vogel, jo...
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 10-03-2018, 14:23   #725
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,377
Thanks: 5,816
Thanked 6,831 Times in 4,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

kjo eshte shprehja e zotit msus...............


o qazim o qazim puna jote aferim

gamor ti gamor kush t'vuni sot a neser valo druni
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 10-03-2018, 14:25   #726
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,305 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
88 perosna e pelqejne shume kete flamur....hajde se nuk kane ndjenja kombetare, por sipas meje as shqisa te te kombinuarit e ngjyrave.
Jawohl(do jetosh me gjate se mua) se po hulumtoja....dhe po llogarisja qe 1:2.85 shiptare duan kete PACAHVURE.
Pyetja e Benit eshte....ku qendron dallimi midis shteteve pansllave ose flamureve te tyre me ate te Hollandes??????

E para kjo.

E dyta: a ka Hymn Kosovo?????????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 10-03-2018, 15:27   #727
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,589
Thanks: 3,949
Thanked 2,590 Times in 1,263 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 127
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Jawohl(do jetosh me gjate se mua) se po hulumtoja....dhe po llogarisja qe 1:2.85 shiptare duan kete PACAHVURE.
Pyetja e Benit eshte....ku qendron dallimi midis shteteve pansllave ose flamureve te tyre me ate te Hollandes??????

E para kjo.

E dyta: a ka Hymn Kosovo?????????
Ka nje (apo edhe me shume..nuk e di sakte) hymn, por nuk e di nese ia vlen te flitet per kete.
Pastaj jane dy rreshta qe per mua, per nga kuptimi, nuk perputhen aspak me njera-tjetren e aq me pak me realitetin kosovo-ar;

"...n`ty shqipet fluturojne,
dhe yjet ndricojne...
"...kshtu dicka...

Ndersa per "dallimin" e flamujve te ketyre shteteve nuk me paska shkuar mendja ndonjehere....e di qe kan ngjyra te njejta...
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 10-03-2018, 15:31   #728
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,377
Thanks: 5,816
Thanked 6,831 Times in 4,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga samiu Shiko postimin
ka nje (apo edhe me shume..nuk e di sakte) hymn, por nuk e di nese ia vlen te flitet per kete.
Pastaj jane dy rreshta qe per mua, per nga kuptimi, nuk perputhen aspak me njera-tjetren e aq me pak me realitetin kosovo-ar;

"...n`ty shqipet fluturojne,
dhe yjet ndricojne...
"...kshtu dicka...

Ndersa per "dallimin" e flamujve te ketyre shteteve nuk me paska shkuar mendja ndonjehere....e di qe kan ngjyra te njejta...
grupi shurupi
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 10-03-2018, 15:35   #729
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,305 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Ka nje (apo edhe me shume..nuk e di sakte) hymn, por nuk e di nese ia vlen te flitet per kete.
Pastaj jane dy rreshta qe per mua, per nga kuptimi, nuk perputhen aspak me njera-tjetren e aq me pak me realitetin kosovo-ar;

"...n`ty shqipet fluturojne,
dhe yjet ndricojne...
"...kshtu dicka...

Ndersa per "dallimin" e flamujve te ketyre shteteve nuk me paska shkuar mendja ndonjehere....e di qe kan ngjyra te njejta...
Ursprünglich ist das Design der russischen Flagge dem Zaren Peter der Große zu verdanken, welcher nach einem Staatsbesuch in Holland Ende des 17. Jahrhunderts entschied, das Design der Flaggen der Schiffahrt in Russland (ähnlich) dem ursprünglichen holländischen Design anzupassen. Die Farben Weiß, Blau und Rot gelten als 'pan-slavische Farben', da viele osteuropäische Länder bereits im 19. Jahrhundert Folge leisteten und diese Farben ebenfalls in ihre Flaggen integrierten.

PS: ndersa NE kemi pasur nje ORIGJINAL.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 10-03-2018, 16:42   #730
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,589
Thanks: 3,949
Thanked 2,590 Times in 1,263 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 127
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ursprünglich ist das Design der russischen Flagge dem Zaren Peter der Große zu verdanken, welcher nach einem Staatsbesuch in Holland Ende des 17. Jahrhunderts entschied, das Design der Flaggen der Schiffahrt in Russland (ähnlich) dem ursprünglichen holländischen Design anzupassen. Die Farben Weiß, Blau und Rot gelten als 'pan-slavische Farben', da viele osteuropäische Länder bereits im 19. Jahrhundert Folge leisteten und diese Farben ebenfalls in ihre Flaggen integrierten.

PS: ndersa NE kemi pasur nje ORIGJINAL.
Dhimbshem tingellon kjo "..kemi pasur..."., por ske c`bon, jo...
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-03-2018, 16:43   #731
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,589
Thanks: 3,949
Thanked 2,590 Times in 1,263 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 127
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
grupi shurupi
Po po...
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur